• vezuel

Ľudské simulakra… manipulácia prostredníctvom AI preprogramovaných ľudí

Čo keby ste zistili, že niektorí jednotlivci vo vláde, korporácii, armáde, akademickej obci, médiu a alternatívnej komunite sú buď preprogramované verzie ich bývalého ja alebo

úplne umelé bytosti?


Čo keby ste sa dozvedeli, že tieto sú pod úplnú kontrolu tajných síl, ktoré majú vlastný záujem

manipulácie spoločnosti? Potom by ste pod tým videli skrytý poriadok chaosu v súčasných záležitostiach, ktorý necháva ostatných s obmedzenejším chápaním nechápavo krútiť hlavou.


Dnes napíšem iba úvod k tzv. fenoméne simulakrum: strategické a skryté nahradenie, preprogramovanie, prípadne umelé vytváranie jednotlivcov, aby fungovali ako zariadenia totálnej spoločenskej kontroly.


Pre tieto tvory existujú opisné výrazy: organické robotoidy, oživení ľudia, syntetiká, klony, duplikáty, replikanty, roboty a kybergenetickí humanoidi. Hoci sa tieto pojmy líšia v presnej definícii, týkajú sa s rovnakým všeobecným fenoménom podvodníkov.


Potom tu máme inú kategóriu tzv. umelý človek známy ako „syntetické automaty“ (alebo jednoducho „syntetika“), ktorý majú dlhšiu životnosť ako organické robotoidy, ale trpia horšími mentálnymi schopnosťami - sú doslova „tupé“ v porovnaní s tými, ktoré nahrádzajú.

Výroba syntetiky zahŕňa použitie častí dobytka a žľazových látok, komplikovanejšie ako rýchly rast postup používaný na výrobu organických robotoidov. Všetci poznáme mnohé príbehy o mrzačení dobytka a únosoch mimozemšťanmi. Je dobre známe, že orgány dobytka a sekréty žliaz sa používajú pri výrobe a údržbe syntetických organizmov, ako sú šediváci. S tým súvisia aj humanoidi s olivovou kožou videní v spojení s čiernym vrtuľníkom a dobytkom zmrzačovacie javy.Situácie týkajúce sa záhadných vrtuľníkov sa zdajú byť málo zákernejšie. Dobrým príkladom je udalosť, ktorá sa stala v Madisone County, Montana, medzi júnom a októbrom 1976. Dvadsaťdva potvrdených v tom období sa vyskytli mrzačenia dobytka a boli sprevádzané správami po celom kraji o tichej, neoznačenej, uhlovo-čiernej helikoptére, blikajúcej alebo stále anomálne svetlá vo vzduchu, neoznačené lietadlá s pevnými krídlami a biele dodávky v predtým neprístupných oblastiach.


Ku koncu tohto obdobia, začiatkom jesene 1976, a lovec z Montany, bol jedného dňa okolo 15:00 vonku sám v oblasti Red Mountain neďaleko Norris. Pozeral ako čierny vrtuľník bez

značky preletel nad hlavou a zmizol pod malým kopcom. Zvedavý lovec vyliezol na vrchol kopca. Bol tam čierny vrtuľník na zemi, motor stále beží. Sedem mužov zrejme vystúpilo z plavidla a kráčali do kopca smerom k pozorovateľovi. Keď lovec postupoval smerom k sedmičke, zamával a pozdravil. Vtedy si uvedomil, že niečo nie je v poriadku. Všetci boli orientálni. Mali šikmé oči a olivovú kožu a žvatlali medzi sebou v niektorých nerozlúštiteľných

jazykoch. Nosili „každodenné“ oblečenie, nie uniformy. Poľovník, stále máva a kričí priateľské pozdravy, no oni ho odignorovali a naskákali do vrtuľníka a ten ihneď vzlietol.


Významné počty neslávne známych „mužov v čiernom“ (MIB) majú podobný vzhľad, ale veľmi často sú vnímaní ako veľmi bledí a vychudnutí muži, ktorí sú citliví na svetlo. Ak ide o skutočné informácie, takéto entity sú pravdepodobne syntetické.


Ale zatiaľ čo šedí a humanoidi s olivovou kožou zahŕňajú záhadné javy, ktoré možno ľahko vložiť na bulvárne stránky alternatívnych časopisov hitom verejnosti sú úradníci, autori, vedci, vojenský personál a iní s mocou a vplyvom, ktorí boli už dávno nahradení kybernetickými dvojníkmi.

Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy 💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA