• vezuel

Konšpirácia okolo Clintonovcov

Updated: May 6


V roku 2016 bola prezidentská kandidátka Hillary Digby Churchill Harriman Clinton pripravená do domova dôchodcov. . . a nie do Bieleho domu, pretože bez ohľadu na to, koľko faceliftov máte, nemôžete oklamať čas !
*Títo dvaja partneri v zločine dosiahli konca svojho hviezdenia v roku 2016.*

V roku 2016 bol prezidentský kandidát Donald Trump trikrát nútený diskutovať s oveľa, oveľa mladšie vyzerajúcou „Hillary Clintonovou“.
Hillaryna kandidatúra na post prezidenta sa mala uskutočniť v roku 2008, najneskôr v roku 2012. V roku 2016 už bolo neskoro, a tak použila tú istú skúsenú dvojníčku ako v roku 2000.


Dvojníkov tretí prezidentský úrad - diskusia, 20.10.2016


Na 7. november 2016 sa bude dlho spomínať ako na druhú bitku o New Orlean ako totálnej znovu porážke „neporaziteľnej“ britskej armády. Bol to skutočne smutný deň pre fantasticky bohatých jezuitských zmenárnikov. . . ale veľký deň radosti pre všetkých vlastencov.


Volebný výsledok bol tiež veľkým splnením biblického proroctva:


"Obchodníci s týmito vecami (jezuiti), ktorí ňou zbohatli, budú zo strachu z jej múk stáť obďaleč, plakať a nariekať a hovoriť: „Beda, beda, tomu veľkému mestu, ktoré sa odielo do kmentu, purpuru, a šarlátový a ozdobený zlatom, drahými kameňmi a perlami, lebo také veľké bohatstvo sa v jednej hodine stratilo"


Kampaň na Biely dom v roku 2008.

Najlepší čas na návrat Hillary Digby Churchill Clintonovej do Bieleho domu bol v roku 2009.

V roku 2008 ju Ted Kennedy odmietol podporiť ako prezidentku, pretože vedel, že ona stála za haváriou lietadla v júli 1999, pri ktorej zahynul jeho synovec JFK Jr. V auguste 2008 senátora postihla masívna mozgová príhoda, ktorá ho takmer zabila.


Ako zázrakom sa senátor zotavil dostatočne na to, aby predniesol televízny prejav, v ktorom podporil Baracka Obamu. Zhodou okolností ten istý senátor Kennedy takmer zahynul pri leteckom nešťastí v apríli 1964.
V roku 1941 prezident Roosevelt vymenoval Averella Harrimana za svojho „osobitného vyslanca“ v Británii, povereného úlohou vojensky zapojiť USA s Britániou proti Churchillovmu bratrancovi Adolfovi Hitlerovi. V roku 1938 Roosevelt vymenoval Josepha P. Kennedyho za veľvyslanca v Británii. . . a obaja muži mali prezidentské ambície!
Averell Harriman (1891 – 1986)

Žena, ktorá sa v roku 2016 uchádzala o prezidentský úrad, bola dcérou Averella Harrimana a Pamely Digby Churchill Hayward Harriman.


Pamela Digby Churchill Harriman


V roku 1941 Winston Churchill a jeho bratranec Adolf Hitler skutočne spojili pár počas častých náletov Luftwaffe nad Londýnom. V apríli 1946 prezident Truman vymenoval Harrimana za veľvyslanca v Británii a práve vtedy obnovil svoj vzťah s Pamelou Churchillovou.


Keď sa pár prvýkrát stretol v Londýne, Harrimana sprevádzala jeho dcéra Kathleen, ktorá poskytovala milencom krytie. Harriman cestoval do Londýna sám v roku 1946:


Harriman a Pamela okamžite obnovili svoj vzťah, ale tentoraz Kathleen už nebola nablízku, aby poskytovala krytie. Naďalej si užívali vo vidieckom dome, ktorý vlastnil Harrimanov starý priateľ, americký dramatik Robert Sherwood.


Harrimanova práca veľvyslanca trvala len od apríla do októbra. Vrátil sa do USA a stal sa ministrom obchodu v Trumanovej administratíve. Lord Beaverbrook dal Pamele ako zásterku pre jej cestu do New Yorku za Harrimanovým dieťaťom prácu novinárky pre Evening Standard. Novinový reportér bol vždy dokonalou zásterkou pre špióna:


Averell sa vrátil do Spojených štátov v rovnakom čase, keď Pamela plánovala začať pracovať v New Yorku. Aj tak išla, vždy šťastná, že je mimo Anglicka. Za chvíľu však bolo jasné, že oni dvaja v takej blízkosti nikdy fungovať nebudú. Keďže obchodná činnosť bola obchodná, Averell bol často v New Yorku, klebety sa začali znova. Miliardár Harriman by určite mohol poskytnúť tie najlepšie zariadenia v New Yorku na narodenie ich dieťaťa. Starší britský pár menom Hugh a Hanna Rodhamovci sa najprv starali o malú Hillary a potom ju odovzdali Rodhamovcom z Chicaga.Hillary ako bábätko s Hughom a Hannou Rodhamovcami.

Hugh a Hanna Rodhamovci žili v jezuitskej pevnosti Scranton v Pensylvánii.

Najprv sa ujali malej Hillary, neskôr sa švagriná Hugha Dorothy s manželom stali adoptívnymi rodičmi Hillary.
Hugh a Dorothy Rodhamovci adoptovali Hillary v októbri 1947.


3 roky po adopcii Rodhamovci zaplatili v hotovosti za veľký dom v Park Ridge, luxusnom predmestí Chicaga. Od tej doby nemali Rodhamovci zo strednej triedy nedostatok peňazí.


Keď sa Hillary narodila, jej matka povedala, že je „zrelé dieťa“. Samozrejme, že bola, pretože mala takmer 1 rok, keď ju adoptovali. Hillary, ktorá vyrastala v Park Ridge, mala vždy pocit, že je JEDINEČNÁ. Samozrejme, že bola, pretože bola dcérou Pamely Churchillovej, Haywarda, Harrimana.

Zrodila sa skutočná Hillary Rodham


Super bohaté dievčatá chodili na vysokú školu, aby našli super bohatých manželov z Harvardu a Yale. Je úžasné, že Hillary prešla úplnou metamorfózou a stala sa demokratkou a ľavicovým radikálom!


"Hillary the Hippie" prvýkrát verejne vystúpila 31. mája 1969, keď mala úvodný prejav na Wellesley College. Pre kolégium to bol úplný odklon od tradície a mal za cieľ vytvoriť verejnú osobnosť pre Hillary ako ľavicového radikála. MI6 a ich klon CIA to nazývajú „máčanie oviec“. Jej fyzický vzhľad (okrem účesu) sa však v tom čase príliš nezmenil.


Bill Clinton bol synom Winthropa Rockefellera


Podľa prezidenta Clintona bola Virginia Cassidy jeho matkou a William Jefferson Blythe III bol jeho otcom.