• vezuel

Gabrielova Archa - staroveká tajná zbraň

Čo dôležité našli ruské lode kotviace v arabských prístavoch, že by to spojilo náboženské entity pápeža Františka s patriarchom Kirillom, ktoré sa nestretli 1000 rokov? Niektorí veria, že poznajú odpoveď: presunúť Gabrielovu archu z Veľkej mešity v Mekke na tajnú základňu v Antarktíde.
Gabrielova archa

Nesmie sa zamieňať s archou zmluvy, v ktorej sú dve kamenné dosky desiatich prikázaní, Gabrielova Archa, ktorá sa v kresťanskej Biblii nespomína, je tajomné zariadenie, tajná zbraň. Hovorí sa, že archanjel Gabriel predpovedal narodenie Ježiša a nadiktoval celý Korán prorokovi Mohamedovi.


Keď rímskokatolícki križiaci v roku 1204 vyplienili Konštantínopol, východná pravoslávna cirkev dokázala odpratať obsah rukopisu z katedrály Hagia Sophia s názvom „Gabrielove pokyny Mohamedovi“. Dokument podrobne opisuje správu, ktorú archanjel odovzdal Mohamedovi v jaskyni neďaleko svätého mesta Mekka v Saudskej Arábii. Hovorí o schránke – arche – ktorá má v sebe „ohromnú moc“ a patrí iba Bohu. Túto archu bolo zakázané používať až do „Dňa vzkriesenia“ a dovtedy bola pochovaná na oltári na „mieste uctievania anjelov pred stvorením človeka“.


Pre vyznávačov islamu „miesto uctievania anjelov pred stvorením človeka“ nemôže byť iné miesto ako Mekka – sväté mesto, kde sa všetci oddaní moslimovia musia aspoň raz pokúsiť o hadž, každoročnú päťdňovú púť. ich životov. A práve tu bola údajne pochovaná Gabrielova archa, pod Veľkou mešitou a ticho čakala na koniec sveta.Ale kvôli neustále rastúcemu prílevu pútnikov prichádzajúcich sa modliť do Veľkej mešity sa štruktúra musela neustále rozširovať, aby držala krok. Počas tohto stavebného úsilia skupina robotníkov údajne objavila Gabrielovu Archu, ktorá bola ukrytá viac ako tisíc rokov. Následky boli vážne: 11. septembra 2015 spadol žeriav, ktorý si vyžiadal 107 obetí vrátane 15-člennej posádky a až 238 zranených.


Hovorca predsedníctva Veľkej mešity a Prorokovej mešity pripísal takzvanú nehodu „silnej piesočnej búrke, vetru a prívalovým dažďom“ Správa, o ktorej sa tvrdí, že patrí ruskému ministerstvu obrany, hovorí, že práve v tento deň sa stavebná čata pokúsila odstrániť archu a uvádza, že robotníkov zabila plazmová emisia, ktorá vytryskla zo zeme s takou silou, že prevrhla mohutný žeriav.


O 12 dní neskôr došlo ku katastrofe znova, tentoraz po troch dňoch hadždž, keď sa milióny ľudí z celého sveta zhromaždili na bohoslužby v Mekke, pričom zabilo najmenej 2 400 veriacich. Príčina? Záplava ľudí, ktorých pôvod ešte nebol vysvetlený. Mnoho ľudí sa však domnieva, že išlo o ďalšiu plazmovú emisiu, ktorá sa uskutočnila po druhom pokuse odkryť archu.


Čo majú Rusi, pápež a patriarcha Kirill spoločné s Gabrielovou archou?


V decembri 2015 videli ruské námorné vojnové lode kotviace v Džidde, kľúčovom saudskoarabskom prístavnom meste neďaleko Mekky.


Krátko po druhej vážnej nehode sa vyslanci Veľkej mešity rozhodli, že už nebudú viac riskovať. Údajne sa obrátili na patriarchu Kirilla, vediac nielen, že Cirkev vlastní „Gabrielove pokyny Mohamedovi“, ale že pokyny pravdepodobne obsahujú informácie o tom, ako sa bezpečne priblížiť k arche.


O dva mesiace neskôr sa hlavy ruskej pravoslávnej cirkvi a rímskokatolíckej cirkvi stretli prvýkrát po 962 rokoch, pričom sa predpokladá, že pápež dal patriarchovi Kirillovi dôležité informácie, ktoré chýbali v rukopise ukradnutom v Hagia Sofia v roku 1204. Ihneď po ich stretnutí sa patriarcha Kirill sám vydal na cestu do Antarktídy, aby údajne vykonal rituál s použitím starých dokumentov.


Po informovaní o kataklizmatickom potenciáli Gabrielovej archy vtedajší ruský premiér Vladimír Putin nariadil svojim námorným lodiam prepraviť archu (s použitím Kirillových opatrení) do Antarktídy, kde stojí Ruská pravoslávna cirkev Najsvätejšej Trojice ako jediná náboženská štruktúra na kontinente.


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA


364 views0 comments

Recent Posts

See All