• vezuel

Buďte pripravení stretnúť správnych ľudí v správnom čase


Máte niekedy pocit, že ste unavení zo všetkého a všetkých? Akoby ste už mali dosť zoznamovania a spoznávania nových ľudí? Dosť tých nesprávnych ľudí, ktorí prichádzajú do vášho života, dosť už všetkých tých toxických, dosť tých odfláknutých a narcistov, ktorí chcú len komplikovať život?


Ak máte chuť sa vzdať a akceptovať možnosť, že nikdy nenájdete tých správnych ľudí pre vašu víziu sveta, počúvajte. Pretože to je presný čas, kedy by ste mali pokračovať. Práve v momente, keď máte chuť to vzdať, musíte mať vieru v Zdroj, pretože On skúša vašu silu a vieru.


Skúša vašu odvahu a túžbu, vašu dôveru vo víziu a nadovšetko vašu trpezlivosť.
V skutočnosti má Boh plán pre každú živú bytosť na tejto planéte. Samozrejme, sú chvíle, keď nedokážeme pochopiť, prečo sa veci dejú tak, ako sa dejú, ale nakoniec nám bude všetko jasné. Všetko sa deje z nejakého dôvodu a Zdroj má svoje dôvody. Má to všetko vymyslené.


Mali by ste však vedieť, že tieto osoby pravdepodobne nestretnete, keď budete chcieť. Nevstúpia do vášho života, kým nebudete pripravení. Prídu do vášho života, keď sa stanete osobou, ktorou musíte byť a keď sa stanú osobou, ktorou musia byť oni.


Boh vždy vie, kedy ste pripravení stretnúť sa. Boh vždy pozná dokonalé načasovanie. Pošle vám vašu správnu osobu v ten správny čas.


Uvidíte, prečo ste museli prejsť všetkými tými ťažkosťami a prečo ste sa museli vysporiadať so všetkými tými toxickými ľuďmi. Uvedomíte si, že dôvodom, prečo ste stretli toľkokrát nesprávnych ľudí, bolo pripraviť vás na to najlepšie, čo vám stojí v ceste. A aby ste túto osobu videli, spoznali a ocenili ju, keď k vám prídu.


Budete vďační za každú stratu, o ktorej ste si mysleli, že je tragická. Zakaždým, keď Boh odobral z vášho života určitú osobu, pretože bola pre vás toxická.


Celá predstava, že človek prichádza v správnom čase, je ilúzia. Každý čas je správny. Ja som sa o tom presvedčila a za posledné tri roky som sa stretla s veľkým množstvom práve tých správnych ľudí. V pravom čase, pri riešení správnych vízií.


Ďakujem všetkým správnym ľuďom !


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl


💜 Odoberajte môj Telegram kanál: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA