• vezuel

Anunnaki, prispôsobili svoje hierarchické, statusom posadnuté a násilné kultúrne odtlačky do nás

My pozemšťania sme sa množili, až nás státisíce prevýšili počet Anunnakov na Zemi, ktorí sa neprávom vydávali za bohov. Aby si zachovali svoju kontrolu nad nami a Zemou, držali nás proti sebe v nepriateľských, konkurenčných regiónoch, jazykových skupinách, náboženských inštitúciách a podnikoch.


Boli na nás uvalené vlády, ktoré nás naučili utláčať, zabíjať a získavať zdroje pre nich, od seba navzájom a od našej planéty. Vyhlásili politiku, ktorá bez kontroly zabije nás všetkých a tiež všetok život na Zemi.


Škodlivý program implantovaný Anunnaki o prehnanej dôležitosti HIERARCHIE autority a postavenia, ktoré vtlačili do našej psychiky, zhoršuje našu empatiu. Učili, modelovali a presadzovali hierarchické a DUALISTICKÉ vedomie, ktoré oslabuje našu prirodzenú vzájomnú empatiu. Toto všetko zahŕňa diktátorov, krátke dĺžky života, posadnutosť postavením, triedy, chamtivosť, náboženstvá, rasizmus, sexizmus, otroctvo, dane, dlhy, vraždy, vojnu, propagandu a ignoranciu. Preukázali a podnietili posadnutosť osobným, skupinovým a rasovým, náboženským, národným a komerčným statusom. Ukázali a naučili nás nutkavú súťaživosť a vraždu.


Vlády Zeme dodnes „maskujú, živia, pestujú a spúšťajú zločinecké sprisahania, aby vytvorili zdanie dobra ako zásterky zla“. Vláda je vnímaná ako falošnú dobrota, „benígny spoločný príbeh, ktorý ľudia prijímajú ako daný – o sebe, svojich kolektívnych princípoch, svojej krajine a vláde. Ich benígny príbeh je zámerne vytvarovaný, aby skryl zlomyseľnosť. Vlády parazitujú na masách, ktorým vládnu. Zdroje, ktoré si musia zabezpečiť na podporu svojej infraštruktúry a prebiehajúcich operácií, si od širokej verejnosti vždy berú viac, ako dávajú späť. Vlády sa spájajú s elitnými zarobenými alebo na zdroje bohatými zložkami, ktoré skryto finančne zotročia väčšinu, ktorá nie je bohatá na zdroje.


A tak nadnárodné korporácie Anunnaki tajne riadili „Medzinárodný menový fond, Trilaterálnu komisiu, Radu pre zahraničné vzťahy a Bilderbergers. Náš svet považujú za svoje osobné léno a spolupracujú s vládami, poskytujú im finančnú podporu výmenou za láskavosti, zmluvy, provízie, politické zásahy, potláčanie konkurencie, oslobodenie od trestného stíhania, zákony podporujúce ich agendu, priaznivé daňové zaobchádzanie, medzery, špeciálne obchody a tarify, lepšie pokrytie v médiách, propaganda, kontrolované vzdelávacie systémy na marginalizáciu kritického myslenia, fluoridovaná voda, oslabujúce potravinové prísady a škodlivé farmaceutické lieky na minimalizáciu nákladov na potláčanie odporu obetí, keď obete akceptujú svoj osud.“


Bankári financujú všetky strany zapojené do veľkých vojen a teroristických hnutí. Šéfovia majú právomoc deklarovať hodnotu fiat peňazí. Zarábajú tak peniaze z ničoho, sú to fiktívne peniaze, ale „menia politikov na zradcov ľudí.


Masmédiá, ktoré riadia vládni šéfovia, nás vedú formulkou „problém-reakcia-riešenie“. Vytvoria problém, predstierajú prekvapenie a potom nás „zachránia“ pomocou „riešenia“, čo bol výsledok, ktorý chceli, keď vytvorili falošný problém.


Príklady podvodov na riešenie problémov a reakcií:


Americkí agenti potopili USS Maine v prístave Havana ako zámienku na útok na tamojších Španielov.
Americkí agenti potopili Lusitaniu, aby zmanipulovali USA k vojne s Nemeckom v 1. svetovej vojne.Američania vymysleli incident v Tonkinskom zálive ako zámienku na útok na Severný Vietnam.
USA zatajili vedomosť o nadchádzajúcom japonskom útoku na Pearl Harbor, aby zaútočili na nemeckého spojenca Japonsko a podnietili Nemecko, aby vyhlásilo vojnu, aby USA vstúpilo do vojny proti Nemecku, a zachránilo Britániu pred Hitlerom.
Bush, Cheney a Rumsford obvinili USA z útoku na Dvojičky, ktorý plánovali na Irak, aby mohli

……… zaútočiť na Afganistan a nechať Afgancov pestovať ópiový mak na financovanie operácií CIA,

…zabiť Iračanov a ukradnúť ich zdroje a obmedziť občianske práva v Amerike takzvaným „Patriot Act“, ktorý CIA pripravila pred útokom 911.


Vezuel ✨.


🌍Napíšte mi: vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

👉🏻Aplikácia UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

364 views0 comments

Recent Posts

See All