• vezuel

Anomálie Denverského letiska Mŕtve deti a veliteľ Kostlivec


Táto stena nedávno premaľovaná... za to, že armáda bola zlí ľudia? (pôvodne 2. stena zo štyroch, hneď po ženách v rakvách). Zrejme preto, že všetci dosť počúvame o tom, aké zlé sú v súčasnosti zahraničné vojenské mocnosti, takže nám túto „hrozbu“ nemusia pripomínať?Nezáleží mi na tom, ako veľmi chcú ľudia z DIA prdstierať dojemný príbeh o svetovom mieri. Táto časť nástennej maľby nemala žiadne vykupiteľské posolstvo. Predstavte si, že kráčate po letisku a ponáhľate sa, aby ste stihli let, toto je jediné umelecké dielo, ktoré ste skutočne videli?


Máme obrovskú vojenskú postavu s mečom v jednej ruke a obrovským guľometom v druhej (viete, čo videli na chlapoch, ktorí potrebujú veľké zbrane...). Špička jeho obrovského meča naráža na pažbu holubice.


(Pamätáte si z predchádzajúci diel strany – povedala som, aby ste si všimli, že Holubica má partnera? pozrite sa lepšie, druhá holubica nie je nikde vidieť.Nosí tiež masku, ktorá má zamračené mimozemské oči a vrásky ako skutočná pokožka, vďaka čomu tvár vyzerá skôr ako nejaký sci-fi Bio-konštrukt než typická plynová maska.


Toto je očividne chlapík, ktorý je zvrhnutou sochou na predchádzajúcej strane. To dáva zmysel, keďže táto stena bola pred tým, a tak by ste to videli, potom by ste pochopili, kto/čo bola zvrhnutá socha na tej nástennej maľbe, keby to bolo potom.


Znak na jeho klobúku vyzerá ako orol s rozprestretými krídlami stojaci na (pol)guli; dosť pripomínajúce kovové emblémy, ktoré boli na nacistických uniformách.


<