• vezuel

Ako sa dostať do ríše 5D


Vždy ľuďom pripomínam, aby začali najskôr od seba.


Musíme byť schopní vtiahnuť naše vedomie do našich fyzických, mentálnych, emocionálnych a duchovných systémov. Musíme byť schopní pochopiť, kto sme! A toto je celoživotná cesta, priatelia. Sme nekonečné multidimenzionálne duše, a tak ako by sme o sebe mohli vedieť všetko, čo vieme?


Učíme sa rásť v sile, vedomí a suverenite. Čím viac sme ukotvení v našom svetelnom stĺpe, tým ľahšie je prijímať informácie od nás samých a vedieť, odkiaľ tieto informácie prichádzajú.

Informácie na Zemi dostávame z veľmi širokého pásma frekvencií


Prechádzame od skutočne hustých 3D maticových programov k ľuďom, ktorí ukotvujú zlatý vek zázrakov.


Všetci sme vystavení informáciám, ktoré prichádzajú z jedného alebo druhého konca frekvenčného spektra. Ako prechádzame Veľkým prebudením, viac ľudí bude mať problém nájsť, kde získať informácie, čomu veriť a komu dôverovať. Toto je súčasť procesu prebúdzania. A proces prebúdzania sa nezastaví.


Evolúcia vedomia sa práve teraz zrýchľuje. Keď budeme pokračovať na ceste, uvidíme, že viac ľudí bude mať hlbšie chvíle prebudenia. Tieto prebudenia musia byť spojené s vykonávaním vnútornej práce, takže máme väčšiu moc a väčšiu suverenitu. V opačnom prípade prebudenia prinesú hustotu, pretože jasne vidíme všetky zlé veci, ktoré sa dejú vo svete.


To prináša skreslenie, nerovnováhu a môže vytvárať úzkosť a stres v našich systémoch. Deje sa to preto, lebo sme jednoducho prvýkrát otvorili oči a opona ilúzie sa trhá priamo pred nami. Preto je dôležité pochopiť vývoj vedomia.


Je potrebné sa dostať sa do stavu, kedy sa cítite vyrovnaní s dušou, aby ste aktivovali kódy zdieľané v tomto prenose. Akonáhle budete mať v tomto smere úspech, aktivuje sa vám spojenie s najvyššou úrovňou informácií, ktoré máme teraz na planéte k dispozícii.


Stĺp vzostupu


5D kryštalická matrica

Keď sme v úplnom vyrovnaní duše, sme plne ukotvení v našom stĺpci vzostupu a plne prítomní nielen v našej vlastnej energii na Zemi, ale aj vo vyšších sférach.


„Hmla“ v šírke pásma 3D matice

Táto hrubá vrstva hmly je ako sieť obklopujúca našu planétu a je plná hustoty, ako si viete predstaviť. Na tejto planéte sa stalo niekoľko dosť nepríjemných vecí a všetko je tu prítomné. Vďaka princípu kvantovej rezonancie priťahujeme to, čo je pre nás vibračná zhoda. Asi 90 % ľudstva vibruje na úrovni, ktorá zodpovedá tejto hustej šírke pásma. Takže informácie, ktoré väčšina ľudstva dostáva a zdieľa, sú málo frekventované. Preto neustále prijímame a opakujeme programy a vzory z 3D matice.


Bez ohľadu na to, kto ste alebo ako ste pokročilí, ak ste na Zemi, ste pripojení k tejto vrstve hmly. Je to preto, že náš stĺp vzostupu ním prechádza. Nikto nie je imúnny voči prijímaniu informácií z tejto vrstvy hustoty.


Náš stĺp vzostupu sa nezastaví na tejto vrstve hustoty okolo planéty, pokračuje oveľa vyššie do šírky pásma matrice vyššej frekvencie. Pamätajte, že existuje množstvo maticových systémov, nielen ten 3D, ktorý všetci tak dobre poznáme. Maticový systém je organizácia informácií.

Táto kryštalická matrica je vždy plne prítomná. Táto 5D matica je v kvantovej rezonancii so srdcom Gaie, matky Zeme. Gaia pracuje na posunutí svojej ríše do týchto vyšších frekvencií, aby väčšina z nás pozemšťanov, vy a ja, bola plne pripojená k tejto 5D šírke pásma frekvencií obklopujúcich planétu.