• vezuel

Lemurský kryštál - superkryštál Pracovníkov Svetla


Lemurský kryštál je mocný liečivý prostriedok a superkryštál Pracovníkov Svetla.
Funguje ako super vysokovibračná svetelná tyčinka schopná rozpúšťať negatívne a stagnujúce energie v ľuďoch, predmetoch, zvieratách a prostredí. Tento kryštál ukotvuje najvyššie energie vo svojom držiaku a tým prebúdza jeho najvyššie potenciály. Jeho použitie pomáha pri naladení sa s vyššími energiami a vyššími rovinami existencie, môžu byť použité ako brány pre spojenie s liečivými sprievodcami svetla.


Tento kryštál otvára hviezdnu bránu a ukotvuje najvyššie energie v osobe, ktorá s ním manipuluje, a tak prebúdza jej najvyššie potenciály, aktivuje čakry a posilňuje jej mentálnu silu. Lemurský kryštál prirodzene vyžaruje veľmi vysokú pozitívnu energiu, ktorá dodáva energiu a očisťuje všetkých ľudí a prostredie okolo nich.


Lemurský kryštál je jedným z najzvláštnejších a najdôležitejších kryštálov, ktoré zanechali starí majstri Lemurskej civilizácie, aby šíril mimoriadne pozitívne energie a uvoľňoval duchovné informácie svojim nositeľom.


Uľahčuje astrálne cestovanie, uvoľňuje duchovné informácie a podporuje osviežujúci spánok plný snov a správ. Ak sa v kruhoch pohybuje pravou rukou, vytvára silné ochranné polia v ľuďoch alebo prostrediach v týchto kruhoch.


Je známy ako kryštál pracovníkov svetla, pretože pôsobí pozitívne na svojho nositeľa tým, že posilňuje ich čakry, zvyšuje ich vitálnu energiu, rozširuje ich vedomie a urýchľuje ich duchovný vývoj.


Je najvyšší a najmocnejší kryštál v tejto ríši, známy ako metafyzický liečiteľ. A aj keď sa nepoužíva, naďalej funguje ako zdroj pozitívnej energie, lásky a zdravia pre miesto, kde sa nachádza. S upokojujúcimi a výživnými vlastnosťami tento kryštál prospieva všetkým typom ľudí, najmä tým, ktorí v určitom ohľade hľadajú liek.


Lemurský kryštál sa používa na liečenie fyzického tela, duchovné pozdvihnutie a prejavenie pozitívnych energií, pretože posilňuje čakry, zvyšuje vitalitu a svojmu nositeľovi dodáva veľa duchovnej sily.


Meditáciou s týmto kryštálom ho budete môcť aktivovať a budete mať prístup k skutočne neuveriteľnej knižnici duchovných informácií a vedomostí a múdrosti predkov od veľkých duchovných majstrov. Funguje ako skutočný portál prístupu k informáciám a vyšším vedomiam, ktoré sú v ňom zaznamenané a v jeho kryštalických sieťach, je strážcom zhromažďovania všetkých vedomostí a záznamov a umožňuje kontakt s inými hviezdnymi systémami a zvýšenými vedomiami pri rozširovaní jednota a uzdravenie, svetla, lásky a múdrosti. Ktokoľvek nosí tento majstrovský kryštál a používa ho na účely liečenia a pozdvihnutia, bude fungovať ako mocný kľúč, heslo schopné prečítať všetky tajné kódy, ktoré otvoria tieto portály pre prístup k starovekým a vyšším znalostiam a múdrosti.


Môže byť použitý na: ochranu energie; urýchliť náš osobný vývoj; vyčistiť energetické pole a všetky druhy energií; pomáhať pri duchovnom vývoji; vyčistiť energiu prostredia; odstrániť energetické blokády; uľahčiť astrálne cestovanie; mať odhaľujúce sny; posilniť, zosúladiť a vyvážiť čakry; zvýšiť svoju duchovnú a životnú energiu; posilniť duchovné diela; liečiteľské práce, terapie; meditácia; spoločenstvo s liečivými sprievodcami a majstrami svetla; okrem iných účelov.


Kryštály sú hlavným zdrojom energie používanej v pokročilej technológii prostredníctvom kotrých môžeme cestovať kdekoľvek v tomto vesmíre a na získavanie informácií z Univerzálnej mysle. Celá Knižnica Živej Zeme je uložená vo veľkých krištáľových platniach namiesto kníh a že budeme mať technológiu na veľmi rýchly prístup k akýmkoľvek informáciám z akéhokoľvek miesta. Samotná mriežka Zeme už prešla aktiváciou vzostupu a je dostupná mnohým s liečivými energiami a informáciami.


Lemurské kryštály sú najvyššie v rámci Krištáľového kráľovstva. Sú zriedkavé a ťažko sa hľadajú. Sú jediné v planetárnom holograme, ktoré sú spojené so všetkými ostatnými kryštálmi. Sprostredkúvajú ostatným posolstvo Jednoty a Lásky.


Lemurské kryštály majú v tomto období špeciálne poslanie. Ich úlohou je vytvoriť „časový most“ k Novej Zemi.


Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

178 views0 comments

Recent Posts

See All