• vezuel

Monatomický kryštál Andara z Mount Shasta


Monatomické kryštály Andara vyžarujú extrémne vysokú energetickú frekvenciu, ktorá zodpovedá 5. dimenzii. Keď svetlo prechádza cez Andaru, uvoľňujú sa silné lúče transformačnej, liečivej energie, ktorá môže byť priamo a okamžite privedená do aurického poľa.


Monatomické kryštály Andara sú dušu posilňujúci, vysokovibračný liečebný nástroj, ktorý funguje na všetkých úrovniach, fyzickej, emocionálnej a duchovnej. Tento proces vytvára jedinečný liečebný zážitok, individuálny pre každého človeka, ktorý mu pomáha pri uvoľňovaní nežiaducich energií pri pohybe smerom k ďalšiemu vývoju pravdy a späť k pôvodnému božskému vedomiu.


Jednotlivec, ktorý používa kryštál Andara, je schopný zvýšiť svoju vlastnú vibráciu, aby zodpovedal, prijímal a sprostredkoval vyššie frekvencie. Meditácia s týmito kryštálmi, používanie drahokamových elixírov z nich vyrobených, ich nosenie a práca s nimi inými spôsobmi nám pomôže naladiť sa na ne a zvýšiť našu schopnosť používať ich ako nástroje na liečenie a vedu na skúmanie nášho vedomia.
Andara je jedným z majstrovských kryštálov, liečiteľ a mocný nástroj na:

(1) zvyšovanie povedomia a vibrácií s cieľom získať prístup k univerzálnym vedomostiam

(2) čistenie a vyrovnávanie čakier

(3) aktivuje schopnosť usmerňovať energiu

(4) urýchľuje proces duchovného rozvoja a

(5) pomáha človeku prejaviť život, ktorý si vyberie

Spolu s mimoriadnou krásou sa uvádza, že krištáľ Andara ponúka energetické výhody, liečivé a ochranné vlastnosti, zlepší komunikáciu medzi prírodou a majiteľom kryštálu.Andary sú vyberané SRDCOM. Bez ohľadu na farbu pre vás Andara urobí PRESNE to, na čo ste v danom momente pripravení, pretože reagujú na váš zámer vďaka svojej monatomickej povahe.Všetky nádherné, vysokovibračné, monatomické kryštály Andara sú veľmi vzácne a vyžarujú energiu starých Atlanťanov a Lemuriánov. Kryštály Andary vznikajú v extrémnom sopečnom tlaku a teple kvantového hyperpoľa a na báze monatomického éteru fungujú na kvantovej úrovni a zosilnia a prejavia vašu vysnívanú energiu silným a hlbokým spôsobom. Viacrozmerné, prima matry vlastnosti tejto Andary vám tiež pomôžu na vašej ceste k osvieteniu a objaveniu vašej skutočnej svetelnej podstaty.


Vysokoenergetický vír neďaleko hory Mount Shasta je miestom, kde pred 26 000 rokmi stál pôvodný primárny Lemúrsky kryštálový chrám. Nedávna spektroskopická analýza a mikroskopické testovanie pôdy na tejto posvätnej zemi ukazuje, že má extrémne vysoký obsah monatomických prvkov.
Andara kryštály sú extrémne silné zosilňovače vedomia, ktoré spôsobujú, že sa vaša éterická energia fyzicky prejavuje, 1000-krát rýchlejšie.


Vibrujte len vysoko a uistite sa, že ste vyčistili všetky nižšie vibrácie, ako sú toxíny, traumy a éterické spojenia s nízkovibračnými bytosťami, vecami a situáciami. Andara kryšály tiež veľmi rýchlo opravujú poškodené vlákna DNA.


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

256 views1 comment

Recent Posts

See All