• vezuel

Eisenhowerova Trilaterálna zmluva medzi pozemšťanmi, reptiliánmi a šedivákmi

Všeobecne sa vie o dvoch stretnutiach amerického prezidenta Eisenhowera a mimozemšťanov.


Stretnutie č. 1 prebehlo na letisku Muroc 20. – 21. februára 1954, kde sa stretli prezident Eisenhower, jeho poradcovia a 2,4 m vysokí Anunnaki z Planéty Nibiru, vyslanci hlavného vedca Anunnaki, Enkiho. Ponúkli USA špičkovú technológiu, ak sa USA vzdajú svojich jadrových zbraní, ktoré ohrozujú mimozemské operácie v slnečnej sústave. Eisenhower tento návrh ale odmietol.


Charles Suggs, ktorého otec, bývalý veliteľ námorníctva, bol prítomný na stretnutí, zaznamenáva priebeh takto: „Eisenhower sa spolu s ostatnými stretol a rozprával s dvoma bielovlasými, ktorí mali bledomodré oči a bezfarebné pery. Hovorca stál niekoľko metrov od Eisenhowera a nedovolil mu priblížiť sa. Druhý mimozemšťan stál na predĺženej rampe taniera, ktorý stál na statívovom podvozku na pristávacej dráhe.


„Počas mojej dvojdňovej návštevy som videl päť samostatných a odlišných typov lietadiel, ktoré skúmali a ovládali predstavitelia nášho letectva – s pomocou a povolením. Keď mimozemšťania preukázali svoju schopnosť stať sa neviditeľnými mentálnou telepatiou, všetci tam boli vystrašení."


Schopnosť zmiznúť (schopnosť založená na čistej fyzike, nie mágii) a komunikovať pomocou myslenia (opäť niečo založené na ovládaní biofyzikálnej vedy a nie na nadprirodzenej schopnosti) spôsobilo, že Gerald Light charakterizoval mimozemšťanov ako „Éteriánov“. sú ľudia, ktorí nežijú v tomto fyzickom svete, ale môžu doňho vstúpiť a opustiť ho podľa vôle, ako „Boh“.


Varovali prezidenta pred Šedivákmi, že by s nimi nemal mať nič spoločné, keďže išlo o zlovestnú rasu, ktorá spôsobí nevýslovné škody Zemi aj ľudskej populácii.


V skutočnosti navrhli spojenectvo s pozemšťanmi v boji proti Šedým a sľúbili nám, že nám pomôžu v duchovnom rozvoji. Trvali však na tom, že spojenectvo s nami bude možné len vtedy, ak sa USA a ktorákoľvek iná krajina na Zemi zbaví svojich jadrových zbraní a iných zbrojných programov.


Eisenhower však odmietol, pretože sa mu nepáčila myšlienka zbaviť sa jadrových zbraní.


Poznámky, ktoré existujú o stretnutí na letisku Muroc, výslovne neuvádzajú, že mimozemšťania bol Anunnaki, ale v tomto smere existuje niekoľko ukazovateľov. Po prvé, vyzerali presne tak, ako Sumeri opisujú Anunnaki v tisíckach hlinených tabuľkách albíno-bieli, modrookí, plavovlasí alebo bielovlasí. Po druhé, prišli pomerne rýchlo a ich stretnutie nebolo naplánované.Čo to jasne dokazuje je, že neprišli z hlbín vesmíru, ako to urobili Šediváci, ale z vnútra Slnečnej sústavy.


Povedali, že sú z hviezdneho systému nazývaného Plejády. To samozrejme neznamená, že boli na tom mieste, keď prišli z Plejád: mohlo by to jednoducho znamenať, že mali plejádske korene. Plejády sú zhlukom hviezdnych systémov v súhvezdí Býka. Skupina Plejád je od Zeme vzdialená 400 až 500 svetelných rokov a tvorí 200 až 250 hviezd, z ktorých iba deväť je známych. Viac ako ktorákoľvek iná hviezdna skupina, Plejády upútali pozornosť moderných aj starovekých civilizácií.


Stretnutie č. 2: Eisenhower sa potom, koncom roku 1954, na leteckej základni Holloman v Novom Mexiku stretol s červenou posádkou Šedivákov, ktorú viedol KRLL. Ten vyjednal dohodu v mene svojich pánov Drakoniánov, o zdieľaní vlády nad Zemou v aliancii s Trilaterálnou komisiou, ktorá dodnes riadi Zem prostredníctvom stratégií rozdeľovania a kontroly vytvorených náboženskými, mediálnymi, akademickými, spravodajskými, vojenskými a čierna projektová inštitúcia.


Okrem prezidenta Dwighta Eisenhowera sa stretnutia na letisku Muroc s mimozemšťanmi v dňoch 20. – 21. februára 1954 zúčastnila skupina „múdrych mužov“ , všetci vo veku 80 rokov. Boli to GERALD LIGHT - vedec, EDWIN NOURSE - popredný ekonóm, JAMES FRANCIS MACINTYRE - biskup a hlava katolíckej cirkvi v Los Angeles a FRANKLIN WINTHROP ALLEN - novinár.


V liste dôverníčke zo 16. apríla 1954 Gerald Light zdôraznil svoj strach, šok a zmätok nasledujúcimi slovami: „Mal som zreteľný pocit, že svet prišiel ku koncu s fantastickým realizmom"


Eisenhowerovo stretnutie s Anunnaki sa bežne označuje ako "Prvý kontakt s mimozemskými rasami". Druhý kontakt so Šedivákmi prebehol na leteckej základni Holloman v Novom Mexiku koncom roku 1954.


Mimozemskými hosťami boli takzvaní Šedí typu B. William Cooper napísal „mimozemský emblém bol známy ako ‚Trojstranná insígnia‘ a bol zobrazený na ich plavidle a tiež na ich uniformách.Tento emblém Šedých neskôr prijala Trilaterálna komisia Obe tieto pristátia (toto a predchádzajúce pristátie Anunnaki) boli natočené a filmy existujú dodnes."