• vezuel

Ľudia by mali vedieť o vojenských únosoch ľudí (MILAB)


Zatiaľ čo existujú čisté mimozemské únosy a čisto ľudské vojenské únosy, existujú aj spoločné projekty medzi ET a armádou zahŕňajúce únosy, experimentovanie a kontrolu mysle.

Takáto tajná dohoda je veľká vec, pretože ničí naratív tých, ktorí tvrdia, že všetci mimozemšťania sú dobrí a ľudská armáda sa ich snaží podkopať.


Zjednodušený príbeh „MIL vs ET“ je dezinformácia, ktorá vytvára falošné odhalenie. Faktom je, že ani jedna strana nemá prospech z predstierania únosov, kde je vidno, že ET pracuje s armádou. To, že sa to deje, dáva nahliadnuť za oponu. Ukazuje, že nielenže spolupracujú, ale armády môžu byť teraz pod kontrolou ET.


Pod pojmom MIL mám na mysli predovšetkým tieňovú armádu a mimovládne organizácie, ktoré majú skutočnú moc. Ani nie tak povrchovú armádu, ktorá vedie vojny.


Takže keď predstavitelia armády a politici požadujú vyšetrovanie, zvážte, že ide len o povrchné zdanie. Toto zavádzanie vedie k hlbšej agende.


Z toho, čo viem povedať, armáda a negatívne mimozemské frakcie uzavreli dohodu v 50-tych rokoch, zapojili sa do spoločných projektov, potom niektorí ľudia dostali vylepšenia tech/bio/psi, aby sa stali viac podobnými ET, ET vyrobili hybridy, aby sa lepšie prepojili s ľuďmi, potom ET prevzal kontrolu a teraz sú tí ľudia bábkami Deep State.