• Vezuel

13 "bloodlines" rodín pokrvných línií - Astor

Existuje kontinuita medzi starovekým okultizmom tajomných náboženstiev a moderným

každodenným náboženstvom. Na posmech a napodobňovanie 12 Božích kmeňov Satan požehnal 12 pokrvných línií.

1. prvá z týchto pokrvných línií bola izmaelská krvná línia, z ktorej špeciálna elitná línia vyvinula alchýmiu, techniky vrážd,

a iné okultné praktiky.

2. pokrvná línia bola egyptská/keltská/druidská, z ktorej pochádzal druidizmus

vyvinuté.

3. pokrvná línia bola v oriente a rozvíjala orientálnu mágiu. Jedna línia bola z

Kanaán a Kanaánci. Mal meno Astarte, potom Astorga, potom Ashdor a neskôr Astor. Kmeň Dan bol použitý ako semeno typu Judáša Iškariotského. Kráľovstvo kmeňa Dan zostúpilo

v histórii ako mocná satanská pokrvná línia.

4. z pokrvných línií siaha do Babylonu a pochádza z Nimroda.


V priebehu rokov okultný svet zostal historickým knihám skrytý. (Vydavateľstvo a vzdelávanie boli kontrolované privilégiá.) Vládli v zákulisí. Tajomné náboženstvá mali každé svoje tajomstvo a 3 rady, ktoré im vládli, a tieto rady samotné sa dostali pod vedenie tajomstva

najvyššej Veľkej rady alebo Riadiaceho orgánu. Mysteriózne náboženstvá zase ovládli masy a ľudských politických lídrov.


Historické knihy boli sfalšované a táto veľká moc sa sústredila v jedných rukách. Ale kto boli títo mocní ľudia? Ak existuj esprisahanie, kto sú sprisahanci?"


Elita si po stáročia udržiavala svoju moc a pracovala spolu s inými elitami, aby ovládali masy.

V lepšom svetle sa vojny medzi kráľmi už nezobrazujú ako vojny medzi elitnými frakciami, ale

vykonštruované vojny na ovládnutie más ich chamtivými elitnými pánmi.


Napájanie nemusí mať vysokú viditeľnosť, aby bolo aktívne. V skutočnosti kvôli zlej temnej povahe sa tradične snažili zostať v tajnosti.


Iluminátske organizácie vrátane ACL, Bohemian Grove, Cosmos Club, CFR, Rímsky klub

, Rada 9, Rada 13, čo je Rada Veľkého Druida, Skupina Jason, Ordo Saturis, skupiny OTO, MI-6, MJ-12, Matky temnoty, Pútnická spoločnosť, Prieure de Sion, Procesná cirkev, Sanhedrin, Chrám moci a iné skupiny.


RODINA ASTOR


Pôvodným zakladateľom majetku Astor bol John Jacob Astor (1763-1884) narodený vo Walldorfe v Bádenskom vojvodstve (Nemecko) zo židovskej pokrvnej línie. Židovský pôvod bol skrytý a do obehu sa dostalo množstvo rôznych myšlienok o dedičstve Astora.
Jacob Astor bol mäsiarom vo Walldorfe. V roku 1784 prišiel po krátkej zastávke v Londýne do Ameriky. Hoci sa hovorí, že prišiel do Ameriky bez peňazí - a to môže byť pravda - čoskoro vstúpil do slobodomurárskej lóže a v priebehu 2-3 rokov sa stal majstrom Holland Lodge č. 8 v meste N.Y. (Holland Lodge je prominentná lóža a mnohí jej členovia majú dobré kontakty s elitou Iluminátov. Príkladom len jedného člena Lóže č. 8 je Archibald Russell, ktorého otec bol dlhé roky prezidentom Kráľovskej spoločnosti v Edinburghu).


V roku 1788 bol Astor majstrom slobodomurárskej lóže č.8. To je dosť zaujímavé vzhľadom na to, že by Astor mohol tak po príchode do Ameriky nehovoril po anglicky a údajne bol veľmi chudobný. Bol veľmi známy tým, že bol chladnokrvný, antisociálny, „človek, ktorý nemá šarm, vtip alebo pôvab."

Pôvodný finančný zlom prišiel realizáciou série tienistých transakcií s nehnuteľnosťami v oblasti mesta N.Y. Ďalší zlom nastal, keď dvaja muži, o ktorých je teraz známe, že boli v Ilumináti, dali Johnovi Jacobovi Astorovi zvláštne vládne privilégium. Títo dvaja muži boli prezident Jefferson a tajomník Gallatin – obaja potvrdení členovia Iluminátov.


Vláda Spojených štátov amerických uvalila embargo na všetky americké lode z plavby s tovarom v roku 1807. Ale Astor dostal od týchto dvoch mužov špeciálne povolenie plávať so svojím nákladom a loďami. Jeho loď sa plavila a v jeden deň zarobila takmer 200 000 dolárov. Astor napodiv veľmi profitoval z vojny v roku 1812, ktorá ochromila takmer všetkých ostatných Američanov. Astor tiež spolupracoval s Georgeom Clintonom, ďalším členom Iluminátov na obchodoch s pozemkami.


