• vezuel

Annunaki - koniec vekov, koniec otroctva !


Expedícia Anunnaki postavila svoj prvý kozmický prístav na Zemi pred 400 000 rokmi v Sippare na východnom brehu rieky Eufrat v Iraku, 30 km juhozápadne od Bagdadu.


BadTibara, Shuruppak a Nippur ležali na línii v 45-stupňovom uhle k dvojitým vrcholom poludníka Araratu – vrcholu trojuholníkového pristávacieho koridoru. Na označenie letovej línie do Sipparu postavili ďalšie osady.


Expedícia postavila Nippur, svoje prvé riadiace centrum misie uprostred pristávacej cesty. Po potope vybudovali v Jeruzaleme druhé riadiace stredisko misie a neskôr opravili veľké pyramídy v Gíze, kde začlenili iracký trojuholník do väčšieho trojuholníka pre pristávací systém na Sinaji.


V Iraku pred potopou kĺzali raketoplány do Sipparu s Eufratom a hornatou plošinou na jednej strane, Tigrisom a pohorím Zagros na druhej strane. Loď sa bezpečne priblížila k Sipparu pod uhlom 45 stupňov k poludníku Ararat medzi dvoma nebezpečnými oblasťami.


Z juhu prešli lietadlá a vimany cez Perzský záliv. Plavidlo, ktoré prichádzalo a odchádzalo, malo neobmedzené zorné pole a komunikáciu s riadením misie v Nippur.


FUNKCIE ZIKURATU


Každý krok v stupňovitom zikkurate „fungoval ako pódium astronomického observatória s vopred určenou nadmorskou výškou vzhľadom k oblúku oblohy“. Personál Anunnaki uložil svoje zbrane a zaparkoval svoje lietadlá v zikkuratoch alebo na ich vrchole.

Budova na raketovej základni Sippar a zikkuraty – stupňovité plošinové pyramídy s komunikačnými anténami – na základniach Anunnaki nasmerovali rohy na sever, juh, východ a západ, takže ich strany smerovali pod uhlom 45 stupňov na štyri smery, to znamená, že „priestor na pristátie raketoplánu by mohlo sledovať určité strany zikkuratu presne pozdĺž dráhy letu.“


Anunnaki nahradili základne po potope v roku 11 000 pred Kristom. Mezopotámski králi duplikovali pôvodné stavebné plány každého z nich a prestavali základne na rovnakom mieste, kde ich prvýkrát postavili Anunnaki – rovnaké pozdĺž pristávacej chodby.


Anunnaki prinútili Noemov ľud a ďalších ľudí, ktorí prežili povodne, množiť sa a budovať mestá na Blízkom východe a v Egypte s až 50 000 obyvateľmi.


Anunnaki vládli novým civilizáciám ako bohovia s potomkami Noemových synov ako sprostredkovateľmi.
Anunnaki nám dali to najlepšie a najhoršie z civilizácie na celej planéte – kráľov, historikov, dane, chrámy, kňazov, dvojkomorové kongresy, vedenie záznamov, zákonníky, katalógy knižníc, pece, kolesové vozidlá, dláždené cesty, lieky, kozmológiu, festivaly, pivo, umenie, hudobné nástroje, tanec...


Ukázali, ale nikdy neodovzdali vedomosti o voľnej energii, letecké, podmorské a medziplanetárne dopravné prostriedky a pokročilé počítače.


Dali nám tiež hierarchiu, násilie, chamtivosť, závisť, otroctvo, dlhy a vojnu, genocídu a zbrane hromadného ničenia. V roku 2024 pred naším letopočtom Anunnaki zničili svoje mestá vo východnom Stredomorí jadrovými výbuchmi.


Väčšina Anunnaki sa vrátila do Nibiru do roku 311 pred Kristom. Niektorí však zostali. Oni a ich potomkovia (mocenská elita) nám vládli dodnes. Oni vytvorili a udržiavajú exkluzívne, nepriateľské národy a náboženstvá, aby nás rozdelili.


Ich príbehy o ich pobyte na Zemi predtým, ako sa stali našimi predkami, ako aj to, čo naši predkovia priamo videli, nám vtlačili hodnoty ich hierarchickej mentality riadenej mužmi, pána, otroka a nepriateľa.