• vezuel

Konšpirácia okolo Clintonovcov

Updated: May 6


V roku 2016 bola prezidentská kandidátka Hillary Digby Churchill Harriman Clinton pripravená do domova dôchodcov. . . a nie do Bieleho domu, pretože bez ohľadu na to, koľko faceliftov máte, nemôžete oklamať čas !
*Títo dvaja partneri v zločine dosiahli konca svojho hviezdenia v roku 2016.*

V roku 2016 bol prezidentský kandidát Donald Trump trikrát nútený diskutovať s oveľa, oveľa mladšie vyzerajúcou „Hillary Clintonovou“.
Hillaryna kandidatúra na post prezidenta sa mala uskutočniť v roku 2008, najneskôr v roku 2012. V roku 2016 už bolo neskoro, a tak použila tú istú skúsenú dvojníčku ako v roku 2000.


Dvojníkov tretí prezidentský úrad - diskusia, 20.10.2016


Na 7. november 2016 sa bude dlho spomínať ako na druhú bitku o New Orlean ako totálnej znovu porážke „neporaziteľnej“ britskej armády. Bol to skutočne smutný deň pre fantasticky bohatých jezuitských zmenárnikov. . . ale veľký deň radosti pre všetkých vlastencov.


Volebný výsledok bol tiež veľkým splnením biblického proroctva:


"Obchodníci s týmito vecami (jezuiti), ktorí ňou zbohatli, budú zo strachu z jej múk stáť obďaleč, plakať a nariekať a hovoriť: „Beda, beda, tomu veľkému mestu, ktoré sa odielo do kmentu, purpuru, a šarlátový a ozdobený zlatom, drahými kameňmi a perlami, lebo také veľké bohatstvo sa v jednej hodine stratilo"


Kampaň na Biely dom v roku 2008.

Najlepší čas na návrat Hillary Digby Churchill Clintonovej do Bieleho domu bol v roku 2009.

V roku 2008 ju Ted Kennedy odmietol podporiť ako prezidentku, pretože vedel, že ona stála za haváriou lietadla v júli 1999, pri ktorej zahynul jeho synovec JFK Jr. V auguste 2008 senátora postihla masívna mozgová príhoda, ktorá ho takmer zabila.


Ako zázrakom sa senátor zotavil dostatočne na to, aby predniesol televízny prejav, v ktorom podporil Baracka Obamu. Zhodou okolností ten istý senátor Kennedy takmer zahynul pri leteckom nešťastí v apríli 1964.
V roku 1941 prezident Roosevelt vymenoval Averella Harrimana za svojho „osobitného vyslanca“ v Británii, povereného úlohou vojensky zapojiť USA s Britániou proti Churchillovmu bratrancovi Adolfovi Hitlerovi. V roku 1938 Roosevelt vymenoval Josepha P. Kennedyho za veľvyslanca v Británii. . . a obaja muži mali prezidentské ambície!
Averell Harriman (1891 – 1986)

Žena, ktorá sa v roku 2016 uchádzala o prezidentský úrad, bola dcérou Averella Harrimana a Pamely Digby Churchill Hayward Harriman.


Pamela Digby Churchill Harriman


V roku 1941 Winston Churchill a jeho bratranec Adolf Hitler skutočne spojili pár počas častých náletov Luftwaffe nad Londýnom. V apríli 1946 prezident Truman vymenoval Harrimana za veľvyslanca v Británii a práve vtedy obnovil svoj vzťah s Pamelou Churchillovou.


Keď sa pár prvýkrát stretol v Londýne, Harrimana sprevádzala jeho dcéra Kathleen, ktorá poskytovala milencom krytie. Harriman cestoval do Londýna sám v roku 1946:


Harriman a Pamela okamžite obnovili svoj vzťah, ale tentoraz Kathleen už nebola nablízku, aby poskytovala krytie. Naďalej si užívali vo vidieckom dome, ktorý vlastnil Harrimanov starý priateľ, americký dramatik Robert Sherwood.


Harrimanova práca veľvyslanca trvala len od apríla do októbra. Vrátil sa do USA a stal sa ministrom obchodu v Trumanovej administratíve. Lord Beaverbrook dal Pamele ako zásterku pre jej cestu do New Yorku za Harrimanovým dieťaťom prácu novinárky pre Evening Standard. Novinový reportér bol vždy dokonalou zásterkou pre špióna:


Averell sa vrátil do Spojených štátov v rovnakom čase, keď Pamela plánovala začať pracovať v New Yorku. Aj tak išla, vždy šťastná, že je mimo Anglicka. Za chvíľu však bolo jasné, že oni dvaja v takej blízkosti nikdy fungovať nebudú. Keďže obchodná činnosť bola obchodná, Averell bol často v New Yorku, klebety sa začali znova. Miliardár Harriman by určite mohol poskytnúť tie najlepšie zariadenia v New Yorku na narodenie ich dieťaťa. Starší britský pár menom Hugh a Hanna Rodhamovci sa najprv starali o malú Hillary a potom ju odovzdali Rodhamovcom z Chicaga.Hillary ako bábätko s Hughom a Hannou Rodhamovcami.

Hugh a Hanna Rodhamovci žili v jezuitskej pevnosti Scranton v Pensylvánii.

Najprv sa ujali malej Hillary, neskôr sa švagriná Hugha Dorothy s manželom stali adoptívnymi rodičmi Hillary.
Hugh a Dorothy Rodhamovci adoptovali Hillary v októbri 1947.


3 roky po adopcii Rodhamovci zaplatili v hotovosti za veľký dom v Park Ridge, luxusnom predmestí Chicaga. Od tej doby nemali Rodhamovci zo strednej triedy nedostatok peňazí.


Keď sa Hillary narodila, jej matka povedala, že je „zrelé dieťa“. Samozrejme, že bola, pretože mala takmer 1 rok, keď ju adoptovali. Hillary, ktorá vyrastala v Park Ridge, mala vždy pocit, že je JEDINEČNÁ. Samozrejme, že bola, pretože bola dcérou Pamely Churchillovej, Haywarda, Harrimana.

Zrodila sa skutočná Hillary Rodham


Super bohaté dievčatá chodili na vysokú školu, aby našli super bohatých manželov z Harvardu a Yale. Je úžasné, že Hillary prešla úplnou metamorfózou a stala sa demokratkou a ľavicovým radikálom!


"Hillary the Hippie" prvýkrát verejne vystúpila 31. mája 1969, keď mala úvodný prejav na Wellesley College. Pre kolégium to bol úplný odklon od tradície a mal za cieľ vytvoriť verejnú osobnosť pre Hillary ako ľavicového radikála. MI6 a ich klon CIA to nazývajú „máčanie oviec“. Jej fyzický vzhľad (okrem účesu) sa však v tom čase príliš nezmenil.


Bill Clinton bol synom Winthropa Rockefellera


Podľa prezidenta Clintona bola Virginia Cassidy jeho matkou a William Jefferson Blythe III bol jeho otcom.Winthrop Rockefeller (1912 – 1973)


Počas Veľkej hospodárskej krízy 5 miliardárov Rockefeller Brothers kúpilo štát Arkansas.

V septembri 1945 sa Winthrop Rockefeller, alias William Jefferson Blythe III, oženil so ženou z Hope v Arkansase, menom Virginia Cassidy. Po jeho prepustení z armády v roku 1945 Virginia čakala jeho dieťa.

Virginia Cassidyová (1923 – 1994) drží malého Billa.


"17. mája 1946, po presťahovaní ich nábytku do nového domova, išiel Billov otec autom zo Chicaga do Hope po svoju manželku. Neskoro v noci na diaľnici 60 pri meste Sikeston v štáte Missouri stratil kontrolu nad svojím autom , keď na mokrej vozovke praskla pravá predná pneumatika. Vymrštilo ho z auta, ale pristál alebo vliezol do odvodňovacej priekopy vykopanej s cieľom získať späť močiare. Keď ho po dvojhodinovom hľadaní našli, jeho ruka zvierala konár nad vodoryskou. Snažil sa, ale nepodarilo sa mu vytiahnuť. Utopil sa, mal len dvadsaťosem rokov. Ženatý dva roky a osem mesiacov, z toho iba sedem mesiacov strávil s matkou. Tento krátky náčrt je všetko, čo o svojom otcovi skutočne viem. "(Clinton, Môj život, s. 4-5).


Armádny veterán, ktorý opravoval ťažkú ​​techniku ​​pre armádu v Európe a utopil sa v 3 stopách vody. V skutočnosti skutočný otec prezidenta Clintona sedel oproti matke pri jednom stole.


Muž naľavo, ktorý sedí vedľa ženy menom „Rosalie Williams“, je Winthrop Rockefeller.

Virginia Cassidy zverejnila celú fotografiu vo svojej autobiografii z roku 1994.


Povolaním bola Virginia Cassidy pomocnou sestrou anesteziológa, ktorá bola obvinená zo zabitia niekoľkých pacientov na operačnom stole!

. Ako kolegovia jezuiti museli Rodhamovci z Chicaga poznať Rockefellerovcov v Chicagu.


Bill Clinton sa v roku 1975 oženil s „anonymným“ dievčaťom z Arkansasu


Hillary Rodham sa stala prominentnou v správach v roku 1975, keď sa údajne vydala za Billa Clintona z Hope, Arkansas. Bill Clinton sa chystal kandidovať na guvernéra Arkansasu a manželka bola jednoznačnou požiadavkou na zvolenie. Mal prezidentské ambície, takže guvernérstvo Arkansasu bolo dobrým začiatkom. Aj keď Rockefellerovci vlastnili štát, na pozíciu guvernéra bola stále požiadavka manželka.


V októbri 1975 sa Bill Clinton oženil s "Anonymnou" vo svojom novom dome vo Fayetteville v Arkansase.


Svadobná fotografia Billa Clintona a "Anonymnej."


„Anonymná“ bola „obyčajná žena“ bez politických ambícií. Radšej zostala v úzadí.

Clinton vyhral súboj o guvernéra Arkansasu v roku 1978, ale jeho manželka po jeho boku neviedla kampaň. Jeho rekord vo funkcii guvernéra bol otrasný a v roku 1980 nebol znovu zvolený do druhého funkčného obdobia.


Clintonovci tvrdili, že ich dcéra Chelsea sa narodila cisárskym rezom v Baptist Hospital, Little Rock.Pôrod cisárskym rezom si vyžaduje veľkú operáciu, ktorá môže často ohroziť aj život rodičky. Prekvapivo Hillary povedala "skoro ráno po narodení Chelsea mi zavolal môj právny partner Joe Giroir a spýtal sa ma, či nechcem ísť do práce. Samozrejme, žartoval, ale dovtedy sa mi nepodarilo presvedčiť svojich partnerov, aby formálne prijali plán rodičovskej dovolenky. Keď však prišla Chelsea, povedali mi, aby som si vzal čas, koľko potrebujem." (Clinton, Živá história, s. 85).


Je úžasné, že anestéziologička Virginia Kelleyová, ktorá odrodila Chelsea vo svojej autobiografii nespomenula nič o pôrode cisárskym rezom.


"27. februára 1980 Hillary porodila Chelsea. Och, aký to bol deň. Vždy som chcela dcéru, teraz som ju svojím spôsobom mala." (Kelley, Leading with the Heart, s. 228).


V rodnom liste Chelsea boli rodičia Bill Clinton a Hillary Rodham. Ak bola Virginia Cassidy v tom čase prítomná v nemocnici, iba dieťa opustilo nemocnicu živé!


V roku 1980 bola odstránená "Anonymná manželka" a Hillary Rodham ju nahradila.


Počas Clintonovej administratívy bolo do slovníka pridané nové zlovestné slovo: ARKANCIDE. Arkancída znamenala včasnú „samovraždu“ alebo smrť autom alebo leteckou haváriou kohokoľvek, kto sa postavil proti kampani Billa a Hillary Clintonových do Bieleho domu.


Iný názov pre to bol "Clinton Body Count." Bolo vyhlásených toľko slávnych a nie až tak slávnych ľudí: Vince Foster, John F. Kennedy Jr., Barbara Olsen, Victor Thorn, sudca Anton Scalia, Phyllis Schlafly atď., atď. Ak započítate ľudí zabitých v roku 911, a vojny v Afganistane a Iraku, potom sa „počet tiel Clintonovcov“ počíta v státisícoch.


Clinton bol najmladším bývalým guvernérom v krajine. Namiesto toho, aby čakal, kým bude znovu zvolený do druhého volebného obdobia, počas prvého volebného obdobia zvýšil dane a rozzúril voličov. Vyzeralo to , že Clintonovci budú bez politickej budúcnosti.S pomocou Hillary bol Clinton „zvolený“ do druhého funkčného obdobia v roku 1982.

Kombinácia biliónov Rockefellerovcov a Brown Brothers Harriman dokázala v Arkansase zázraky. Všetko sa pre Billa zmenilo, keď na scénu prišla Hillary. Jeho drvivá porážka v roku 1980 bola zvrátená a pokračoval vo funkcii guvernéra ešte 4 funkčné obdobia. Neexistuje žiadny skutočný dôkaz, že v tom čase došlo k manželstvu medzi Billom a Hillary. . . alebo kedykoľvek neskôr!


