• vezuel

Drak Calisto z Orionu


Pred mnohými tisíckami rokov bývala v hviezdnom systéme Orionu skupina strážnych drakov. Velili kráľovstvu veľkej múdrosti a božského poriadku. Systém pozostával zo zlata a diamantov a niekoľko nepozitívnych rás sa pokúsilo napadnúť kráľovstvo, aby vlastnili tento poklad. Draci chránili všetkých sedem kráľovstiev tohto vzácneho systému nazývaného Stath. Vždy tam vládlo veľa poriadku a harmónie, až kým nevzniklo hnutie s názvom „Pád archanjelov“.


V rámci tejto Rady drakov, niektorí ovplyvnení nepozitívnymi silami vyplývajúcimi z „Pádu archanjelov“, sa začali odchyľovať od vyšších cieľov. Jeden z nich, nazývaný Callisto, začal dávať časť pokladu nepozitívnym civilizáciám, pretože to považoval za správnu vec vnútornými hodnoteniami, zjavne ovplyvnenými narastajúcou rebéliou temnoty.


Callisto a ostatní Draci boli vyhnaní z Rady a pripojili sa k silám temnoty, ktoré sa rýchlo rozšírili. V tom čase mal Calisto nádherné telo z čistej energie, no drastickým poklesom vibrácií sa zhustilo do takej miery, že bolo schopné nielen fyzicky pôsobiť vo fyzických sférach, ale aj fyzicky cestovať medzi svetmi. Jeho rýchlosť je neuveriteľná, skôr ako stopa energie pretínajúca oblohu! Umožňuje vám byť videný iba vtedy, keď chcete.
Na Zemi sa pokúsil narušiť Chrám strážnych drakov, ktorý je rozšírením Rady pozitívnych drakov Orionu. Tento chrám sa nachádza na éterickej rovine Číny, vo výške Veľkého múru. Je zrejmé, že títo Svetlí Draci sa prejavujú aj fyzicky, keď si to želajú, a konajú v tomto čase pomocou svojho éterického ohňa na spálenie hustoty, jej transmutáciu a subtilizáciu energetických polí Zeme.


Sú veľkými strážcami mystických tajomstiev a ochrancami. Calisto, ktorý už pôsobil na Zemi, sa medzi nimi pokúsil zaviesť zavádzajúce predstavy o oddelení. Veľkí Strážcovia zostali nedotknuteľní, napriek tomu ovplyvnil ľudstvo, aby verilo, že Draci sú zvrátené bytosti, myšlienka, ktorá mala dočasný úspech. Bol to tiež jeden z tých, ktorí ovplyvnili Nera, aby podpálil Rím.


V stredoveku bol veľmi prítomný a bol skutočne veľmi obávaný. Často sa s ním stretávali kráľ Artuš a mág Merlin. Merlin ho vyhnal zo Zeme a Arthur sa však vrátil oveľa neskôr a momentálne je so svojím fyzickým telom v jaskyni, ktorú z pochopiteľných dôvodov nebudem uvádzať. Je zrejmé, že Sily Svetla vám nedovolia len tak lietať. Túži po meči Excalibur a s ním opustiť planétu. Excalibur je fyzickým prejavom posvätného symbolu modrého lúča spravodlivosti a Božej vôle. Je to Meč archanjela Michaela a mocný nástroj Vril, ktorý odreže negativitu a má silu spojiť Bytosť s multidimenziami. Urobením nejakého pohybu s Mečom je možné otvoriť portály, ktoré vedú do iných ríš, ako aj stiahnuť špeciálne údaje, ktoré by v negatívnych rukách boli katastrofálne. Excalibur tiež dokáže udržať Bytosť neviditeľnú pre akékoľvek oko.


Vo svojich najvyšších prejavoch je Callisto krásny jasne zelený drak so zlatými očami ako Slnko. Je strážcom Akášických záznamov a éterického transmutátora, ktorý uvoľňuje oheň premieňajúcej fialovej farby. Táto milovaná bytosť je špecialista na preskakovanie časových línií a veľký majster v presviedčaní.


Prebiehajú rokovania. Pošlite svoje láskyplné energie, aby tento milovaný tvor opäť pocítil vo svojom srdci ohnivý plameň Zdroja, aby mohol prísť a spojiť sa so Silami Svetla a pomôcť planéte Zem a ľuďom skočiť do tých najjasnejších časových línií!


Calisto, ako veľký tvor, ktorý sa opäť obracia ku Svetlu, by bol veľkou oporou.

Niekomu sa tieto informácie môžu zdať fantazijné, ale ak môžem povedať so všetkou úctou, na verejnosť sa dostane viac vecí, ktoré si ani „najpripravenejší“ nevedia predstaviť.


Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

134 views1 comment

Recent Posts

See All