• Prvý Divoch

Ako chtiac aj nechtiac brzdíme vývoj našich detí... a ten svoj

Updated: May 30


Od Prvého Divocha


Ak nás zaujíma súčasný výskum ľudského mozgu, ktorý sa do povedomia širokých más dostane najskôr o 20 rokov – tak to už na svete chodí –, odporúčam, aby sa tí z nás, ktorí 20 rokov čakať nechcú, venovali súčasnej vede naozaj seriózne.


Čítajme, pozerajme, počúvajme, ale pochybujme. Zachovajme si sedliacky rozum.


Mám na mysli predovšetkým spojitosť medzi pohybom tela a vývojom ľudského mozgu, či azda správnym vývojom ľudského mozgu počas pohybu.


Sedliacky rozum nám krásne potvrdzuje to, čo dnešná veda – malé deti sú také pohyblivé preto, aby sa udržal exponenciálny rozvoj ich mozgu. Čo však strhne so sebou málokoho, je poukázanie na fakt, že pohyb človeka má drsný dopad na vývoj jeho mozgu i celkové zdravie vždy.


Ľudské telo je dokonalé a preto 100 % efektívne. Ak sa neučíme nové pohyby, ak sa nehýbeme, komplexne atrofujeme. Zbavujeme sa toho, čo nepotrebujeme – ak nechceme zdravie, zbavíme sa ho. Ak nás nezaujíma hodnotný a dlhý život, zbavíme sa ho. Ak nechceme naplno dýchať, máme pľúcne ochorenia. Každý deň si podvedome podpisujeme svoj konkrétny rozsudok smrti. Netreba k tomu ani prítomnosť oficiálnych autorít.


Pre naše telo v podstate neexistuje hranica veku, pokiaľ mu ju sami nevytýčime. Aj preto je mozog tvárnou hlinou Adama aj v neskoršom veku. Neexistujú objektívne zábrany typu na túto aktivitu som pristarý – iba ak sa o tom pevne presvedčíme.


Ľudia sami seba zabíjajú v 21. storočí tak spoľahlivo, že vrahovia prichádzajú o prácu. Neľutujem ich, ale snažím sa povzbudiť tých z nás, ktorí majú režimu autodeštrukcia už plné zuby. Mnohé programy na vymývanie mozgov vrátane televízie a rádia, ktoré sa rozbiehali už v 20-tych rokoch minulého storočia, aj skôr, totiž dnes dosahujú svoj storočný zámer/vrchol.


Sto rokov intenzívneho oslabovania človeka. Sto rokov propagandy a degenerácie nášho posvätného vnútra. Sto rokov cieleného odpájania našej duše od tela i mysle. Sto rokov cieleného popierania hlasu nášho srdca (mimochodom súčasná veda našla v srdci neurónovú sieť ako v mozgu, takže srdce vždy bolo a je jedným z „mozgov“ človeka: mozog, srdce a mikrobióm v črevách).


Efekt davovej hypnózy, keďže ako ľudia sme silné sociálne tvory, nie že nie, je taký silný, že naše predčasné úmrtia úzko súvisia s tým, na čo si zvykneme: „V šesťdesiatke sa už nebudem vládať ani pohnúť. Je jasné, že ma čaká otrasný dôchodok. Staroba bez prehĺtania tuctu tabletiek na nočnom stolíku každé ráno i večer ani nie je staroba. Zvykol som si na to. Zvykol som si na podlomené zdravie. Zvykol som si na predčasnú smrť. Zvykol som si na to, že nie som svojím pánom, iba nevedome slúžim programom mysle, ktoré mi do hlavy vložilo okolie. Zvykol som si o tom radšej nepremýšľať. Zvykol som si nekonať. Neznášam zmeny.“


Keďže programami našej mysle skutočne tvoríme naše telá, ony sú v mnohých ohľadoch iba zhmotneným odrazom našich snov, myšlienok, túžob a sklamaní, ľahko si nastavíme aj hranicu našej smrti – nevedomí ľudia si tento príchod do Hádovej ríše nastavia v mozgu prakticky sami.


Áno, vplývajú na to aj iné faktory, ale uvedomme si, že placebo má 50 % účinnosť. Na porovnanie má mnoho farmaceutických liekov absolútnu účinnosť 11 %. Samozrejme, že sa chvália tou relatívnou, ktorú však môžeme zahodiť do koša. Ide iba o hru s číslami. Faktom je, že väčšina piluliek má výrazne nižšiu účinnosť ako placebo, ak vôbec nejakú má. A čo je placebo? Keď si naša myseľ len myslí, že sme prehltli pilulku, ktorá nás vylieči.


