• vezuel

Aktualizácia Schumanovej rezonancie

Updated: May 6

Včera večer sme mali ďalší silný výbuch. Pre tých, ktorí si želajú, aby sa to stalo počas dňa, aby mali viac energie na dokončenie vecí, verte mi viem, ako sa cítite. A nakoniec spánok pre niektorých z nás nebol taký hlboký, ako by sme chceli.


Vedľajšia poznámka ktorú je potrebné zvážiť vo všeobecnosti: ak niekto poskytuje akékoľvek informácie, ktoré vyvolávajú strach a zmätok, pričom zároveň nemá žiadny pozitívny dôvod alebo riešenie, prosím ignorovať. Toľko dezinformácií prichádza od ľudí, aby rôznymi spôsobmi živili svoje vlastné ego. To, čo ma rozčuľuje, je, keď sa to robí pod rúškom „dobra“, no veľká časť toho, čo robia, je vniesť do kolektívu strach a kŕmiť presne to, proti čomu sú údajne.

Je to len podnet na zamyslenie...


Pozerala som sa na to, ako sa to deje príliš dlho. Všetci by sme mali zvážiť, čomu venujeme svoju pozornosť. Kolektívna pozornosť je masívna tvorivá sila, ktorá prináša veci do reality.


Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA
138 views0 comments