• vezuel

Bosnianska pyramída Slnka


Takmer všetko, čo nás učia o starovekej histórii, je nesprávne: pôvod ľudí, civilizácie a pyramídy. Homo sapiens sapiens nie je výsledkom evolúcie a biológovia nikdy nenájdu „chýbajúci článok“, pretože inteligentný človek je produktom genetického inžinierstva. Sumeri nie sú začiatkom civilizovaných ľudí, ale skôr začiatkom ďalšieho cyklu ľudstva. A nakoniec, pôvodné pyramídy, najkvalitnejšie a najstaršie, boli vyrobené pokročilými staviteľmi, ktorí poznali energiu, astronómiu a stavbu lepšie ako my.

.

Aby sme porozumeli starovekým pamiatkam, musíme sa na ne pozerať cez tri oblasti: fyzickú, energetickú a duchovnú. Naše vedecké prístroje jednoducho nestačia na vysvetlenie účelu napríklad najstarších pyramíd. Mainstreamoví vedci, archeológovia, historici a antropológovia sú často hlavnou prekážkou vedeckého pokroku.


Priepasť medzi fyzickou a duchovnou vedou je potrebné premostiť, ak chceme úplne pochopiť minulosť.Dvanásť tonový kamenný blok v Baalbeku (Libanon) potrebuje vysvetlenie. Kto bol schopný tvarovať, presúvať a inštalovať štyrikrát väčšie bloky, ako sú naše možnosti 21. storočia? Megalitické monumenty Yonaguni (Japonsko) patria do predchádzajúceho cyklu ľudstva. Sú nepopierateľným dôkazom toho, že na dne pacificku, 80 metrov pod hladinou oceánu, žila vyspelá kultúra tejto oblasti pred viac ako 12 000 rokmi. Predtým, ako sa roztopilo obrovské množstvo ľadu a hladina Pacifiku stúpla o 80 metrov. Machu Picchu (Peru) rozpráva príbeh o štyroch odlišných civilizáciách a rôznych stavebných štýloch, pričom prvá civilizácia je najpokročilejšia. Všetky historické knihy zároveň tvoria príbeh o tom, že Inkovia boli staviteľmi „kráľovského útočiska“. Nové datovanie peruánskych, mexických, čínskych a egyptských pyramíd nás vráti oveľa späť pred uznávanú históriu a známych panovníkov.


Najstaršie čínske a egyptské pyramídy sú oveľa lepšie ako tie, ktoré boli vyrobené neskôr ako neúspešné repliky. Staršie sú postavené zo žulových a pieskovcových blokov, novšie sú oveľa menšie, postavené z tehál a hliny. Stopy vyspelejších bytostí sú všade okolo nás. Medzitým sa mainstreamoví vedci pokúšajú zaradiť tieto pamiatky do ich časových súradníc, čím falšujú pravdu.


Dvesto pyramíd Cahokia ukazuje astronomické znalosti staviteľov, ktorí premiestnili niekoľko miliónov ton stavebných materiálov a ktorí poznali rozdiel medzi kozmickým a magnetickým severom. Mayský svet je príkladom poznania vesmíru. Naša slnečná sústava obieha Mliečnu dráhu a tento 26-tisícový cyklus („kalendár dlhého počtu“) ovplyvňuje všetok život na našej planéte. Anasaziovia, predkovia indiánov Pueblo, nepotrebovali abecedu ani fyzické komunikačné prostriedky, aby rozpoznali nebezpečenstvo v rôznych dimenziách prichádzajúce z hĺbky vesmíru.


Mainstreamoví archeológovia nikdy nebudú schopní vysvetliť nástroje a logistiku potrebné na stavbu kamenných hláv na Veľkonočných ostrovoch, tvarovanie žulových blokov pyramídového komplexu Akapana v Bolívii alebo vytváranie komôr pyramíd v Gíze.


Kamenné gule západného Mexika, južnej Kostariky, Veľkonočného ostrova či dvadsiatich lokalít v odľahlej Bosne a Hercegovine sú jasným dôkazom pochopenia a manipulácie s tvarmi a energiou v dávnej minulosti.


Okrem toho, objav bosnianskeho údolia pyramíd nám hovorí, že nepoznáme našu planétu. Mohli by sme ísť na Mesiac, ale stále musíme preskúmať našu Matku Zem. Ďalšie tajomstvá čakajú na odhalenie a so starými znalosťami nám pomôžu dosiahnuť rovnováhu.


Bosnianske pyramídy Slnka a Mesiaca.


Miestni obyvatelia po tisíce rokov považovali tieto kopce za prírodný fenomén, pretože boli pokryté pôdou a vegetáciou. Keď si však prvýkrát uvedomili ich trojuholníkové tváre, zjavné rohy a orientáciu ku svetovým stranám, vedeli, že ich musela skonštruovať iná sila ako príroda. Pyramídy nájdené v Číne, Mexiku, Guatemale a Salvádore majú rovnaký typ pôdy a vegetácie.


