• Prvý Divoch

Čo skrýva seriál Hviezdna brána?


Od Prvého Divocha


Portály tvoriacie skratku k iným svetom, vyspelé technológie využívajúce kryštály, antigravitácia, vzostup vedomia, genetické mutácie, klonovanie, bežné diplomatické stretnutia s mimozemšťanmi, zrýchľovanie a spomaľovanie času, cestovanie v čase... Seriál Hviezdna brána je vskutku zábavným i hororovým dokumentom, akýmsi skrytým a zároveň očividným zdrojom informácií pre konšpiračných realistov.


Prečo „realistov“? Nuž, lebo sa stalo bežným zjavom, že tie najbláznivejšie „teórie“ sa postupne potvrdzujú, ako WEF odkrýva svoje karty. Ľudia prichádzajú na to, že svet je čudesnejším miestom ako všetky sci-fi a fantasy diela dokopy. Klaus Schwab nedávno predčil všetkých filmových zloduchov, keď začal hovoriť o potrebe zatienenia Slnka akousi umelou clonou. Veď načo by Zem potrebovala slnečné svetlo, nie? V Orwellovom doublethinku môže táto zvrátenosť znieť logicky, azda ekologicky...?


Pred nedávnom som mal tú česť pozrieť si všetkých 10 sérií za sebou. Aby si tým nemuseli prejsť všetci :P, rozhodol som sa vypichnúť zopár zaujímavostí, ktoré stoja za zamyslenie. Fakticky ide o neuveriteľnú zhodu seriálu s odtajnenými informáciami, napríklad s vedomosťami whistleblowerov o skytých projektoch Pentagonu.


V skratke sa v tomto seriáli dozvieme, že svet má oveľa bohatšiu históriu a že Darwinova teória je hoax (ona vždy hoaxom aj bola). Pred nami tu žili obrovské civilizácie, často aj oveľa vyspelejšie ako sme my. Táto takzvaná „vyspelosť“ sa raz prejavovala portálmi a antigravitačnými technológiami, inokedy skôr nenásilnou duchovnou vyspelosťou, respektíve zameraním sa na vedomé napájanie sa na Zdroj/Stvoriteľa/Boha. Raj na Zemi. To označujem za jedinú skutočnú vyspelosť. High-tech hračky nám nepomôžu, ak sme aj prostredníctvom nich celkom zotročení.


Dozvieme sa tiež, že našu Zem si pred tisícročiami trochu neprávom privlastnili Goa'uldi (mimozemšťania so živými hadmi v telách a s hadími prilbami, hadí paraziti, falošní bohovia; neviem, ako viac očividné to môže byť). Tiež to, že pochybní zástupcovia národov s nimi uzavreli krvavé, často zotročujúce zmluvy výmenou za ich moderné technológie.


Seriál sa takmer v každej jeho časti obhajuje prostredníctvom replík hercov, že vlastne všetko sa musí pred verejnosťou držať v tajnosti „pre jej vlastné dobro“. Treba mať na pamäti, že hoci je seriál klenotnou zbierkou istých potlačovaných informácií, je stále projektom temných agentov. Preto tu nájdeme aj veľa klamlivého programovania pre publikum vrátane Rockefellerovej medicíny, ako sú záhadné pandémie, vírusy (v skutočnosti iba mŕtve kúsky bielkovín, virus z latinčiny jed – áno, jed cez ihlu), nevyhnutné rúška (ha-ha) a vakcíny, vakcíny, vakcíny (no fuj).


Pre mňa najväčšou pikoškou bola „vyspelá“ civilizácia Ešénov, ktorá ostatné planéty nedobývala násilnou formou. Preto boli Ešéni ďaleko horší ako každý iný bojachtivý nepriateľ, s ktorým sa kedy hrdinovia seriálu stretli. V tomto seriáli sú bez obalu ukazovaný ako tá najväčšia hrozba pre planétu vôbec.


Ako títo Ešéni postupovali? Prečo boli o toľko horší ako agresívni netvori z iných svetov, ba ešte horší ako neviditeľní netvori?


Už pri prvom diplomatickom kontakte s menej vyspelým svetom Ešéni štedro ponúkli distribúciu svojich technológií. Poskytli obyvateľom Zeme teleportačné zariadenia ako bežnú súčasť mestkej dopravy, špičkové technológie v oblasti zdravotníctva vrátane vakcín, ktoré okamžite odstránili akékoľvek choroby.


V čom bol háčik? Alebo to bola len konšpirácia teória, zbytočná paranoja obozretných ľudí?


Nuž, veď išlo iba o to, že menej vyspelej Zemi akosi zamlčali, že ich úžasné vakcíny okrem elixíru zdravia spôsobujú sterilitu. Len taký malý vedľajší účinok, nie?


Za jednu či dve generácie by väčšina ľudstva vymrela, v podstate nenásilnou formou. 90 % sterilizovaného obyvateľstva Zeme by zistilo, v čom je problém, už keď by bolo neskoro.


Ako však naši hrdinovia vyriešili túto nemalú dilemu? Jediné, čo im zostávalo, bolo poslať odkaz o Ešénoch do minulosti, k obyvateľom Zeme, ktorí sa s týmito parazitmi ešte nestretli. Na základe tohto odkazu vložil tamojší generál projektu Hviezdna brána súradnice planéty na zakázaný zoznam, takže ľudstvo bolo... zase raz zachránené.


Skúsme sa nad tým poriadne zamyslieť. Tým najhorším nepriateľom z najhorších bola vyspelá civilizácia, ktorá v podstate „zdarma“ distribuovala svoje technológie po celej Zemi. Vidíme už tú do očí bijúcu paralelu v našom svete? Televízia, mobily, virtuálna realita, pandémie, vírusy, rúška, vakcíny sa ešte aj dnes zdajú spiacim/mŕtvym ľuďom ako zaujímavé vynálezy, nevyhnutné či potrebné.


Nie je však jedna z hlavných úloh očkovania spôsobiť sterilitu? Neklesá alarmujúco práve plodnosť medzi ľuďmi po celom svete, najmä v posledných rokoch? Nepribúdajú páry, ktoré nemôžu mať deti? Áno, je to smutné, no okrem likvidácie imunitného systému a riadenej genocídy spôsobujú dnešné vakcíny aj sterilitu.


To je ale náhoda, no čo poviete...?


Alebo povedané presnejšie: „Náhody neexistujú.“

 

Viac informácií a zaujímavých ponúk nájdeš na mojom projekte ľudského vzostupu www.AkademiaDivochov.sk


Akadémia Divochov je projektom novej generácie univerzít, neskôr aj kamenných škôl, ktoré budú (úprimne dúfam) miesto deštruktívneho vzdelávania ponúkať človekom optimálne podmienky pre vzostup ich vedomia. Bez cenzúry, programovania a násilného znehybňovania detí, a tým aj znehybňovania ich vývoja.
252 views0 comments

Recent Posts

See All