• vezuel

Hybridní otroci na Marse, "Dark fleet" a METAgén

Penny Bradley prežila experimentovanie v Montauku, detský výcvik vrahov CIA a 60 rokov vo výmennom programe amerického námorníctva s flotilou Deep Space a Mars Colonies. Odhaľuje prebiehajúce obchodovanie s ľuďmi v tajnom vesmírnom programe a svoje skúsenosti s temnou flotilou.


Penny píše: „Bola som hybrid vytvorený vo Vojenských laboratóriách, narodená v roku 1955. V roku 1959 ma odviezli do Langley kvôli zlomeniu mysle a zbrojeniu mojich schopností psí. Súčasťou toho bola prehliadka v Montauku, v časovom tuneli. V roku 1964 ma previezli na Mars cez newyorskú skokanskú bránu. Strávila som 25 rokov na Marse, v škole a ako stíhací pilot vo vojne s pôvodnými zelenými plazmi a mantidami.


„V roku 1990 som bola preložená do Dark Fleet, kde som bola asi 25 rokov navigátorom v nákladnej lodi. V roku 2014 som bola vekovo regresovaná, myseľ vymazaná a v čase cestovala späť tam, odkiaľ ma vzali. Už som nepoznala svoju rodinu a mal som veľa naprogramovaných zmien.


„Celý tajný vesmírny program je založený na trestnej činnosti. Unášajú malé deti, topia ich, kým sa im nezlomí myseľ, využívajú ich ako otrocké práce. Keď ich vrátia domov, sú poškodené. Program ich používa, kým nezomrú – tie, ktoré sa im páčia. Tí, ktorí sa im nepáčia, sa zmenia na kyborgských supervojakov a predajú ich mimozemšťanom, aby sa nikdy nevrátili domov. Títo kyborgovia sú vytvorení z ľudských bytostí, či už sú to unesení pozemskí ľudia alebo klony. Medzi rôznymi továrňami robia 100 000 kyborgov denne. Takto sa veľa ľudí premení na kyborgov – 95 % sa predáva mimozemšťanom. Tento predaj ľudských kyborgov mimozemšťanom financuje väčšinu programu Secret Space Program."
METAgén

"Naše hlavy používajú iba na kyborga." Zvyšok ľudského tela sa tiež predáva ako potrava a genetický materiál. Mimozemšťania chcú náš META GÉN z dôvodu, že práve on umožňuje človeku vytvoriť si vlastnú realitu. Iní superpokročilí mimozemšťania to nemajú a chcú nám zabrániť v používaní našich.

Máme to čo oni nie ...tak si to vážme a strážme


Vezuel ✨


🌍Napíšte mi: vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

👉🏻Aplikácia UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

207 views1 comment

Recent Posts

See All