Keramická socha „K-2“ v podzemnom labyrinte Bosnianskej pyramídy váži niekoľko ton.

V roku 2005 sa na tomto projekte začalo pracovať a stavebné firmy a geológovia boli zaplatení za jadrové vrty a geomorfologický rozbor. Potom na tlačovej konferencii oznámili svetu, že boli objavené prvé pyramídy v Európe.
Krátko bol založený neziskový Archeologický park Bosnianske pyramídy a odvtedy sa pyramídové výskumy v Bosne stali najväčším svetovým interdisciplinárnym archeologickým projektom. Strávili viac ako 340 000 hodín archeologickými vykopávkami, testovaním vzoriek a rádiokarbónovým datovaním a zistili, že bosnianske údolie pyramíd pozostáva z piatich pyramíd, ktoré nazvali: Bosnianske pyramídy Slnko, Mesiac, Drak, Matka Zem a Láska. Súčasťou lokality je aj mohylový komplex a obrovský podzemný labyrint.


Tento objav je historický a mení poznanie ranej histórie Európy z niekoľkých dôvodov:


  1. Ide o prvé pyramídy objavené v Európe

  2. Miesto zahŕňa najväčšiu pyramídovú stavbu na svete – Bosniansku pyramídu Slnka s výškou viac ako 220 metrov je oveľa vyššia ako Veľká pyramída Egypta (147 metrov).

  3. Bosnianska pyramída Slnka má podľa Bosnianskeho inštitútu pre geodéziu najpresnejšiu orientáciu na kozmický sever s chybou 0 stupňov, 0 minút a 12 sekúnd.

  4. Bosnianska pyramída Slnka je celá pokrytá obdĺžnikovými betónovými blokmi. Vlastnosti betónu, vrátane extrémnej tvrdosti (až 133 MP) a nízkej nasiakavosti (okolo 1 %), sú podľa vedeckých inštitúcií v Bosne, Taliansku a Francúzsku oveľa lepšie ako moderné betónové materiály.

  5. Pyramídy sú pokryté zeminou, ktorá je podľa Štátneho ústavu pre agropedológiu cca. 12 000 rokov stará. Rádiokarbónové datovanie z dláždenej terasy na bosnianskej pyramíde Mesiaca vykonané Fyzikálnym ústavom Sliezskeho technologického inštitútu z Gliwíc (Poľsko) potvrdilo, že terasa bola postavená pred 10 350 rokmi (+/- 50 rokov). Tieto zistenia potvrdzujú, že bosnianske pyramídy sú zároveň najstaršími známymi pyramídami na planéte.

  6. Pod bosnianskym údolím pyramíd sa nachádza rozsiahla sieť podzemných tunelov a komôr.

  7. V podzemnom labyrinte boli objavené keramické sochy s hmotnosťou až 20 000 libier, čo z nich robí najväčšie doteraz nájdené v starovekom svete.


Bosnianska pyramída Slnka


Zoznam divov bosnianskej archeológie tu nekončí. V okolí bjavili najvyššiu mohylu na svete: 61 metrov vysokú. Jeho najbližší konkurent, Sillbury Hill v Anglicku, je vysoký 60 metrov. Bosnianska mohyla pozostáva z dvojvrstvových megalitických terás, ílových vrstiev a umelých betónových vrstiev.


Tím fyzikov zachytil energetický lúč prichádzajúci cez vrchol bosnianskej pyramídy Slnka. Polomer lúča je 4,5 metra s frekvenciou 28 kHz. Lúč je súvislý a jeho sila rastie, keď sa pohybuje nahor a od pyramídy. Tento jav je v rozpore so známymi zákonmi fyziky a techniky. Toto je prvý dôkaz neherziánskej technológie na planéte. Zdá sa, že stavitelia pyramíd vytvorili stroj na večný pohyb už dávno a tento „energetický stroj“ stále funguje.


V podzemnom labyrinte sme v roku 2010 objavili tri komory a malé modré jazierko. Energetický skríning ukazuje, že úroveň ionizácie je 43-krát vyššia ako priemerná koncentrácia vonku, ktorá robí z podzemných komôr „liečebne“.

Ďalšia elektromagnetická detekcia v roku 2011 potvrdila, že úrovne negatívneho žiarenia cez Hartmanove mriežky sú v tuneloch rovné nule. V tuneloch sa nenašlo žiadne technické žiarenie (z elektrického vedenia a/alebo inej technológie) ani kozmická rádioaktivita. Keramické sochy sú umiestnené nad podzemnými vodnými tokmi a negatívna energia sa premieňa na pozitívnu.


Všetky tieto experimenty poukazujú na podzemný labyrint ako na jednu z najbezpečnejších podzemných stavieb na svete, čo z neho robí ideálne miesto na omladenie a regeneráciu organizmu.


Výskum v Bosne aplikoval interdisciplinárne vedecké metódy, aby sa na tento komplex pozrel cez fyzickú, energetickú a duchovnú dimenziu. Naša história sa mení s každým novým objavom.


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

380 views3 comments

Recent Posts

See All