• vezuel

Čo je klonovanie človeka?


„Klonovanie človeka je vytvorenie geneticky identickej kópie človeka tzv klonu. Tento termín sa všeobecne používa na označenie umelého klonovania človeka, čo je reprodukcia ľudských buniek a tkanív. “


Je možné to urobiť rôznymi spôsobmi. Nebudem zachádzať do podrobností vedy. Tu sa však môžeme dotknúť niektorých dôležitých tém. Klonovanie ľudí trvá už nejaký čas, dokonca je možné tvrdiť, že existuje dlhšie, ako si dokážete predstaviť. Nie je to nič nové, iba skryté. Klony sa pestujú a používajú na zlé i dobré účely. Ľudia tieto vedomosti získali prostredníctvom mimozemskej reverznej technológie. S najmodernejšou technológiou dokážeme vypestovať človeka za menej ako jednu hodinu. Kedysi to trvalo dlhšie. Závisí od toho, k akej technológi a k čomu máte prístup.


Ako to teda robia?

V podstate to nie je veľmi ťažké. Je to replikácia vašej DNA v kontrolovanom prostredí. Je nutná určitá genetická manipulácia. Ak máte niekoho DNA, môžete z nich vyrobiť presnú repliku.

Kmeňové bunky NIE sú to, o čom tu hovorím. Z jedinej osoby si môžete doslova vypestovať presnú repliku. Na narodenie dieťaťa nepotrebujete vajíčko ani spermie, ani hostiteľa.

Hovoríme priamo o Petriho miske alebo ak chcete o ľuďoch v kadiach na spôsob filmu Matrix. Boli by ste prekvapení, že v Ázii sa to deje už roky a samozrejme nevynímajúc aj USA a Rusko.


Keď sa nájde mŕtvola, jediný spôsob, ako zistiť identitu osoby, ak je poškodená na nepoznanie je zubný záznam. PREČO? Zuby sú najhustejšou formou ľudskej DNA. Aj napriek tomu, že aj náš ľudský vlas má náš genetický kód, najlepšie sú zuby.

Takže nadviažem zubár zbiera zuby hollywoodskej elity a malých detí - aby ich neskôr použil už viete na čo… A pre toho, kto sa pýta a nedošlo mu napr. Na výrobu klonového monštra na povel. Potrebujete iba vzorku DNA.

Počuli ste už o technológii CRISPR?

Pred odhalením metódy CRISPR v roku 2012 existovali spôsoby, ako upraviť genómy niektorých rastlín a živočíchov, trvalo to však roky a stálo státisíce dolárov. CRISPR to urobil lacným a ľahkým.


CRISPR je technológia, ktorú je možné použiť na úpravu génov.Podstata systému CRISPR je jednoduchá: je to spôsob, ako nájsť konkrétny kúsok DNA vo vnútri bunky. Potom je ďalším krokom pri úprave génov CRISPR obvykle zmena tejto časti DNA. CRISPR však bol prispôsobený aj na iné veci, napríklad na zapnutie alebo vypnutie génov bez zmeny ich sekvencie.

Technológia CRISPR má tiež potenciál transformovať medicínu, čo nám umožňuje nielen liečiť, ale aj predchádzať mnohým chorobám a používa sa aj na rôzne ďalšie účely, od snímania buniek prstov a zaznamenávania toho, čo sa v nich deje, až po riadenie evolúcie a vytváranie génových diskov.

Ľudské klonovanie je skutočné a všetko prevádzkované našimi priateľmi z K klubu. Šou vedú Rothschild Zionisti. Pamätáte si, o kom Q povedal, že si ho šetrí naposledy ?.Pindara… a Izrael. Viem, že to nie je ľahké prehltnúť, ale toto je realita. Všetky tieto zlé veci sa nám odohrávajú priamo pod nosom a ani si to neuvedomujeme.

Takto sú schopní napr. „spáchať samovraždu“ mnohých celebrít a doslova si ich ponechajú. Aj preto zistíte, že mnohé z „hviezd“ sú transrodové. Skutoční ľudia sú privedení do klonovacích centier, aby sa ich zbavili.

