• vezuel

Krištálová flotila

Prišli z nie veľmi populárnej galaxie s názvom „Harmenryaren“, ktorú sme ešte neobjavili.

Systém v tejto galaxii je systémom kryštalickej energie, kde aj ich vlastné lode majú vzhľad podobný kryštálovým drúzam. Je zrejmé, že sú gigantické, niektoré z nich dosahujú veľkosť Slnka. Veľkosť flotily sa rovná polovici Mesiaca. Všetky naše lode majú vzhľad bielej krištáľovej drúzy.


Pracujú na výskume viacerých systémov. Sú vedci, genetickí inžinieri, harmonizátori, stavitelia, hviezdni inžinieri. Pracujú na obnove buniek na všetkých úrovniach, organizujú poriadok celých hviezdnych sústav, harmonizujú polohu planét, hviezd, mesiacov, komét atď... Čokoľvek, čo súvisí s hviezdnym magnetizmom a celým týmto inžinierstvom sú nejakým spôsobom prítomní , pretože to milujeme. Organizujú a dávajú potrebné magnetické vzdialenosti medzi planétou a hviezdou, medzi mesiacom a planétou atď.


Pracujú s dekarbonizáciou tiel pri kryštalizačných procesoch. Na palubách lodí májú špeciálne komory na dekarbonizačné procesy. Mnoho ľudí na Zemi už malo možnosť vstúpiť so svojimi astrálnymi telami do lodí a vidieť. Vo vnútornej Zemi, Agharte, sú tri komory fyzicky nainštalované a vo vhodnom čase budú sprístupnené. Nezmestí sa do nich jeden, dvaja alebo traja ľudia, ale toľko, koľko ľudí potrebuje vojsť. Každá komora má špecifickú kvalitu energie a špeciálne kryštalické častice, ktoré nahrádzajú častice uhlíka.


Zem prešla veľkými premenami, veľkými úpravami a v nasledujúcich mesiacoch, rokoch a desaťročiach prejde ešte hlbšími procesmi.Teraz vstupujeme do novej a hlbokej energie oslobodenia, energie priekopníctva a posilnenia. Energia, ktorá zmení aj fyzickú podobu celej planéty, ktorá premení jej moria, hory a biologické telá akéhokoľvek druhu. Takže, keď ste vstúpili do tohto procesu a Gaia je s vami zlúčená v tele, mysli, duchu a pocitoch.


Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

195 views2 comments

Recent Posts

See All