• vezuel

Dvojplameň


Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, spriaznené duše nie sú záležitosť navždy. Pár spriaznených duší, ktoré prichádzajú do našich životov či už romantické alebo platonické aj odchádzajú. Napriek silnému putu sa vzťahy spriaznených duší môžu časom zmeniť. Keď sa naučíte životné lekcie a vaša duša sa bude vyvíjať, možno zistíte, že príťažlivosť byť s touto osobou je pre vás menej presvedčivá.Dvojplamene sú však veľmi odlišné. Niektoré duše sa inkarnujú ako dve samostatné bytosti, jedna duša sa rozdelí na dve telá. Dvojplameň je zrkadlovým obrazom vašej osobnosti, a preto sa označuje aj ako „zrkadlová duša“. Opätovné stretnutie sa rovná nájdeniu šťastia a hlbokého zmyslu života. Môžete mať pocit, že sa vraciate domov a zažívate hlboký pocit známosti a úspechu.


Keď sa tieto duše - dvojplamene znova spoja, stane sa niečo väčšie. Ich vzťah môže posunúť kolektívne vedomie planéty.


Keď spoznáte svoju božskosť a stelesňujete lásku, ktorú túžite nájsť, vyžaruje do sveta a priťahuje k vám lásku ako magnet. Akonáhle sa stanete osobou silnou, milujúcou a schopnou prijať sám seba, ktorou musíte byť, aby ste splnili svoje poslanie, je pravdepodobnejšie, že sa vy a váš plameň dvojča nájdete. Keď sa tak stane, spočiatku to môže, ale nemusí byť ľahké. Ak sa nachádzate v rôznych fázach svojho vývoja zapamätania si svojho "božstva", stretnutie nemusí vyvolať žiadnu reakciu alebo môže dokonca dôjsť ku konfliktu. Niekedy sa dvojplamene nespoznajú okamžite, ale akonáhle uznajú svoje spojenie, existuje pocit bezpečia, úplnosti a jednoty, ktorému sa nevyrovná žiadny iný vzťah, dokonca ani vzťah spriaznenej duše. Dvojplamene zdieľajú rovnaký čakrový systém.


Ak zistíte, že premýšľate o tom, že váš dvojplameň je všetko, čo od partnera chcete, pravdepodobne nie ste na správnej ceste. Váš dvojplameň je často niekto, kto „nevyzerá“ tak, ako ste očakávali. Namiesto toho zdieľajú vašu túžbu urobiť svet lepším miestom a budú odrážať kvality lásky, starostlivosti a odhodlania.Bez ohľadu na to, kto sú navonok, stretnutie je správne načasované keď sú obaja pripravení na to, aby ich srdce vybuchlo láskou a zažili jednotu, o ktorej len snívali. Vaša túžba byť s nimi pri vykonávaní dôležitej práce, ku ktorej ste povolaní, vás spojí a energeticky podporí vaše poslanie priviesť planétu k väčšej pravde a láske.


Dvojplameňové vzťahy môžu niektorým ľuďom trvať týždne, mesiace, roky alebo dokonca celý život. Ale keď nastane fáza odlúčenia, dvojplamene prechádzajú pocitom intenzívnej mnohokrát aj fyzickej bolesti, ktorá môže byť s postupom času neznesiteľná. Môžu sa niekedy spojiť vo svojich snoch a podvedome komunikovať.

Jedna teória hovorí, že existuje 144 000 ľudí schopných nájsť svoj skutočný dvojplameň Ale 144 000 je podstatne menej ako 7,7 miliardy ľudí na planéte.


8 hlavných fáz dvojitého plameňa

Prvá fáza – túžba po „Jednom“...

Druhá etapa – letmý pohľad na „dvojičku“...

Tretia etapa – zamilovanie sa. ...

Štvrtá etapa – rozprávkový vzťah. ...

Piata etapa – vonkajší nepokoj a vnútorné prečistenie. ...

Šieste štádium – bežec a prenasledovateľ. ...

Siedma etapa – kapitulácia a rozpustenie. ...

Ôsma etapa – JEDNOTA.


Našli ste svoj dvojplameň ? V akej fáze ste ? 💜

Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA