• vezuel

Akí sú bojovníci zo skutočného sveta ?


Možno je to len to, že ma to stále viac ťahá k ezoterickej práci a čoraz menej sa zaujímam o exoterický "svet konsenzu", vrátane hnutia pravdovravcov s červenými pilulkami, ktorí sú mimochodom stále súčasťou sveta konsenzu, pričom predstierajú, že nie sú.


Čoraz menej mi záleží na ľavici, pravici, konzervatívcoch, či liberáloch, anarchistoch, nových či starých konšpiračných teoretikoch a MAGA. Z skúsenosti z posledných troch rokov sú to všetky zlomky tej istej mince - identifikácia so stranou, skupinou, presvedčením alebo ideológiou.


Práve naopak, čím hlbšie idem do seba, tým viac sa bitka zintenzívňuje. Táto bitka je oveľa zložitejšia, pretože prebieha vo vnútri ako akákoľvek „informačná vojna“ tam vonku vyzerá ako materská škôlka v porovnaní s bojom vo vnútri bez cúvnutia.


Je to veľmi ponižujúci proces čeliť sebe samému bez výhovoriek, racionalizácie alebo premietania vlastných tráum navonok. Padáme a potkýname sa v pokračujúcom procese čistenia a vzostupu. Zostup a útoky protibožských síl sú intenzívne, najmä keď si nielen intelektuálne uvedomíte, ale VIDÍTE a ZAŽIJETE, ako „matrix“ funguje aj CEZ VÁS a je nie naozaj „tam vonku“, ale prejavuje sa navonok, a predsa sa stále snažíme bojovať s tieňmi.


"Ako vnútri, tak aj navonok."
Som unavená zo samozvaných pravdovravcov s červenými pilulkami, ktorí nazývajú všetko pravdivé a kohokoľvek za „súčasť agendy“ alebo „psy-op“, „kontrolovanou opozíciou“ v extrémne zjednodušenom čiernobielom myslení a úplnej absencii nuansy a nedostatku sebauvedomenia, nehovoriac o zapojení do akejkoľvek úprimnej práce na sebe.


Je také ľahké neustále sa sťažovať a kritizovať, čo je najčastejšie živené vašimi vlastnými nevedomými projekciami, bolesťou, ranami, traumou, odporom, závisťou, žiarlivosťou atď., ktoré si vôbec neuvedomujete. Miesto toho sa úprimne postavte k sebe a uľahčite skutočnú zmenu vo svojom vnútri a potom prispejte niečím skutočne kreatívnym a produktívnym, čo je v súlade s pravdou vášho bytia a nie nejakou mentálnou predstavou „pravdy“.


Ak chcete zasiať budúcnosť, minulosť musí nevyhnutne zomrieť. Zomrieť musí aj starý svet a osoba - maska, ktorú si mýlite so svojím skutočným Ja. Zapáľte v sebe tvorivú iskru, aby ste zasiali budúcnosť víziou, nie tým, čo si „vy“ myslíte, že chcete, ale ako nástrojom pre Božiu vôľu. Nemám na mysli dogmatickú kresťanskú „predstavu“ Boha, ale Božské vnútro – vašu Božskú iskru.


Godspeed !


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA