• vezuel

Kontrolovaná opozíciaZa posledných pár rokov viac ľudí vzalo „červenú pilulku“. Mnohí hľadači pravdy uviazli v príliš zjednodušenom čiernobielom myslení – mimo tela, odlúčení, prilepení k obrazovke počítača. A tvrdia, že ich „intuícia“ a „pocity“ im hovoria, že táto osoba alebo tá udalosť je „psy-op“, „kontrolovaná opozícia“ bez akéhokoľvek konkrétneho dôkazu.am.


Pocity a vnemy môžu byť veľmi klamlivé a ľudia majú tendenciu zamieňať si všetky druhy dojmov, pocitov, vnemov [nevedomé tieňové projekcie] a myšlienky za svoju „intuíciu“.


V dnešnej dobe globálnych prevratov je tiež dôležité oddialiť a pochopiť väčšie kozmické sily pôsobiace vo svetle evolúcie vedomia: ponoriť sa hlbšie a pochopiť evolučnú astrológiu, cykly vekov, rôznych úrovní bytia v ľudstve, procesu evolúcie duše a najdôležitejšieho podceňovania vlastnej mysle, psychiky so všetkými jej projekciami a nevedomým správaním, t.j. skutočne poznať seba samého. Učenie sa nikdy nezastaví a myseľ sa môže stať väzením v tejto informačnej vojne.


Mnoho ľudí s „červenými pilulkami“ má tendenciu premietať svoj nevedomý tieň a nevyriešené nevedomé veci navonok. Tvrdia, že presne vedia, čo sa deje s veľmi strnulými predstavami o tom, čo je „pravda“ a čo sú „klamstvá“. Niekedy môžu byť veci samozrejmé, ale často to nie je také jednoduché, ani zďaleka nie.


Pravda je oveľa chúlostivejší proces a je oveľa jemnejší, hlbší, subtílnejší a komplexnejší [prekračujúci rámec toho, čo dokáže myseľ pochopiť ako tieto povrchné nálepky a obvinenia, ktoré sa šíria okolo. komunitou sociálnych médií s „červenými pilulkami“ v týchto dňoch.


Navyše hľadanie pravdy je v prvom rade vnútorná práca. Napriek tomu sa väčšina ľudí sústreďuje väčšinou externe s veľmi povrchnou úrovňou zhromažďovania informácií, pričom si neuvedomujú, ako uviazli vo svojich mysliach. Vo svojej podstate je matrix program mysle pracujúci cez nás/vás.


Nechápte ma zle, v 3D matici určite existujú „kontrolované operácie“, „psy-ops“ a tzv. COINTELPRO (Programy Counter Intelligence). Prebúdzací impulz môže byť tak utlmený aj okultnými silami. Nie cez nejakú kabalou kontrolovanú opozíciu “tam vonku”, ale cez vašu vlastnú odlúčenú paranoidnú myseľ. Tiež priťahuje tieto sily ako v samočinnej myšlienkovej slučke, ktorá sa ňou živí a živí.


Ak sa do tejto dôležitej a často krát veľmi ťažkej vnútornej práce nepustíme s plným nasadením, úprimnosťou a super úsilím, potom naše činy a vnímanie budú vždy „znečistené“ nevedomým materiálom a výslednými mechanickými reakciami pod ilúziou „slobody“. vôľa,“ a oveľa ľahšie nás ovládajú okultné sily ťahajúce za naše nitky.


Nezaujíma ma duševný hluk, ktorý je tam vonku, pretože je nemožné pochopiť „matrix“ intelektuálne a iba na základe informácií, ani ho neporazíte, neprekročíte alebo neuniknete len prostredníctvom svojej mysle a výsledného mechanického pôsobenia.


Viac ma zaujímajú ľudia zapojení do Veľkého Diela, ktorí idú ku „koreňu“ toho všetkého a ktorí sú úprimní vo vnútornom procese. V priebehu rokov som si tiež uvedomila, že nie veľa ľudí je úprimných. Sem-tam sa možno trochu zapletú do „tieňovej práce“, ale skutočná práca je mimoriadne konfrontačná, chaotická a veľmi bolestivá, pretože musíte čeliť klamstvám, ktoré si hovoríte, a všetkému, čo máte potláčané nielen od detstva, ale po celý život, čo je oveľa ťažšie ako poukazovať na klamstvá „tam vonku“. Vyžaduje to úroveň vlastnej zodpovednosti a pokory, na ktorú väčšina ľudí nie je pripravená.


Takže predtým, než budete ostatných nedbanlivo nazývať „kontrolovaná opozícia“, najprv sa pozrite do zrkadla. Väčšina ľudí označených za kontrolovanú opozíciu jednoducho hrá svoju úlohu na svojej úrovni Bytia a vedomia. To neznamená, že existujú šarlatáni, ktorí vedome šíria lži, aby úmyselne oklamali ľudí. Avšak vo chvíli, keď sa považujete za lepšieho, padli ste do pasce nadradenosti a „matrix vás má“, bez ohľadu na to, koľko vedomostí môžete byť hrdí na to, aby ste racionalizovali svoje vnímanie.


A to, čo sa deje na svetovej scéne práve teraz, výsledok sa ešte len uvidí. Toto je čas epických zmien, procesu smrti a znovuzrodenia. Od tohto bodu už svet skutočne nikdy nebude rovnaký. A to, s čím sa zosúladíme, rozhoduje o priebehu tejto cesty. Ak sa spojíme so Zdrojom, spojíme sa s Božím plánom.


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

202 views0 comments

Recent Posts

See All