• vezuel

Kvantová mechanika - Éter, všetko je možné

Kvantová fyzika ponúka vysvetlenie, ako je to všetko naozaj možné. V skutočnosti by kvantová fyzika mohla ísť ruka v ruke so spiritualitou.


Niekde v tejto ríši vibračných frekvencií, impulzov a vzorov, prostredníctvom dnes už takmer zabudnutého média nazývaného Éter, možno leží skutočná mechanika Božieho stvorenia.


S pribúdajúcimi novými, no starými predstavami o sonoluminiscencii a elektromagnetických prejavoch sa musíme sami seba pýtať, či sú tieto nástroje tvorby tým, čo náš Tvorca zamýšľal dobyť.


Elektrostatické impulzy v našom mozgu si už osvojili tieto nástroje tvorby „New Age“ v každej domácnosti prostredníctvom technológie.

1 000 magnetov v každom aute, no nikto nevie, ako V SKUTOČNOSTI fungujú.Voľná energia, prirodzené harmonické, kymatika, to sú témy, ktoré zaznamenali obrovský nárast záujmu, pretože podvodné koncepty gravitácie a relativity odhalili svoju hanebnú nahotu."


Nemyslite si, že by okultizmus klamal doslova o VŠETKÝCH OSTATNÝCH na Zemi, ale dávať nám tajomstvá vesmíru prostredníctvom kvantovej mechaniky / fyziky častíc nám nebude verejne však?147 views0 comments

Recent Posts

See All