• vezuel

Buďte silní !Je nevyhnutné zničiť falošné a choré spôsoby myslenia. Dovoliť ostatným, aby verili tomu, čomu chcú veriť, je nielen nebezpečné, ale nie je to ani v ich najlepšom záujme... Ak vám na nich vôbec záleží.


Jedným z účelov písania pre mňa bolo zasadenie semienok "myšlienky". Semená, ktoré útočia na klamstvo a myšlienky podobné vírusom, ktoré obývajú mysle mnohých. Myšlienky, ktoré ich nechávajú slabými, neschopnými a otrokmi. Myšlienky, ktoré infikujú hnilobou ľudské duše a oberajú ich o všetko, čo má skutočnú hodnotu.


Okrem toho vojna, ktorej čelíme, nie je našou voľbou. Vojna je nám vnútená, či už sa jej aktívne zúčastňujeme alebo nie. Bojovať vyžaduje niekoľko stratégií.


Odhodlanie vôle, státie za pravdou, naše zdravie a naše väčšie dobro. Za každú cenu. Výchova mladých. Zachráni ich pred závislosťou, slabosťou a indoktrináciou. V neposlednom rade prežitie, nezávislosť od systému, štúdium vedy o Zdroji, so znalosťami a zdrojmi, ktoré potrebujeme na opätovné vytvorenie generátorov voľnej energie, štruktúr a nástrojov na výrobu potravín.


Bez ohľadu na to, aké sú vaše náboženské presvedčenia, dôverujte svojim víziám a spojeniu s duchovnou sférou. Všetci sme tu spojení s rovnakým poslaním.


Zo srdca vám ďakujem všetkým dobrým ľuďom, pravdovravcom, pracovníkom svetla a bojovníkom svetla za váš čas a za váš každodenný boj.


Úsvit je za nami. Od tmy k svetlu, moji drahé svetelné bytosti.


Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

135 views1 comment

Recent Posts

See All