• vezuel

5D šach s multiverzným cestovaním v čase

5D šach s multiverzným cestovaním v čase je presne tak zložitý, ako znie. Jeho šach s niekoľkými ďalšími rozmermi a cestovaním v čase.


To platí najmä pre nových hráčov, ktorí môžu robiť chyby pomerne skoro v zápase.

Jedna šachová partia môže mať niekoľko budúcich bodov, ktoré rozvetvujú alternatívne reality a figúrky idúce po celej časovej osi. Hlavným cieľom každej šachovej hry je zajať kráľa. Ale v tejto hre musia hráči nielen brániť kráľa súčasnosti, ale musia chrániť aj kráľa budúcnosti a minulosti.


Ak sa v súčasnosti nevyužije, môže sa využiť v budúcnosti, keď súper môže nechať svoju figúrku cestovať v čase na otváraciu dráhu, aby dal kráľovi buď šach alebo mat.


To znamená, že ak sa chcete vyhnúť porážke, hráči budú vždy chcieť zabezpečiť, aby bol ich kráľ chránený. Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je vytvoriť okolo kráľa povestný štít, kde súper musí najprv odstrániť ďalšie figúrky. Hráči môžu strategicky umiestniť figúrky takým spôsobom, aby mohli zajať akúkoľvek figúrku, ktorá sa presunie do po šachovnici na druhú stranu.
Začínajúci hráč si môže myslieť, že je neškodné začať hru pohybom jedného zo svojich centrálnych pešiakov, ale častejšie to len pripraví cestu súperovi, aby ich porazil. Vyhnite sa skorým porážkam tým, že odmietnete použiť štandardné strategické pohyby.


Či už ide o súperovu figúrku alebo o kontrolu kráľa minulosti, hráč, ktorý je ochotný využiť svoje figúrky v plnej miere, je hráč, ktorý má vyššiu šancu vyhrať.


Dlhé hry majú niekoľko alternatívnych časových línií no v istom momente figúrky na šachovnici prídu do bodu, kedy budú mať problém sledovať všetky nenáhodno náhodne vyvolané udalosti, ktoré baviac sa z vysokej veže sleduje kráľ.


Tak čo, pridáte sa ? Ja som už v hre 😉Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA