• vezuel

Moment je teraz !

Momentum smerom k zjednoteniu náš všetkých, ktoré sa vracajú do vyšších sfér, prináša radosť do celého vesmíru. Táto veľkoleposť je v plnom prúde. Pozorujete zmeny na planéte!


Pretože sila svetla je doslova nezastaviteľná, ukazuje celému životu schopnosť plne sa prejaviť a nekonečne pokračovať v tvorení! Vibračná esencia je všetkým mysliteľným vyjadrením života! Ste skutočne súčasťou tohto vyjadrenia svetla!


Toto je výsledok individuálnej voľby, ktorú každý urobí slobodnou vôľou.


Vedomí si vybrali ádherné výšiny radosti, do ktorých sú tí, ktorí sú v súlade so svojím zámerom duše, predurčení cestovať.

Traumy budú spoluvytvárané a prežívané tými, ktorých voľby odrážajú ich stelesnenie oddelenia od momentu. Pocit zmätku tých, ktorí sú si len okrajovo vedomí reality svojej schopnosti urobiť rozdiel v týchto posledných chvíľach tohto bdelého sna sa bude zvšovať, majte s nimi trpezlivosť.


Život sa posúva vpred, tancuje s vetrom a harmonizuje sa s radosťou v dychu každej formy života na planéte. Toto je tanec stvorenia, ktorý vás v týchto časoch vyzýva, aby ste otvorili svoje srdce !


Toto je realita, ktorú ste schopní prejaviť na križovatke času a priestoru.


Okamih prekonania všetkého, o čom ste si mysleli, že je pravda, vás naplní dostatkom svetla na osvetlenie Zeme!


A toto je jediný okamih, ktorý vás zavedie na celú vzdialenosť a dopraví vás priamo do cieľa.


Tento moment.Pocíťte krásu svojho domova hneď teraz! V láske stojíme ruka v ruke ako jeden!


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA