• vezuel

Jim Morrison - The Lizard King 🦎 KRÁĽ JAŠTEROVHlavný spevák rockovej skupiny The Doors vo svojej krátkej, ale skvelej kariére zosobnil ohromujúci životný štýl bez zábran 60. rokov. Ako máloktorá skupina okrem Beatles, vplyv Doors zatienil generáciu, ktorá ich prvýkrát preslávila. Jim Morrison sám veril, že je akýmsi šamanom a že ho duchovia využívajú na svoju hudbu. Menej známym faktom je, že otec Jima Morrisona, kapitán George Morrison, velil divízii Carrier počas incidentu v Tonkinskom zálive.
Faustovská dohoda je dohoda s diablom, zmluva so Satanom, dohoda, ktorá vám umožňuje mať všetko, čo ste kedy chceli. A výmenou za extrémne bohatstvo alebo moc stačí, aby ste svoju dušu odovzdali diablovi na večnosť. Niektorí možno trochu rýchlo odmietnu Morrisonove texty ako táranie šialenca, ale je tu veľmi silná možnosť, že bol vyrobený prostredníctvom MK Ultra, aby slúžil programom sociálneho inžinierstva C.I.A.


Morrisonove alter egá sa na verejnosti objavili niekoľkokrát: The Lizard King, Jimbo, Mr. Mojo Rising a Rush boli najznámejšími.


Vezuel ⭐️

151 views0 comments

Recent Posts

See All