• vezuel

Anomálie Denverského letiska 1

"Cestovatelia čakajú na jedinečný zážitok z Colorada, keď prechádzajú cez medzinárodné letisko v Denveri. Umelecké diela, ktoré zdobia letisko vytvárajú cestu históriou a rozmanitosťou.

Afričanka vo farebnom rodnom odeve, indiánska žena, ktorej dedičstvo letisko údajne oslavuje, blondínka s Dávidovou hviezdou na hrudi a bibliou v rukách. Každý ležal mŕtvy v otvorených rakvách pre vaše potešenie zo sledovania.


Horiace mesto, deti spiace na hromadách tehál, rad smútiacich žien v handrách s mŕtvymi bábätkami, krívajúcimi v náručí. Obrovská vojenská postava v plynovej maske máva mečom a guľometom. Časť skutočnej poznámky napísanej dieťaťom pochovaným v nacistickom tábore smrti. Podivné slová vložené do podlahy bez vysvetlenia, čo znamenajú.

Vitajte na medzinárodnom letisku v Denveri!To je však len časť, ktorú vidíte zblízka. To, čo nevidíte, je 8 podzemných podlaží, nízko a vysokofrekvenčné zvuky, z ktorých je ľuďom zle, vetracie otvory vyčnievajúce z okolitých pustých akrov oplotených pozemkov s ostnatým drôtom na ich vrchoch – smerujúce dovnútra.

Celé budovy, ktoré boli postavené pod úrovňou terénu a potom zakopané. Ospravedlnením je, že boli „postavené zle“. Vybudovaná celá pristávacia dráha, potom pochovaná pod vrstvou špiny a „zabudnutá“. Kopy pracovníkov a spoločností, ktoré boli prepustené, aby nikto nemal ucelený obraz. A pracovníci dokonca hlásili, že tam videli pracovať mimozemšťanov.


Existuje veľa dôveryhodných príbehov o množstve zdokumentovaných vecí, takže môžeme začať tam.


Letisko


Letisko bolo postavené v roku 1995 na 34 000 akroch (53 míľ štvorcových; 137,593 km štvorcových) napriek skutočnosti, že Denver už mal to, čo všetci hovorili, že je úplne skvelé letisko - Stapleton - ktoré bolo nariadené zatvoriť., hoci by to nebola žiadna konkurencia“. V skutočnosti má nové letisko menej brán a menej pristávacích dráh ako mal Stapleton.


Jediné, čo má, je oveľa väčšia plocha. Väčšia plocha, ako môže letisko tejto veľkosti potrebovať. Väčšina plochy je nepoužívaná. alebo predsa ?. Hovoria, že je to pre prípad, že by potrebovali v budúcnosti urobiť nejaké rozšírenie. DIA je podľa správy Crain's Chicago Business z roku 2002 siedmym najrušnejším letiskom v USA.


Počiatočné náklady na túto novú beštiu mali byť 1,7 miliardy dolárov (s písmenom „B“), ale kým skončili s hraním hier, mali problémy, dostali kauciu a dostali ďalšie vládne peniaze (a peniaze od súkromných korporácií navyše to), stálo to asi 4,8 miliardy dolárov – neslušne nad rozpočet. Slová používané domácimi na opis DIA boli „pochované v technických problémoch“, „zlé riadenie projektu“, „ohromujúca zložitosť“ a „najnevhodnejšie letisko v Amerike“.


Letisko navyše bolo postavené v oblasti s vysokým vetrom (Stapleton nebol), čo spôsobuje jeho odstavenie alebo časté meškanie letov. Rozsiahly automatizovaný systém batožiny sa neustále kazí. Ale tam sa to muselo postaviť a basta. Niektorí hovoria, že dôvod, prečo to bolo postavené a nebolo to možné zastaviť, že sa na to neušetrili žiadne náklady je ten, že je to skutočne podzemná vojenská základňa a civilný záchytný tábor.


Niektoré zaujímavé fakty:


1. Aj keď oblasť je v podstate rovinatá (s úžasným výhľadom na hory všade naokolo, keďže je v údolí), náklady a čas boli vynaložené na rozsiahle zníženie niektorých oblastí a zvýšenie iných. Premiestnili 110 miliónov kubických metrov zeme. To je asi 1/3 množstva zeme, ktorú premiestnili, keď vykopali Panamský prieplav.


2. Letisko má komunikačné jadro z optických vlákien vyrobené z kábla s dĺžkou 5 300 míľ. To je dlhšie ako rieka Níl. To je z New Yorku do Buenos Aires v Argentíne. Letisko má tiež 11 365 míľ komunikačnej siete s medeným káblom.


3. Palivový systém dokáže pumpovať 1000 galónov leteckého paliva za minútu cez 28-míľovú sieť potrubí. Existuje šesť palivových nádrží, z ktorých každá obsahuje 2,73 milióna galónov leteckého paliva. To je niekde v rozmedzí „nikdy nebude toľko potrebovať“.


4. Žula sa dovážala z celého sveta – Ázie, Afriky, Európy, Severnej a Južnej Ameriky a používala sa pri výrobe hlavnej podlahy terminálu. Ide o smiešne výdavky, najmä ak ste už prekročili rozpočet. Hovorí sa, že „vzor podlahy odráža dizajn strechy a jemne posilňuje prúdenie cestujúcich“.... podprahové správy ? Môže to vyzerať pekne, ale rozoznal by niekto z nás čilskú žulu od čínskej?


Hlavný terminál alebo Jeppesen Terminal je pomenovaný po Elfreyovi Jeppesenovi, ktorý bol prvým človekom, ktorý vytvoril mapy špeciálne pre letectvo. Táto oblasť je známa ako „Veľká sieň“ a hovorí sa, že toto je spôsob ako slobodomurári pomenovali svoje miesto stretnutia.


Jediný spôsob, ako sa dostať do ďalších dvoch vestibulov/terminálov z Veľkej siene alebo naopak, je cez vlakový systém letiska. Existuje viac ako 19 míľ (30 km) tratí s dopravným pásom, autá na prepravu batožiny a cesty vo vlastných podzemných tuneloch, ktoré premiestňujú batožinu a tovar. Sú také obrovské, že cez ne môžete jazdiť s nákladnými autami.


Celá strecha DIA je vyrobená z 15 akrov teflónom potiahnutých tkaných sklenených vlákien. Rovnaký materiál je aj zvnútra. Miesto vyzerá ako bizarná scéna pozostávajúca z obrovských konštrukcií podobných stanom. Materiál odráža 90% slnečného žiarenia a nevedie teplo. Takže nemôžete vidieť do miesta pomocou radaru alebo vidieť tepelné podpisy.


O letisku v Denveri sa hovorí ako o mieste, ktoré je v dosť vysokej nadmorskej výške, kde to bude bezpečné. (Denver je známy ako Mile High City a je strategicky chránený Rocky Mountains/Continental Divide. Výhľad je tam úchvatný.)

Navyše, všetka symbolika, ktorá je zrejmá z usporiadania nového letiska v Denveri, hovorí, že ide o riadiace centrum pre kontrolu sveta. Na letisku je veľa symboliky „tajnej spoločnosti“. Oblasť Denveru mala byť pravdepodobne miestom, kde bude v Spojených štátoch zavedený západný sektor Nového svetového poriadku. Stále ku mne prichádzajú maličkosti a útržky, ktoré potvrdzujú veci.
Vrchný kameň alebo kameň venovaný letisku v Denveri má na sebe slobodomurársky symbol a zabudovanú časovú kapsulu. Nachádza sa na juhovýchodnej strane terminálu, ktorý sa mimochodom nazýva Veľká sála, čo je to, čo slobodomurári označujú ako svoju zasadaciu sieň. Slobodomurársky symbol má tiež veľmi nezvyčajné geometrické vzory. Z nej sa dvíha rameno, ktoré je zakrivené pod uhlom 45 stupňov. Má tiež vec, ktorá vyzerá ako klávesnica. Táto vrchná štruktúra je vyrobená z vyrezávanej žuly a nehrdzavejúcej ocele a je to veľmi efektné. Na tejto malej ploche s klávesnicou na konci ramena je umiestnený nemiestny nedokončený drevený blok.
Oblasť s klávesnicou vyzerá ako forma technogeometrie, ktorá je orientovaná na mimozemšťanov, nech to znamená čokoľvek, vyzerá to ako navádzací maják na privádzanie lodí priamo do Veľkej siene. V rovnakej všeobecnej oblasti na tomto vrchnom kameni je niekoľko najneobvyklejších vzorov na podlahe, ktoré sú všetky svojou povahou slobodomurárske, ktoré vedú späť k Čiernemu slnku.


Časová kapsula okrem iného obsahuje:

Fotky Coors Field a podpísaný hrací ples v deň otvorenia

Indiánske modlitebné košíky reprezentujúce kultúru domorodých Američanov a domorodé obyvateľstvo

Žetóny kasína Black Hawk

Kúsok strechy DIA

Kniha histórie medzinárodného letiska Stapleton

Články v novinách o otváracom dni DIA

Mince z mincovne v Denveri

Letové mapy Jeppesen

Tenisky starostu Wellingtona Webba

Fotografie starostu Webba a pápeža počas Svetových dní mládeže v Denveri


Zaujímavé je, že pristávacie dráhy Denver International sú usporiadané v tvare svastiky (obrázok hore). Väčšina leteckých dokumentov, ktoré som mala možnosť prečítať, hovorila, že paralelné dráhy sú najefektívnejšie a najrušnejšie letiská ako Hartsfield a O'Hare používajú tento dizajn.


Dole je to veľmi zaujímavé. Oblasť vybavenia batožiny je veľmi nezvyčajná. Všetko staré vybavenie batožiny, ktoré by nefungovalo správne, nevyzerá veľmi inak ako veci, ktoré fungujú dnes.Po celom strope sú obrovské betónové chodby s postrekovačmi. Tieto šachty sú obrovské a vedú pozdĺž električkovej trate na oboch stranách. Takže sú tu dve z týchto obrovských šácht dostatočne veľké na to, aby sa tam zmestila dvojprúdová diaľnica. Do a von z električkovej šachty je každých pár otvorov, no na ich konci, na tejto ploche 50 štvorcových míľ, sú obrovské oceľové dvere, ktoré by uľahčili vjazd veľkého nákladného auta. Dalo by sa použiť takmer na čokoľvek, ale čo je na ňom také nezvyčajné, je to, že približne každých päť alebo šesť stôp na strope, takmer po celej šírke plochy, je potrubie s tromi alebo štyrmi postrekovacími hlavicami. Toto pokračuje po celej dĺžke veci, ktorá musí byť blízko míle.


Z dvoch z týchto šách existuje fotografia, ktorá bola veľmi nezvyčajná, pretože ju urobil niekto na palube električky v šachte. Zdá sa, že obrázok skutočne zobrazuje postavy podobné duchom. Bola to matka a dieťa zabalené v deke. Tam dole sú veľmi nezvyčajné vibrácie. Teraz by sa tunelová šachta, po ktorej prichádza električka, mohla spojiť s podzemným tunelom, ktorý prichádza z piatich budov, ktoré boli postavené a zasypané. Keď sa začalo s výstavbou, už tam bol tunel s priemerom 40 stôp.


Týchto päť budov bolo postavených pred 3 a 1/2 rokmi (na začiatku výstavby letiska) a zrazu povedali: „Ojoj, tieto sú na nesprávnom mieste“ a pochovali ich spolu s veľmi vyspelou pristávacou dráhou, ktorá je zasypaná. pod asi 10 cm špiny. Zdá sa šialené, že by postavili veľmi technický komplex budov s prepojenými tunelmi a tunelom, ktorý by sa vracal k električkovému tunelu pri predsieni, a potom skonštatovali, že to postavili na „nesprávnom mieste“ a zasypú to špinou. Neverím, že ľudia sú takí hlúpi.

Myslím, že veľa ľudí videlo veci, ktoré ich znepokojili natoľko, že o tom nehovorili.


Na letisku je tiež niečo, čo vyzerá ako miniatúrne chladiace veže jadrových reaktorov . Keď sa ľudia pýtali, odpoveď bola, že sú súčasťou ventilačného a výfukového systému. Odkiaľ vetranie a výfuk?


Hovorí sa, že toto miesto vyzerá ako nejaký podzemný "chovná stanica"... niečo ako dobytok... miesto, kde sa zmestia tisíce ľudí. Brány, ploty...


DRUHÁ ČASŤ O NÁSTENNÝCH MAĽBÁCH UŽ ZAJTRAVezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org


vezuel@unitednewschannel.org


👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl


💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy


💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

156 views0 comments

Recent Posts

See All