• vezuel

Miluj a užívaj si ľudí vo svojom živote. Šírte lásku pretože žiarlivosť zabíja.Rozprava so svojím vlastným vnútorným "JA" o láske a žiarlivosti


Váš Žiarlivý hlas vás konfrontuje s vašimi najhlbšími potrebami, môže ukázať, čo musíte urobiť, aby ste milovali seba a nechali ostatných, aby vás milovali.


Žiarlivosť poukazuje na to, čo môžete preprogramovať, aby ste sa stali láskavejšími k sebe a ostatným. Naučíte sa ctiť a prekonať svoje žiarlivé obavy. Znovu zažijete základné, milujúce vedomie, ktoré zdieľate vy, vaši milovaní a ich milovaní.


V zážitku Žiarlivosť/Empatia vyvažujete svoj Žiarlivý hlas so svojím Empatickým. Váš empatický hlas oslavuje radosť, ktorú zdieľajú vaši milovaní s ostatnými.


Cítite žiarlivé aj empatické hlasy z náročnejšej vnútornej perspektívy. Keď prijmete oba hlasy, ste vo svojom Centre alebo Uvedomelom egu. Vaše centrum si cení žiarlivosť aj empatiu. Vaše Centrum tiež počuje a oceňuje potreby, zranenia, obavy a potešenie dieťaťa vo vnútri, ktoré žiarlivý hlas chráni.


Ctite impulz svojho žiarlivého hlasu: chráňte svoje vnútorné dieťa, ubezpečte ho, že ho milujete. Venujte pozornosť aj svojmu empatickému hlasu: potešte vašich milovaných. Vyberte si akcie, ktoré rozpoznávajú, akceptujú, koordinujú a syntetizujú potreby vašich žiarlivých, empatických, detských a iných (praktických, duchovných, sexuálnych) hlasov.

Vezuel ✨


🌍Napíšte mi: vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

👉🏻Aplikácia UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

76 views0 comments

Recent Posts

See All