• vezuel

Kamenný kruh nad Banskou Štiavnicí

Nová megalitická stavba na Slovensku Na kopci nad Bánskou Štiavnicí byl v těchto dnech vztyčen kamenný kruh s více než dvoumetrovým centrálním menhirem. Tento kamenný kruh slouží pro dočerpávání vitální energie a blahodárně působí na všechny zdravotní potíže. Je určen pro práci jednotlivce u středového kamene. Energie místa je v tuto chvíli přibližně více než 10ti násobná oproti okolí a ještě bude stoupat. Všechny kameny pochází z lomu Sobov u Bánské Štiavnice. Jedná se o křemeny, několikrát roztavené v magmatickém krbu sopky. Jejich stáří je přibližně 12 milionů let a obsahují 96% křemíku, což je velmi vysoká koncentrace, díky které je celá tato stavba vysokokapacitním kondenzátorem zemské energie. Tato stavba byla postavena se záměrem aby pomáhala všem lidem. Je volně přístupná a nikomu nemusíte platit žádné poplatky!

Jak zde pracovat? Do kruhu vstupujte pouze po jednom. Při vstupu do kruhu myslete už pouze na Váš záměr, kterým je buďto dočerpání životní energie, nebo zbavení se nějakého konkrétního zdravotního nebo psychického problému. Přistupte k centrálnímu kameni. Otočte se k němu zády – můžete se o něj opřít a čelem k jednomu ze čtyř kamenů v kruhu, který směřuje každý k jedné světové straně. Takto se můžete postavit buďto intuitivně, anebo pokud víte, že Vaše potíže souvisejí s živlovou disharmonií, tak podle toho s jakým živlem máte potíže, stůjte čelem ke kamenům dle následujícího přehledu: živel – světová strana země - sever oheň - jih voda - západ vzduch - východ Až zaujmete pozici, tak si představujte jak nadechujete ze středu Země energii do prostoru pánve (první čakry) a otamtud následně nahoru do celého těla anebo do konkrétního místa či orgánu, se kterým máte potíže. Minimální doba by měla být přibližně 3 minuty. Maximální doba jak zde takto pracovat je vždy individuální a každý to intuitivně dokáže rozpoznat. Orientačně bych jako maximum označil hranici přibližně 10 minut.

Země: Slovensko Lokalita: Rosniarky Katastrální území: Banská Štiavnica Výška centrálního kamene: 2,2 metry Druh kamene: křemenec Nadmořská výška: ca 920 m GPS koordináty: 48.4592956N, 18.8762708E Přístupnost: volně přístupné

Bylo mi velkou ctí se na této léčebné megalitické stavbě podílet. To, že se veškerá potřebná povolení podařilo získat během necelého roku je opravdu malý zázrak! Pokud chcete realizovat funkční stavbu podobného typu, nebo jen vztyčit jednotlivý menhir, tak se na mne můžete obrátit. Poradím vám se vším od výběru místa až po aktivaci stavby a dodám "návod k použití".