• vezuel

Kameň Cintamani - Kameň hviezd

Kamene Cintamani pochádzajú z meteoritu, ktorý bol kedysi na planéte v hviezdnom systéme Sirius.


Luis Maertens z Bolívie hovorí, že pôvodný hlavný kameň Cintamani je kameň v tvare vajca, ktorý sem pred mnohými rokmi prinieslo 40 rôznych Vzostúpených bytostí z rôznych svetov ako špeciálny nástroj na pomoc Zemi pri jej prebiehajúcom prechode.


Tento hlavný vajcovitý Cintamani bol pred časom umiestnený v púšti Gobi.


Krátko pred rokom 2012 bol potom kameň Cintamani prenesený do primárneho a hlavného ženského víru na planéte blízko Ánd pod jazerom Titicaca v Bolívii.
Hlavný vajcovitý Cintamani funguje v kombinácii so zlatým slnečným kotúčom, ktorý sa tiež nachádza v horách Ánd pod jazerom Titicaca. Tieto dva predmety sa používajú na sústredenie kozmických energií, ktoré vyžarujú na Zem a používajú ich Majstri na pozdvihnutie vibrácií samotnej Zeme a inkarnovaných duší, ktoré sú citlivé na tieto pozitívne emanácie.


Veľa fragmentov toho istého meteoritu bolo umiestnených na rôznych miestach po celej Zemi.

Tieto menšie fragmenty poskytnú rezonanciu hlavnému vajcu Cintamani, ktoré ukotvuje svetlo na Zemi pod posvätnou horou Tehama v Bolívii.


Cintamani Stone je však typ rezonančného a vibračného stabilizačného nástroja. Túto technológiu môžete nazvať energiou nulového bodu. Všetky kamene Cintamani sú tachyonizované, pretože pochádzajú z vesmíru! Je špeciálny a malo by sa s ním zaobchádzať s úctou.


Keďže sú ako kryštály, je najlepšie ich nepoškodiť a nepoškriabať. Kamene Cintamani však nie je ľahké poškriabať ako kryštály, čo je dobrá vec.


Udržujte ho pokiaľ možno mimo priameho kontaktu s vami. Na čistenie týchto kameňov odporúčam použiť soľ a morskú vodu mäkkou, nie príliš abrazívnou handričkou a prípadne organické mydlo bez obsahu síranov. Telesné nečistoty alebo mastnota negatívne neovplyvňujú energetické pole kameňov.

Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

155 views0 comments

Recent Posts

See All