• vezuel

Zrýchlené odvýjanie reality

Môžeme povedať, že posledných pár rokov a hlavne mesiacov bolo odvíjaním reality.


Deň čo deň, minútu po minúte pociťujeme účinky tohto zrýchlenia vibrácií, ktoré pociťuje každá ľudská bytosť na bunkovej úrovni, ale inak. Toto zrýchlenie umožnili nebeské udalosti.


Nie je to náhodné, čo sa deje s ľudskou rasou a Zemou ako celkom.

Vek vodnára zmenil celú hru a posunul ju do novej epizódy. Naša DNA sa vylepšuje a kalibruje, aby sme dokázali odolať novému vzoru reality. Vylepšenia posilňujú našu schopnosť tieto nové vzorce reality vnímať. Niektorí s ňou budú súzniť a niektorí sa jej budú brániť.


Určite to vidíme.
Nové vzorce reality sú mimo našej predstavivosti v rámci našich obmedzených myslí, ale to sa mení. Mnohí z prebudených veria, že zvrátenie hrubých mutácií, ktoré sme mylne vytvorili z nášho „Pádu z milosti“, prinesie nebo na Zem.


Napríklad si myslíme, že odstránenie chudoby, hladu, chorôb, vojen, starnutia, zneužívania moci, satanizmu a každej inej formy bolesti a utrpenia je predchodcom slávneho výsledku, to všetko je veľmi dôležité, ale všetko je to len hluk a vyrušenie.


Konečným dôvodom, prečo sme kalibrovaní na zrýchlenej úrovni, je, že Zem nakoniec už nebude podporovaná alebo posilnená týmto nesprávne vytvoreným a zmutovaným sieťovým systémom.


Dostávame novú šablónu na začatie tohto nového mriežkového systému, ktorý nakoniec prinesie nebo na Zem.


Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org


vezuel@unitednewschannel.org


👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl


💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy


💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA297 views0 comments

Recent Posts

See All