• vezuel

Apríl bol mesiacom zmŕtvychvstania

Updated: May 6


APRÍL JE MESIACOM atentátu NA PREZIDENTA LINCOLNA!!

APRÍL JE POTOPENIE PONORKY OLYMPIA AKA TITANIC !!

APRÍL JE MESIACOM atentátu NA PREZIDENTA CARTERA!!


"Kristovo zmŕtvychvstanie je najdôležitejšou udalosťou v celých dejinách vesmíru."

Svätý Pavol

Vzkriesenie zvyčajne pripadá na mesiac apríl, ktorý je pomenovaný po gréckej bohyni Afrodite (Aphros). ISTHAR alebo EASTER je babylonský ekvivalent Afrodity a Venuša je jej latinské meno.


Slnko a mesiac stvoril podľa židov Jehova na štvrtý deň, aby boli našimi časomeračmi. Sú ako 2 ručičky hodín. Predstavte si hodiny len s jednou ručičkou a máte gregoriánsko-islamský kalendárZmŕtvychvstanie nastalo na Olivovej hore pri splne židovského Pesachu.
Olivový vrch sa nazýval aj GOLGOTHA, čo v hebrejčine znamená HLAVA.Ground zero pre kresťanov je mešita, odkedy Saladin v roku 1187 dobyl Starý Jeruzalem.


Golgota je kamenná mešita od roku 1187.

Satan vždy kopíruje alebo duplikuje všetko, čo Boh robí. Máme tu teda falošnú Golgotu s názvom Kostol „svätého“ hrobu. Cirkev zdieľajú pravoslávni a Arméni.
Kostol „svätého“ hrobu, bývalé miesto Venušinho chrámu.

Každý rok sa v pravoslávnej časti cirkvi odohráva obrovský „zázrak“ nazývaný zapálenie Svätého ohňa.
Tento rok sa tento „zázrak“ stal 24. apríla. Je to jediný zázrak, ktorý pravoslávna cirkev uznáva. Zapálenie svätého ohňa na falošnej Golgote.


Obrad priťahuje pútnikov z celého pravoslávneho sveta – najmä z Grécka. Po zapálení plameňa pravoslávny kňaz expeduje Svätý oheň do Grécka limuzínou a Olympic Airways (Apollyonov voz). Plameň sa ponáhľal aj do Ruska a na Krym.


Pred príchodom komunizmu pochádzal najväčší kontingent pútnikov zo Svätej Rusi. Je to JEDINÝ zázrak, na ktorý si nárokuje pravoslávna cirkev, a pre ňu potvrdzuje zmŕtvychvstanie Krista.

Pápež Gregor IX – muž, ktorý založil obávanú inkvizíciu odsúdil zázrak Svätého ohňa ako zbožný podvod a nariadil svojim františkánskym mníchom, aby ho uhasili.


Súčasná vojna s Ruskom je len pokračovaním stáročia trvajúcej vojny s cieľom získať kontrolu nad „Svätým“ hrobom pravoslávnej cirkvi.

Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

129 views0 comments