• vezuel

Intuícia a symbolika sú odkazmi predkov

Podľa šamanských perspektív medzi „predkov“ patrí vaša rodová línia a ďalší súcitní pomocní duchovia, ktorí chránia a vedú každého z nás. To môže zahŕňať bytosti, ktoré nazývame Vzostúpení majstri, Anjelské ríše a hviezdne národy.


Avšak vaši často zabudnutí biologickí predkovia majú veľký záujem s vami spolupracovať, pretože evolúcia ich rodovej línie závisí od VÁS, ako vyliečite staré rany a zdedené obmedzujúce presvedčenia.
Medzi vašimi transcendenčnými predkami je zvyčajne jeden alebo dvaja vyvolení, aby sa starali o vaše pohyby a potom "podávali správy" starším. Predkovia, ktorí súhlasili s nami spolupracovať, môžu byť starí rodičia alebo iní zosnulí príbuzní, prípadne aj veľmi dávni predkovia. Toto je váš najbližší opatrovník - váš strážny anjel, ktorý vás varuje.


Inými slovami - intuícia, telesné vnemy, túžba po určitých potravinách alebo odpor voči určitým pozvaniam sú niektoré z rôznych spôsobov, akými predkovia s vami komunikujú.

Pretože predkovia hovoria jazykom intuície a symboliky, nepodceňujte ich.


Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

152 views0 comments

Recent Posts

See All