V roku 1992 Hillary nariadila Billovi, aby sa uchádzal o prezidentský úrad a s pomocou Rossa Perota porazil úradujúceho prezidenta Georgea Busha.
Ross Perot (nar. 1930), kandidoval prezident v roku 1992.

Spolupracovník Clintonovej menom Ross Perot založil „Reformnú stranu“ a ukradol Bushovi milióny republikánskych hlasov. Perot bol v úplnom vlastníctve skupiny Brown Brothers Harriman-Rockefeller-Britské impérium.


Po rozpade Sovietskeho zväzu v roku 1991 Briti zúfalo presadzovali, aby Pentagon dokončil prácu a pripojil Irak, Sýriu, Líbyu, Ukrajinu, Krym a balkánske a pobaltské štáty k NATO. Inými slovami, úplne obklopte Rusko základňami NATO a zabráňte tomu Veľkému národu, aby ešte niekedy napádal Britské impérium!


Po „voľbách“ v roku 1992 Hillary v Bill Clinton tiež navštívila svoju matku v Georgetowne!

Hneď po voľbách Hillary navštívila svoju matku Pamelu v Georgetowne a veľmi jej poďakovala za to, že ju a Billa dostala do Bieleho domu.
Sídlo Harrimanov v Georgetowne bolo veliteľstvom kampane pre prezidentskú kampaň Clintonovej v roku 1992. Jej nadácia PamPAC minula obrovské sumy na kúpu Bieleho domu pre Billa a Hillary. Peniaze sú kľúčom k publicite a tiež kľúčom k anonymite. Pamela dokázala skryť svoju skutočnú identitu matky Hillary Rodham.


Ako odmenu za umiestnenie Clintonovcov do Bieleho domu bola Pamela nominovaná ako veľvyslankyňa vo Francúzsku. Zatiaľ čo tam pokračovala v špehovaní Francúzov a ovplyvňovaní ich zahraničnej politiky voči už neexistujúcemu Sovietskemu zväzu.

Pamela vždy Hillary závidela a priala si, aby sa stala prvou britskou prezidentkou Spojených štátov.


Počas Clintonovej administratívy bola zahraničná politika USA úplne riadená z 10 Downing Street. Spojkou s britskou vládou bol agent britskej tajnej služby Sydney Blumenthal.
Hlavným vojenským cieľom Britov bolo využiť USA na zabránenie vzostupu Ruska po katastrofálnom rozpade Sovietskeho zväzu v roku 1991. Ako agent britskej tajnej služby Blumenthal poskytol Hillary niekoľko realistických podobizní alebo dvojníkov. Jedna z nich sa objavila v roku 2000, keď sa Hillary uchádzala o kreslo senátora odstupujúceho newyorského senátora Daniela Patricka Moynihama.


Clintonová v 60 minút v januári 1992.


Zamestnanci Bieleho domu tajne hovorili o Hillary ako o „širokej“ kvôli jej futbalovým ramenám a zastrašujúcej prítomnosti.


Okolo roku 2000, keď kandidovala na senátorku z New Yorku, sa objavila dvojníčka Hillary.


Skutočná Hillary Clintonová v roku 1997.


Skúšobná prevádzka týchto dôležitých debát sa uskutočnila v predchádzajúcej diskusii s Rickom Laziom v septembri 2000. V tom čase si dvojníčka zdokonalila svoje debatné schopnosti a pre prezidentské debaty, ktoré skutočná Hillary očakávala najneskôr v roku 2008. Nanešťastie to bolo odložené až na rok 2016, keď by mala 69 rokov.


Prvá prezidentská debata sa konala na Hofstra University na Long Islande v septembri 2016. Stávka nemohla byť vyššia, keďže prezidentské debaty často určovali výsledok volieb.


Republikánsky kandidát na prezidenta Donald Trump prvýkrát diskutoval o dvojníkovi na Hofstra University na Long Islande. Debatovať za týchto podmienok je ako núdzovo pristáť v 747 počas hurikánu. Povrávalo sa, že skutočná Hillary má Parkinsonovu chorobu, takže záchvat počas takejto stresujúcej debaty by bol pre demokratického kandidáta katastrofou.


Rovnako ako jej matka Pamela, aj Hillary podstúpila niekoľko faceliftingov. Kozmetická chirurgia však nedokáže zvrátiť účinky mentálneho starnutia.


Druhá prezidentská debata doppelgängera, 9. októbra 2016.