Ich najväčším pádom bude Hollywood. Mnoho celebrít je klonovaných s použitím zubov alebo iného telesného materiálu zhromaždeného lekármi, ktorí za to dostali pekné cifry na výplatnej páske).


Klony sú pre spoločnosť k ziskové rôznymi spôsobmi. Predstavte si, že máte desať Scarlett’s (ktorá je tiež transrodovou osobou - zatiaľ žiadny dôkaz, ale mnohí v HW to vedia - počkajte si na to, kým to bude oficiálne. Často zabijú toho pravého a klony ovládajú doslova na diaľku. PREČO? ..


Mnoho dôvodov, hlavne zisk a ochrana ich vlastných agend. Keď originál nahradí klon, autorské práva ukradne spoločnosť k a autorské práva sa ponechajú pôvodnému človeku, ktorý ich ale nedokáže v zajatí zúžitkovať. No Mnoho hudobníkov uzavrie dohodu s touto spoločnosťou dobrovoľne.

Pamätáte si Starman The Movie? Celý čas nám to dávali priamo pred tváre.

A teraz prejdine k druhému typu ovládania ľudského organizmu tzv Vril Typ 1 pomocou metódy Droning


Ľudí dronujú doslova v aréne. V strede nie je vodca, to je veľmi nešťastná duša, ktorú si vezme jašterica z Vrillu a urobí z nej dron, ktorý sa má stať ovládanou bábkou a koho bude riadiť. . Počet ich údajne prevyšuje milión na jedného.

Prechod jašterice Vril do človeka sa nazýva Droning. Tento prechod sa tiež nazýva démonické vlastníctvo a zmena tvaru. Proces dronovania je to, čo ľudia za starých čias zvykli nazývať démonickým posadnutím, Vrill bol v dávnych dobách v niektorých kultúrach známy ako démoni. Sú tu dlhšie ako ľudia.
Jašterice Vril typu 1 alebo suchozemské mimozemské entity sú parazitické, mäsožravé a zlomyseľné. Prebývajú v podzemí. Sú hlúpe no svoju inteligenčnú prevahu nadobudnú, keď z človeka urobia hostiteľa (dron). Majú cucák (nazývaný Quill) umiestnený na vrchu hlavy. Cucák, ktorý vyzerá ako čokoládový lupienok) obsahuje všetko, čo jašterica je (je to jeho vedomie). Ich telo jašterice je mŕtve, akonáhle cucák opustí svoje telo. Môžu to urobiť iba raz v živote, t.j premenia človeka na hostiteľa ak však zlyhajú, zomrú. Obeť, ktorá má byť paraziticky napadnutá je v bezvedomí alebo pevne pripútaná. Cucák vstupuje do oka obete a špirálovitým pohybom okolo optického nervu. Potom pokračuje do oblasti mozgu poháňaný chuťou. Potom má obeť údajne pocit, akoby zadržala dych a vytlačila vzduch z pľúc smerom von. Nakoniec urobí to, čo sa volá zapustenie ostňa, ktorý sa nachádza na konci cucáka. Tento vylučuje parazitické bunky, ktoré ovládajú ľudské telo. To osobu zabije a nahradí jej vedomie vedomím jašterice vrill typu 1. Jašterica Vril sa po určitom čase týmto človekom stane.Akonáhle sa jašterica Vril stane človekom, potom je telo známe ako dron, hostiteľ Vrilu alebo parazitovaný hostiteľ. Drony sú ochotní otroci bez súcitu a záleží im iba na dronovaní iných ľudí, mučení a sexe.


Ako zistiť, či je človek napadnutý parazitom vrill:

Jednou z možností je CT , aby ste zistili poškodenie mozgu, ktoré je súčasťou procesu dronovania.


Dá sa tiež identifikovať zo vzorky krvy. Jeden môže mať vystúpené oko…dokonca obe, ale zvyčajne iba jedno. Ak majú drony deti, tie budú mať obvykle deformácie.

Čo je veľmi zaujímavé a čo som našla na internete vo fórach je informácia o farebných bodkách na poštových schránkach, ktoré môžu upozorňovať na hostiteľov Vril.

Vezuel

159 views1 comment

Recent Posts

See All