Lekár má ohromnú moc už len tým, že oznámi pacientovi: „Ľudia zomierajú v tomto štádiu rakoviny do jedného mesiaca, nanajvýš dvoch.“ Ak dotyčný pacient zrazí opätky a zasalutuje lekárovi, môžeme si byť istý, že splní jeho predpoveď do bodky a do písmena. Lekár sa poteší, že sa jeho proroctvá naozaj spĺňajú. Zomierajúci pacient sa poteší, že natrafil na skvelo prorokujúceho lekára. Odovzdane vydýchne.


Nájdu sa však aj takí tvrdohlavci, ktorí si povedia: „A just budem žiť!“ Viete čo? Ono im to fakticky vychádza. Rakovina je z pohľadu funkčnej medicíny iba červeným výkričníkom, informáciou/signálom z komplexu telo/myseľ/duša, že dotyčný musí zmeniť svoj životný štýl. Prirodzene, že mnoho ľudí pokračuje vo vyšliapaných koľajach. Životný štýl nezmenia, radšej sa odovzdajú do rúk lekárskych proroctiev o ich smrti. Vzápätí všetky ozubené kolieska zapadnú do seba. Život i Smrť idú ďalej.


S pevným vnútorným nastavením komplexu telo/myseľ/duša je možné prakticky všetko. Väčšina ľudí o svojich schopnostiach netuší, pretože si ich tak vychoval ich nevedomý/mŕtvy štát – sú bezmocným a naplno odovzdaným davom, iba mäsom do mlynčeka na štátne dlhy, ktoré od vzniku štátu iba rastú.


Prirodzene, že sa už nájdu lekári, ktorí sa na pilulky vykašľali a liečia iba placebom (a prírodnou medicínou). Ak si porovnáme efektivitu, nie je to zrejmé? Medzi prírodnou medicínou a syntetickou farmáciou je priepastný rozdiel, o vedľajších účinkoch škoda hovoriť – pri syntetickej medicíne sú vedľajšie účinky často horšie ako dôvod, prečo má človek tú pilulku vlastne prehltnúť.


Niekedy nájdeme vo vedľajších účinkoch práve ochorenia, ktoré má pilulka akože vyliečiť. Úplný chaos, v podstate „soft“, ale aj menej „soft“ čierna mágia typu: „Uzavrime dohodu, dobre? Tento orgán ti vyliečim, ale aby som to dokázala, ja pilulka, musím ti ďalšie tri orgány vážne poškodiť. Tak čo, sme dohodnutí?“


Vráťme sa však k deťom. Naozaj nie je náhoda, že deti nedokážu obsedieť. Je to preto, že keby obsedieť vedeli, ich vývoj mozgu by sa zabrzdil. Zamyslime sa teraz: „Čo robia naše školy?“ Presne toto! Nútia deti obsedieť na stoličkách, prakticky celú ich mladosť – štyri hodiny denne, päť hodín denne, šesť hodín denne, sedem hodín denne a potom šup-šup do práce, kde mnoho dospelých sedí osem hodín denne, ba aj viac.


Ide o náhodu hlupáka či zámer démona? Veď toto je recept na nevedomého, zabrzdeného človeka vo vývoji. Ak je pohyb najlepšou pomôckou na rozvíjanie mozgu, ako to potvrdzuje aj súčasná veda, nemalo by to vyzerať v školách radikálne inak? Štyri hodiny pohybu a hodinové sedenie. Päť hodín pohybu a dve hodinové sedenia.


Mimochodom, takto fungujú civilizácie, ktoré deti viac vzdelávajú a menej demolujú. Režim v súčasných školách s vyučovaním poloprávd či klamstiev je v skutočnosti taký katastrofálny, že je lepšie dieťa do bežnej či „klasickej“ školy ani nepustiť.


Kto by si dobrovoľne nechal z budúceho tigra vyrobiť bezmocnú bľačiacu ovečku s chronickými ochoreniami?


„Klasické“ školy zabíjajú v deťoch zvedavosť, kreativitu, uvažovanie v súvislostiach, pohyb (tým aj správny vývoj ich mozgu). Miesto počúvania ich tela a intuície im klincami vrážajú do hláv pofidérne „vedomosti“ o svete.


Pohyb tak úzko súvisí s inteligenciou človeka, že keď ho vynecháme pri ľudskom vývoji, ale aj neskôr v dospelosti, človek rapídne degeneruje a predčasne zomiera. Čudujeme sa?

