• vezuel

Čierni mágovia manipulujú s väzbami


Bolo bežné, že čierni mágovia mohli manipulovať, upravovať alebo spúšťať energiu z astrálnej roviny, aby využili traumu danej osoby na tejto časovej osi. Je zrejmé, že väčšina ľudí netuší, že táto temná manipulácia pochádza z nejakej vonkajšej sily, ktorá ich ovplyvňuje bez ich súhlasu alebo vedomia.


Okrem toho by sa človek mohol ľahko dostať do bolestivých spomienok a vízií o tom, kto je podľa nich zlým utláčateľom, ale v skutočnosti sú negatívne emócie a bolesť spojené s nejakou situáciou na hmotnej rovine, ktorá úplne nesúvisí s pôvodným zdrojom traumy.


Ide o formu manipulácie temnej sily, ktorá využíva astrálne väzby na generovanie traumatických projekcií na rovine hmoty, v ktorých traumatizovaný jednotlivec prisúdi vinu nepríbuzným jednotlivcom, ktorých môžu vidieť vo svojom prostredí, a potom z nich urobí príčinu svojej bolesti.


Toto je jeden zo sofistikovaných spôsobov, ako môžu tieto astrálne entity uniesť myšlienky, správanie a činy ľudí tým, že využívajú ich nevyliečenú traumu a manipulujú s nimi strachom a bolesťou, aby obviňovali iných, ktorí v skutočnosti nesúvisia s ich traumou, kde tento zmätok slúži agende astrálneho otroctva.Je zrejmé, že mnohí duchovní liečitelia, bojovníci Svetla mnohokrát prešli týmito zvláštnymi udalosťami, pretože ide o bežnú taktiku vedenia vojny, ktorá má za cieľ vrhnúť vinu na tých z nás, ktorí sú týmto spôsobom terčom.


To vedie k tomu, že skupiny veria, že ostatní sú temní a zlí, pretože ich nevyliečená bolesť je manipulovaná čiernymi mágmi na astráli a potrebujú bezpečný cieľ, na ktorý by mohli premietnuť alebo preniesť svoje nechcené a bolestivé myšlienky.


Je jednoduchšie obviňovať inú osobu za nechcené a nepríjemné emócie z minulej traumy, potom skutočne prevziať zodpovednosť za svoje emócie tým, že vynaložíte úsilie na osobné duchovné uzdravenie a očistenie negatívneho ega.


Vezuel 💜


💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org


vezuel@unitednewschannel.org


👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl


💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy


💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA