• Vezuel

13 "bloodlines" rodín pokrvných línií - Astor

Existuje kontinuita medzi starovekým okultizmom tajomných náboženstiev a moderným

každodenným náboženstvom. Na posmech a napodobňovanie 12 Božích kmeňov Satan požehnal 12 pokrvných línií.

1. prvá z týchto pokrvných línií bola izmaelská krvná línia, z ktorej špeciálna elitná línia vyvinula alchýmiu, techniky vrážd,

a iné okultné praktiky.

2. pokrvná línia bola egyptská/keltská/druidská, z ktorej pochádzal druidizmus

vyvinuté.

3. pokrvná línia bola v oriente a rozvíjala orientálnu mágiu. Jedna línia bola z

Kanaán a Kanaánci. Mal meno Astarte, potom Astorga, potom Ashdor a neskôr Astor. Kmeň Dan bol použitý ako semeno typu Judáša Iškariotského. Kráľovstvo kmeňa Dan zostúpilo

v histórii ako mocná satanská pokrvná línia.

4. z pokrvných línií siaha do Babylonu a pochádza z Nimroda.


V priebehu rokov okultný svet zostal historickým knihám skrytý. (Vydavateľstvo a vzdelávanie boli kontrolované privilégiá.) Vládli v zákulisí. Tajomné náboženstvá mali každé svoje tajomstvo a 3 rady, ktoré im vládli, a tieto rady samotné sa dostali pod vedenie tajomstva

najvyššej Veľkej rady alebo Riadiaceho orgánu. Mysteriózne náboženstvá zase ovládli masy a ľudských politických lídrov.


Historické knihy boli sfalšované a táto veľká moc sa sústredila v jedných rukách. Ale kto boli títo mocní ľudia? Ak existuj esprisahanie, kto sú sprisahanci?"


Elita si po stáročia udržiavala svoju moc a pracovala spolu s inými elitami, aby ovládali masy.

V lepšom svetle sa vojny medzi kráľmi už nezobrazujú ako vojny medzi elitnými frakciami, ale

vykonštruované vojny na ovládnutie más ich chamtivými elitnými pánmi.


Napájanie nemusí mať vysokú viditeľnosť, aby bolo aktívne. V skutočnosti kvôli zlej temnej povahe sa tradične snažili zostať v tajnosti.


Iluminátske organizácie vrátane ACL, Bohemian Grove, Cosmos Club, CFR, Rímsky klub

, Rada 9, Rada 13, čo je Rada Veľkého Druida, Skupina Jason, Ordo Saturis, skupiny OTO, MI-6, MJ-12, Matky temnoty, Pútnická spoločnosť, Prieure de Sion, Procesná cirkev, Sanhedrin, Chrám moci a iné skupiny.


RODINA ASTOR


Pôvodným zakladateľom majetku Astor bol John Jacob Astor (1763-1884) narodený vo Walldorfe v Bádenskom vojvodstve (Nemecko) zo židovskej pokrvnej línie. Židovský pôvod bol skrytý a do obehu sa dostalo množstvo rôznych myšlienok o dedičstve Astora.
Jacob Astor bol mäsiarom vo Walldorfe. V roku 1784 prišiel po krátkej zastávke v Londýne do Ameriky. Hoci sa hovorí, že prišiel do Ameriky bez peňazí - a to môže byť pravda - čoskoro vstúpil do slobodomurárskej lóže a v priebehu 2-3 rokov sa stal majstrom Holland Lodge č. 8 v meste N.Y. (Holland Lodge je prominentná lóža a mnohí jej členovia majú dobré kontakty s elitou Iluminátov. Príkladom len jedného člena Lóže č. 8 je Archibald Russell, ktorého otec bol dlhé roky prezidentom Kráľovskej spoločnosti v Edinburghu).


V roku 1788 bol Astor majstrom slobodomurárskej lóže č.8. To je dosť zaujímavé vzhľadom na to, že by Astor mohol tak po príchode do Ameriky nehovoril po anglicky a údajne bol veľmi chudobný. Bol veľmi známy tým, že bol chladnokrvný, antisociálny, „človek, ktorý nemá šarm, vtip alebo pôvab."

Pôvodný finančný zlom prišiel realizáciou série tienistých transakcií s nehnuteľnosťami v oblasti mesta N.Y. Ďalší zlom nastal, keď dvaja muži, o ktorých je teraz známe, že boli v Ilumináti, dali Johnovi Jacobovi Astorovi zvláštne vládne privilégium. Títo dvaja muži boli prezident Jefferson a tajomník Gallatin – obaja potvrdení členovia Iluminátov.


Vláda Spojených štátov amerických uvalila embargo na všetky americké lode z plavby s tovarom v roku 1807. Ale Astor dostal od týchto dvoch mužov špeciálne povolenie plávať so svojím nákladom a loďami. Jeho loď sa plavila a v jeden deň zarobila takmer 200 000 dolárov. Astor napodiv veľmi profitoval z vojny v roku 1812, ktorá ochromila takmer všetkých ostatných Američanov. Astor tiež spolupracoval s Georgeom Clintonom, ďalším členom Iluminátov na obchodoch s pozemkami.


Dokonca aj v tomto období v histórii britská spravodajská služba pracovala pre Výbor 300 a

pre Trinásť najlepších rodín. John Coleman,spravodajský agent tajnej služby pri študovaní dokumentov zistil, že pôvodný John Jacob Astor bol tiež Britský tajný agent.


Pred rokom 1817 John Jacob Astor vstúpil do obchodu s kožušinami a zostal najväčším hráčom v oblasti obchodu s kožušinou až kým sa mu nepodarilo si vybudovať v tejto oblasti monopol. Majte na pamäti, že ľudia predávali kožušiny v Novom svete už niekoľko storočí a

Indovia ktovie ako dlho. Potom príde chlapík Astor a o pár rokov úplne vlastní celý priemysel!


Jedným z výsledkov jeho kožušinovej spoločnosti bolo vytvorenie firmy Astoria a možno na počesť rodiny, ktorá sa o to pôvodne zaujímala, Astoria je skutočným ohniskom pre tajné satanské klany v Oregone.


John Jacob Astor zarobil na Číne obrovské bohatstvo cez obchod s ópiom .... bol to Výbor 300, ktorý vyberal, kto sa bude môcť zúčastniť na rozprávkovo lukratívnom obchod s ópiom v Číne prostredníctvom jej monopolného BEIC. Zaujímavosťou je ďalšia rodina Top 13, Russellovci boli tiež jedným z tých šťastlivcov, ktorí získali kúsok čínskeho obchodu s ópiom.Je jasné, že Astor bol zasvätený do dôverných informácií vo vláde a udržiaval vlastný kuriérsky systém. John Jacob Astor kúpil veľké množstvo pôdy v NY, ktorá veľmi

zvýšila na hodnote počas finančnej paniky v roku 1837 a umožnila zabaviť veľké množstvo

hypoték. Bohatstvo Johna Jacoba Astora naďalej raketovo stúpalo. Ako povedal jeden životopis: „Keď prišlo k otázke princíp verzus zisk bol Astor praktický človek.“ Jednoducho povedané, nemal žiadne škrupule.


Astor mal povesť neľútostného prenajímateľa. Mal tiež povesť, že neplatí svoje legitímne dlhy. Astor sa stal tiež bankárom a sedel v predstavenstve 5 riaditeľov novej národnej banky

ktorú Hamilton vytvoril pre americkú vládu s názvom Bank of the United States. Astor vlastnil a

veľký blok akcií Bank of the United States.


John Jacob bol najbohatším mužom v Spojených štátoch


Astorovo bohatstvo predstavovalo jednu pätnástinu celkovej sumy investovanej na celom území Spojených štátov...Jeho potomkovia mali záľubu v tajomstve a nastavili veci tak, aby vládli zo zákulisia. Na rozdiel od niektorých iných špičkových rodín Astorovci radšej nesedeli v predstavenstvách korporácií, ktoré ovládali. V roku 1890 odborník na nehnuteľnosti vypočítal, že Astorovci vlastnili 1/20 New Yorku a mestských nehnuteľností.


Jeden z mnohých základov, ktoré vytvorili, bola nadácia Vincenta Astora, ktorú z Anglicka ovládajú Astorovci a má rozsah 100 miliónov dolárov oslobodených od dane. Nadácia Vincenta Astora zvyčajne dáva dotácie katolíckym a biskupským organizáciám, dávajú peniaze aj agentúram, ktoré sú proti súkromnému ​​vlastníctvu zbraní. Dávajú tiež peniaze verejnej knižnici v New Yorku za "účelom podpory vzájomného porozumenia a šírenie

vedomostí a kultúry medzi Spojenými štátmi a domíniami, kolóniami a krajinami

British Commonwealth.“
Vincent Astor bol členom 41 súkromných klubov, pre predstavu


riaditeľ- American Express Company dir.

Spoločnosť Atlantic Fruit and Sugar Co.

Chase Manhattan Bank (Rockefellerovci)

Spoločnosť City and Suburban Homes Co.

Classical Cinematograph Corporation

Kubánsko-dominikánska spoločnosť Sugar Co.

Veľká severná železnica Central Railroad

Inter. Mercantile Marine Co.

Banka národného parku NY

NY County Trust Co.

Weekly Publications Inc.

Správca Western Union Telegraph NY

Zoologický poradca Bankers Trust of NY

Amer. Múzeum Nat. Hist. člen Nat.

Instit. zo Soc. Vedy

Vvšimnite si, že tieto dve posledné, podobne ako mnohé elitné kontrolované organizácie, sa silne podieľajú na šírení evolučnej teórie.)


Elitní Ilumináti vždy nastavili jedného zo svojich mužských potomkov ako hlavu celej rodiny. Toto postavenie hlavy sa odovzdáva ako vrodené právo medzi odlišnými vetvami rodu, tak ako každý kráľ prechádza na svoj trón.


Na rohu 33. a 5. ulice Avenue (miesto, kde bola postavená Empire State Building), pôvodný hotel Waldorf-Astoria postavil William Waldorf, v marci 1893. Je opísaný ako „najlepší hotel“ a

snobská príťažlivosť.‘ Neskôr dvaja bratranci Astorovci postavili Astoria (ďalší ešte vyšší elitný hotel) v New Yorku v roku 1897. Samozrejme, ako mnoho iných elitných rodín, aj Astori majú svoje nehnuteľnosti, kde sa môžu dostať preč a relaxovať.


Koncom 19. storočia začali Ilumináti vytvárať nevinne znejúce krycie organizácie, aby skryli svoje vzájomné stretnutia. V roku 1901 Astori prispeli k vytvoreniu Pilgrim Society (Spoločnosti pútnikov), ktorá bola krycia organizácia pre Amer. & Brit. 6° Kniežatiev Iluminátov. Verím, že v dnešnej dobre je aspoň päť Astorov stálymi členmi. Medzi pútnikov patrili aj David Astor a John Jacob Astor 8. a William Waldorf Astor 3.. a počas 70. rokov a barón Astor z Heveru -

prezident londýnskej pobočky Pilgrims. Táto skupina je britský ekvivalent Skull &

Bones Soc.V Británii, Astor, spolu s asi 20 ďalšími rodinami dominujú skupine, rovnako ako

niektoré rodiny ako Whitneyovci v USA pomáhajú ovládnuť Rád lebiek a kostí. Opäť ako

bolo uvedené skôr, kľúčom k pochopeniu satanizmu sú pokrvné línie.


V roku 1910 sa sval a kostné vetvy Iluminátov sa prekonfigurovali vytvorením okrúhleho stola skupiny v roku 1910. Astori boli súčasťou finančnej podpory okrúhleho stola a kľúčovými hráčmi pri zakladaní spoločnosti The Society of the Elect, supertajného najužšieho kruhu Iluminátov.


Rhodes Trust čiastočne pomáha Astorovcom financovať Rhodský štipendijný systém Tiež stáli pri vytvorení a finanacovaní Kráľovského inštitútu medzinárodných vzťahov (RIIA). RIIA je britským ekvivalentom Rady pre zahraničné vzťahy (CFR), ktorá hrá hlavnú úlohu v procese tvorby politiky v USA. Wiliam Waldorf Astor bol vymenovaný do RIIA. Hneď nad CFR/RIIA sú skupiny za okrúhlym stolom, ktoré pôvodne pomenoval Cecil Rhodes ako „Združenie pomocníkov“ a zriadil štipendiá Rhodes na nábor a získanie mužov z ďalších národov a zasvätili ich cez iluminátstvo do konečného cieľa - vláde jedného sveta, čo znamená, že výber do programu Rhodos - stupeň 4 je ekvivalent zasväteniu do Skull & Bones.


William Waldorf Astor tiež vlastnil Pall Pall Mall Gazette, Observer a Pall Mall Magazine a tiež London Times. Astorovci od roku 1922 vlastnia hlavný zdroj britských správ.


Väčšina bohatstva 13 rodín je však ukrytá, takže väzby na to, kto čo vlastní je ťažké sledovať. Hoyt Ammidon bol zástupcom Vincenta Astora a ostatných Astorov. Rodina tiež používala Owena Lattimora ako svojho zástupcu pre obchod s ópiom, ktorý zase využil Lauru Spelman, ktorú financoval Inštitút pre Tichomorie Vzťahy (IPR).


lPR bola skupina, ktorá dohliadala na rozhodnutie Iluminátov povoliť Červenej Číne podieľať sa na obchode s ópiom. Bábkové struny za veľkými svetovými udalosťami možno verejnosť nevidí, ale pri sledovaní niekoľkých veľkých udalostí, vidíme, ako Astorovci pomáhajú ťahať za nitky. IPR pomohol položiť základ pre útok na Pearl Harbor. Astorovci tiež stáli za politikou zmierovania v Európe, čo umožnilo Hitlerovi stať sa hrozbou. Stoja tiež za hnutím proti alkoholickým nápojom, ktoré začala organizácia Women’s Christian Temperence Union.

Hnutie striedmosti bolo hnutím vytvoreným elitou, rovnako ako dnes máme veľké problémy, ktoré si vymysleli, aby nás zamestnali.


Joseph Kennedy a Onassis, ďalší dvaja z top 13 iluminátskych rodín zbohatli na hnutí miernosti pašovaním. Dnešným ekvivalentom hnutia miernosti je drogová vojna.


Ďalším vynálezom Iluminátov bol komunizmus


Komunizmus predstiera, že je nepriateľom bohatých kapitalistov, ale aj bohatej elity. Vodcovia sa zaviazali vymazať kresťanstvo, vymazať voľný obchod s monopolmi a založiť

Illuminatsky typ One-World-Government. Vidíte, že majú podobné ciele?

Počas návštevy Waldorfa a Nancy Astorových v Rusku v 30. rokoch sa s nimi ale nezaobchádzalo ako s nepriateľmi, ale kráľovsky. Môžeme vidieť, ako nás elitná kontrolovaná tlač oklamala. Iluminátmi ovládaná elita, aby nás chránila pred komunizmom, ovládala komunizmus.

Okrem toho bola Nancy Astor veľkou zástankyňou Christian Science - kresťanskej vedy. Kresťanská veda bola front pre čarodejníctvo od samého začiatku.
Stručne povedané, skúmanie rodiny Astorovcov odhaľuje ich úzke spojenie s celým spektrom

aktivít Iluminátov od slobodomurárstva, samotných Iluminátov, Pilgrim Society, rôzne okrúhle

stoly, komunizmus, fabiánsky socializmus, CFR, RIIA. Bilderbergerovci, ako aj rôzne

politicky pošpinené banky ako Chase Manhattan.


Ava Alice Muriel Astor bola tiež okultistka. Narodila sa v roku 1902, bola pekná, ale aj veľmi vážna žena.Bola veľmi silná osobnosť so schopnosťou dominovať nad osobou v jej prítomnosti, pokiaľ nemali silnú vôľu. Venovala sa egyptskej mágii a verila, že je reinkarnáciou egyptskej princeznej a žiak Achnatona.


Alice Astor mohla byť jedným z prvých ľudí, ktorí vstúpili do hrobky kráľa Tuta,

kde si zohnala náhrdelník.


Top 13 rodín nedodržiavali zákon...oni boli zákonom. Astori môžu mať vo svojich radoch iluminátskych kráľov a princov desiatky miliárd, ale to všetko nebude nič, keď budú čeliť svojmu Stvoriteľovi pred súdom.


Skreslená história rodiny

Väčšina materiálov ukazuje nezameniteľnú známku skreslenia zo strany spisovateľov a

historici poskytujúci informácie v súlade s tým, čo Astorovci chceli, aby verejnosť vedela. Syn Johna Jacoba sa poistil, že klamstvá jeho otca nebudú spochybnené spálením všetkých jeho osobných, obchodných záznamov a iné dokumentov.


Pôvod mena ASTOR

Jednou silnou možnosťou je, že Astorovci sú potomkami rodiny Astorga nájdenej v južnom Taliansku pred rokom 1600. Najpravdepodobnejší význam mena je, že obe Astorga a Astor sú variácie znamenajúce „Astarte“, ktorá je matkou okultizmu. Jej meno je tiež

Semiramis.


V Babylone bola trojica Nimrod (slnko), Semiramis (mesiac), a Tammuz (Zornička). V Egypte sa títo bohovia nazývali Osiris, Isis a Horus. Obrazy a sochy Isis a Rohy boli rímskokatolíckou cirkvou premenované na Pannu Máriu a Kristovo dieťa.


Rodina sa možno presťahovala zo Savojska do nemeckého Walldorfu. Hoci to nie je isté,

najlepšie vysvetlenie z dostupných indícií naznačuje, že Walldorfov klan mal nejaké dôležité

osobnosti v čarodejníckom/satanskom systéme a že rodina Johanna Astora mala moc. Pri tom

v Európe nemala rodina Astorovcov žiadnu šancu premeniť svoju okultnú silu na úspech. Sila

a triedna štruktúra v Európe bola strnulá a zablokovaná. Hranice medzi sedliakmi a

aristokraciou bola pevne na mieste. Rodina sa teda pozrela na Nový svet, aby zmenili svoju pozíciu v satanskej hierarchii do finančného bohatstva a moci pretože Johann Astor z Walldorfu bol len mäsiar.


Johan Jacob sa sústredil takmer výlučne na budovanie bohatstva, na útek a vytvorenie bezpečnej finančnej pozície pre svoju rodinu v Amerike.Satanské rodiny v priebehu 400 rokov


Do juhozápadného Nemecka sa presťahovali rôzne satanské rodiny v neskorom stredoveku. Čarodejníctvo spojené s Dianou sa praktizovalo na juhozápade Nemecka a to začalo znepokojovať rôzne zložky rímskokatolíckej cirkvi. Rodina Astorovcov poskytovala vedenie v covenoch v oblasti Heidelbergu. Čarodejníctvo sa rozšírilo prakticky všade v juhozápadnom Nemecku. Skúmanie starých záznamov od roku 1500 do roku 1650 to ukazuje, že sa v celej oblasti praktizovalo čarodejníctvo. Astorovci nemali postavenie, bohatstvo a moc a v Nemecku, Anglicku a Francúzsku nebolo možné vyšplhať sa po spoločenskom rebríčku.


Avšak, Nový svet prezentoval príležitosti. Astorovci poslali dvoch synov, aby pripravili cestu pre Johna Jacoba, jedného do Anglicka, jedného do Ameriky a potom poslal Johna Jacoba, svojho najsľubnejšieho najbystrejšieho syna, do Nového sveta.


Kým v Amerike rodina Astor pomáhala satanskej elite so sídlom v Anglicku, aby si ju udržala

kontrolu nad Amerikou. Po založení, sami ako aristokrati v Amerike sa rodina Astorov presťahovala do Anglicka, kde kvôli ich vysokému spoločenskému postaveniu v Amerike nikto nespochybňoval, že im kráľovná udelila šľachtické tituly.


Existovali väzby medzi skupinami: anglická kráľovská rodina, angličtina, satanizmus, anglické slobodomurárstvo, nemecké čarodejníctvo a talianska čierna šľachta.

201 views0 comments

Recent Posts

See All