Dokonca aj v tomto období v histórii britská spravodajská služba pracovala pre Výbor 300 a

pre Trinásť najlepších rodín. John Coleman,spravodajský agent tajnej služby pri študovaní dokumentov zistil, že pôvodný John Jacob Astor bol tiež Britský tajný agent.


Pred rokom 1817 John Jacob Astor vstúpil do obchodu s kožušinami a zostal najväčším hráčom v oblasti obchodu s kožušinou až kým sa mu nepodarilo si vybudovať v tejto oblasti monopol. Majte na pamäti, že ľudia predávali kožušiny v Novom svete už niekoľko storočí a

Indovia ktovie ako dlho. Potom príde chlapík Astor a o pár rokov úplne vlastní celý priemysel!


Jedným z výsledkov jeho kožušinovej spoločnosti bolo vytvorenie firmy Astoria a možno na počesť rodiny, ktorá sa o to pôvodne zaujímala, Astoria je skutočným ohniskom pre tajné satanské klany v Oregone.


John Jacob Astor zarobil na Číne obrovské bohatstvo cez obchod s ópiom .... bol to Výbor 300, ktorý vyberal, kto sa bude môcť zúčastniť na rozprávkovo lukratívnom obchod s ópiom v Číne prostredníctvom jej monopolného BEIC. Zaujímavosťou je ďalšia rodina Top 13, Russellovci boli tiež jedným z tých šťastlivcov, ktorí získali kúsok čínskeho obchodu s ópiom.Je jasné, že Astor bol zasvätený do dôverných informácií vo vláde a udržiaval vlastný kuriérsky systém. John Jacob Astor kúpil veľké množstvo pôdy v NY, ktorá veľmi

zvýšila na hodnote počas finančnej paniky v roku 1837 a umožnila zabaviť veľké množstvo

hypoték. Bohatstvo Johna Jacoba Astora naďalej raketovo stúpalo. Ako povedal jeden životopis: „Keď prišlo k otázke princíp verzus zisk bol Astor praktický človek.“ Jednoducho povedané, nemal žiadne škrupule.


Astor mal povesť neľútostného prenajímateľa. Mal tiež povesť, že neplatí svoje legitímne dlhy. Astor sa stal tiež bankárom a sedel v predstavenstve 5 riaditeľov novej národnej banky

ktorú Hamilton vytvoril pre americkú vládu s názvom Bank of the United States. Astor vlastnil a

veľký blok akcií Bank of the United States.


John Jacob bol najbohatším mužom v Spojených štátoch


Astorovo bohatstvo predstavovalo jednu pätnástinu celkovej sumy investovanej na celom území Spojených štátov...Jeho potomkovia mali záľubu v tajomstve a nastavili veci tak, aby vládli zo zákulisia. Na rozdiel od niektorých iných špičkových rodín Astorovci radšej nesedeli v predstavenstvách korporácií, ktoré ovládali. V roku 1890 odborník na nehnuteľnosti vypočítal, že Astorovci vlastnili 1/20 New Yorku a mestských nehnuteľností.


Jeden z mnohých základov, ktoré vytvorili, bola nadácia Vincenta Astora, ktorú z Anglicka ovládajú Astorovci a má rozsah 100 miliónov dolárov oslobodených od dane. Nadácia Vincenta Astora zvyčajne dáva dotácie katolíckym a biskupským organizáciám, dávajú peniaze aj agentúram, ktoré sú proti súkromnému ​​vlastníctvu zbraní. Dávajú tiež peniaze verejnej knižnici v New Yorku za "účelom podpory vzájomného porozumenia a šírenie

vedomostí a kultúry medzi Spojenými štátmi a domíniami, kolóniami a krajinami

British Commonwealth.“
Vincent Astor bol členom 41 súkromných klubov, pre predstavu


riaditeľ- American Express Company dir.

Spoločnosť Atlantic Fruit and Sugar Co.

Chase Manhattan Bank (Rockefellerovci)

Spoločnosť City and Suburban Homes Co.

Classical Cinematograph Corporation

Kubánsko-dominikánska spoločnosť Sugar Co.

Veľká severná železnica Central Railroad

Inter. Mercantile Marine Co.

Banka národného parku NY

NY County Trust Co.

Weekly Publications Inc.

Správca Western Union Telegraph NY

Zoologický poradca Bankers Trust of NY

Amer. Múzeum Nat. Hist. člen Nat.

Instit. zo Soc. Vedy

Vvšimnite si, že tieto dve posledné, podobne ako mnohé elitné kontrolované organizácie, sa silne podieľajú na šírení evolučnej teórie.)


Elitní Ilumináti vždy nastavili jedného zo svojich mužských potomkov ako hlavu celej rodiny. Toto postavenie hlavy sa odovzdáva ako vrodené právo medzi odlišnými vetvami rodu, tak ako každý kráľ prechádza na svoj trón.


Na rohu 33. a 5. ulice Avenue (miesto, kde bola postavená Empire State Building), pôvodný hotel Waldorf-Astoria postavil William Waldorf, v marci 1893. Je opísaný ako „najlepší hotel“ a