Pripomeňme si, že staré grécke školy fungovali ako prechádzky s diskusiou medzi učencami a majstrom. Ako pohybovec môžem vyhlásiť, že už len fakt, že toto vzdelávanie fungovalo prostredníctvom prechádzania sa, je výrazným znakom vyspelosti školstva, priam vedomého školstva. Ide o normálny/prirodzený spôsob vzdelávania.


Na záver by som bol rád, keby sme si položili otázku priority: „Čo je dôležitejšie?“


1. Chorľavé pokrivené telo plné informácií bez súvislostí a s absolútnym nezáujmom klásť ďalšie otázky? Dĺžka života: pochybná, pohyblivá staroba maximálne do 50 až 60 rokov.

2. Plne vyvážená sila tela, mysle aj duše. Majstrovstvo v počúvaní svojho tela, hlasu srdca aj v načúvaní zámeru našej duše. Dĺžka života: tajuplná, pohyblivá mladosť od 120 rokov nahor.


Dnešná podoba školstva zabíja naše deti, hoci to nie je očividné zástupom nevedomých/spiacich/mŕtvych. Ide o neviditeľnú vojnu s prebúdzajúcim sa človekom, ktorého sila duše/vedomia násobne prevyšuje silu démonov bez duše. Tí chcú ľudí za každú cenu ovládať. Ako vždy.


Chceme naše deti a budúce generácie ponechať ich osudu v aktualizovaných budovách čiernej cirkvi... s nežným označením „škola“?


Chceme, aby boli naše deti iba mäsom v mlynčeku na rastúci štátny dlh? Revolúcia, ktorá nás čaká a ktorá práve prebieha, je revolúcia ľudského vedomia. Revolúcia duše. Po tejto revolúcii prídu celkom iné školy a apolitické mestské štáty s nízkymi daňami (ak vôbec) a vysokou sebestačnosťou.


O zrod tejto novej spoločnosti sa snaží aj Ľudové zhromaždenie živých ľudí (ĽZŽĽ), ktorého som hrdým členom. Žijeme v epoche nových Milanov R. Štefánikov a Tomášov G. Masarykov, žijeme na pokraji revolúcie ľudskej duše.


Ide o najvzrušujúcejšie obdobie na Zemi a my sa tu teraz náhodne nehýbeme a zhlboka nedýchame iba náhodou.


Môj projekt www.AkademiaDivochov.sk je pevnou súčasťou tejto revolúcie komplexu telo/myseľ/duša. Aby sme sa stali živým kúskom tejto zmeny, chtiac-nechtiac sa stávame divochmi. Definitívne sa odpájame z tisícročného Matrixu ovládania a zotročovania myslí. Bojujeme proti nemu.


Nečakáme na neznáme indivíduá, ale vytvárame novú spoločnosť vlastnými rukami. TERAZ.

V dystopickom románe Prekrásny nový svet od A. Huxleyho je pre mňa hlavným hrdinom Divoch, ktorí sa drzo rozhodol žiť mimo Matrixu.


Aj o tom je Akadémia Divochov. Ak sa jej členovia dožijú menej ako 120 rokov, dávam výpoveď. 😊


Ak ťa tento projekt zaujal, pokojne sa prihlás na odber aj na youtube kanáli, aby ti neušli novinky: https://www.youtube.com/channel/UCr6FL3v6ajA1RHDhxRn3YlA.


Historické okienko: Helena Trójska bola tá istá Helena zo Sparty. Nielenže mali muži zo Sparty povesť najstrašnejších bojovníkov v starovekom Grécku... ich ženy boli schopné ubrániť Spartu počas ich neprítomnosti na bojových výpravách. Ako to dokázali?


Spartské ženy sa museli venovať kalistenike podobne ako mladí vojaci, v podstate dnešnej gymnastike. Práve pre ich fyzickú kondíciu v prostných cvikoch, ktoré najúčinnejšie skrášľujú ženské telo, boli Sparťanky považované za najkrajšie ženy staroveku. Odtiaľ ten spor – Helena Trójska zo Sparty bola kočka, pretože bola športovkyňa.


Zdá sa, že by stačilo, aby naša Helena ležala na gauči a jedla celé dni torty. Nuž, a Trójska vojna by nikdy nevznikla. Princ Paris by nemal na koho žiarliť. :D

 

Ak chceš, prihlás sa na odber AD na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCr6FL3v6ajA1RHDhxRn3YlA


Ak chceš, sleduj ma na VK alebo Telegrame:

https://vk.com/id668253820

https://t.me/AkademiaDivochovSk


Ak chceš, stiahni si môj prvý EBOOK o komplexnom zdraví zdarma:

https://mailchi.mp/68ac5c7ae28e/untitled-page

118 views0 comments

Recent Posts

See All