• vezuel

Anomálie Denverského letiska 3 Nástenné maľby - druhá stena

Happy Happy Joy Joy


Ušetrím vás tým, že sa budete musieť pozerať – tu je fotografia zobrazujúca dielo (a tiež presná veľkosť, ktorú zobrazujú), ktorá je na stránke DIA a text:
"Deti sveta snívajú o mieri" od Lea Tangumu„The Children of the World Dream of Peace“ je silná nástenná maľba vyjadrujúca umelcovu túžbu odstrániť násilie v spoločnosti. Jedna časť diptychu zobrazuje tragédiu a skazu vojny a jej dopad na ľudstvo. Nástenná maľba potom prechádza k obrazom usmievajúcich sa detí oblečených v ľudových krojoch z celého sveta, ktoré oslavujú mier víťaziaci nad vojnou.“


Vtipná časť je, že sa používa slovo „diptych“, diptych je 2-dielny obraz, ktorý sa otvára ako kniha na pántoch.


Ako som už spomenula v predošlej časti, táto nástenná maľba mala pôvodne štyri steny, takže dve celé steny alebo polovica nástennej maľby sú teraz preč. Napriek tomu si nenechajú ujsť vysvetľovanie posolstva týchto dvoch ako spoločného diela, aj keď tento obrázok bol č. 3 zo 4 – takže stred a koniec chýbajú.


Tá istá nástenná maľba sa rozširuje na ďalšiu nástennú maľbu, ktorá zobrazuje všetky deti sveta, ako berú zbrane z každej krajiny na Zemi a dávajú ich ústrednej postave, ktorou je nemecký chlapec, ktorý má v ruke železnú päsť a nákovu. Je to úplne neúmerné telu dieťaťa, ktoré prebíja meče na radlice. Zdá sa, že celá táto symbolika na nástenných maľbách na letisku vyjadruje, že nielen za tým stoja tajné spoločnosti, ale že je za tým nemecká tajná spoločnosť, ktorá pracuje v blízkosti centra kontroly nového sveta.
Je zaujímavé, keď vezmete do úvahy operáciu Paperclip, v ktorej boli všetci nacisti privedení do Spojených štátov, aby boli financovaní a v podstate privedení späť k moci.

Istý svedok tvrdí "Viem, že sú tu, pretože som ich videl po boku Američanov v citlivejších oblastiach letiska. Ale tieto maľby sú veľmi znepokojujúce a veľmi nezvyčajné."
Zaujímalo by ma, prečo ázijský muž, ktorý má priamo z hlavy kladiva, je jediný, kto čelí zlej ceste k zvyšku davu. Toto sa na nástennej maľbe niekoľkokrát opakuje, rovnako ako skutočnosť, že má normálnu veľkosť hlavy a malé, zvláštne drobné telo. A prečo spálil zadnú časť detskej bundy?


Všimnite si, že vojenský klobúk, plynová maska ​​a trenčkot ležiace na úpätí nákovy sa javia ako rozbitá socha. To nás privádza k prvej z dvoch stien/častí tejto nástennej maľby, ktoré sa zdajú byť nedávno premaľované.
Mŕtve deti na modrej nástennej maľbe....upozorňuj tiež, že holubica má priateľku/priateľa a to úplne mení význam...... aký ? Dajte mi vedieť dole v komentároch, či sa trafíte....


Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org


vezuel@unitednewschannel.org


👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl


💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy


💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

131 views0 comments

Recent Posts

See All