• Prvý Divoch

Neskrátená verzia blogu Adamov dych ako kľúč od našej duše

Updated: Jun 6


Od Prvého Divocha z AD


Tento blog mi krátil spánok. Pri prepisovaní do angličtiny sa mi z jednoduchého prekladu čudesne zmenil na... v podstate manifest Akadémie Divochov. Teraz ho vraciam do slovenskej podoby v neskrátenom znení. Prosím čitateľa o trpezlivosť, lebo je dlhší. Myslím však, že je o to pútavejší, zábavnejší, ale aj temnejší... práve pre boj s temnotou. Nezostáva však v nej, práve naopak. Je jedným z mocných kľúčov na postupné odstraňovanie temnoty v našom živote.


Aby sme sa však, ty a ja, mohli dostať z tmavej miestnosti von, musíme si najskôr pripustiť, že sa v nej nachádzame.

 

Príbeh Adama a Evy sa pri zornom uhle trénera Divocha z Akadémie Divochov začína dychom. Nie je náhoda, že oživenie Adama je spojené s dýchaním. Málokto si však uvedomuje úplnú spojitosť medzi dýchaním a skutočným prebúdzaním sa muža i ženy zo spánku do reality.


Uvedomme si, že satanisti vládnu iba nad spiacim stádom. Vo chvíli, keď sa chopíme šance na hlboký nádych Adama, intuitívne kopneme ich čierne zadky späť do pekla, kde aj patria. Hoci satanisti nespia, sú len čiastočne prebudení. Sú polovičato vedomí, dalo by sa povedať, pretože pri úplnom prebudení by nikdy nepotrebovali zabíjať, trestať a zotročovať iných. Ak by v hlavách skutočne mali mozgy, nikdy by neobetovali ich najsilnejšiu časť (dušu) nikomu. Prečo? Je to v úplnom rozpore so sedliackym rozumom. Áno, existuje pekný rad ďalších dôvodov, prečo to nerobiť.


Vskutku nemá zmysel ich nenávidieť, treba ich však jednoznačne zastaviť. Každý má možnosť voľby; ide o posvätné neviditeľné právo dané Vesmírom/Zdrojom: „Divoko prispôsobiteľnú slobodu voľby dostanete...“ ako by nám isto objasnil aj majster Yoda z Hviezdnych vojen.


Padlí anjeli, čarodejníci a čarodejnice, Adamovia a Evy s rádioaktívnym prachom na ich tvárach, naši hrdí a vzrušení zamestnávatelia a zamestnanci (napríklad Google, Apple, Microsoft, Facebook, Amazon, YouTube, Disney, Hollywood, Netflix, Rockefellerov inštitút, WHO, OSN, CDC, FDA, NATO, BlackRock, filmový a hudobný priemysel; mŕtvy metal nevynechajúc) chápu zákony neviditeľného sveta oveľa viac ako spiace stáda ovečiek, čo im dáva mnohé výhody... ale ich vnímanie živého Vesmíru je perverzne prekrútené.


Aby sa udržali v sedle a odomkýnali moc čiernej mágie, zakaždým je to oko za oko. Príde mi vtipné, ako s tým dnešná farmácia v podstate rezonuje. Pilulky, ktoré si vezmeš (pravdepodobne ne-) pomôžu tvojej chorej pečeni, zato však poškodia iné orgány svojou toxicitou. Oko za veľa očí, kamoško. V tom tkvie tá čierno-čierna dohoda.


Napríklad, posvieť si na „lieky“ na spanie. S každou pilulkou, ktorú prehltneš, sa tvoja kvalita spánku znižuje, až kým neprídeš o všetky benefity spánku. Takto si vážne poškodzuješ tvoj mozog – synteticky sa ti zasekne v štádiu falošného spánku. Časom sa všetko zhoršuje, synteticky, až kým sa nestaneš závislým. Potom doslova nedokážeš zaspať bez pilulky na spanie a pravdedpobne spáchaš samovraždu. Tlesk, tlesk, Rockfellerova farmácia, si brilantná!


Dokážeš presvedčiť niekoho so spánkovými problémami, aby si vzal pilulku na spanie, vinou ktorej sa mu dokonca zhoršia problémy so spánkom, prehĺbi si depresiu, zhorší sa mu celkové zdravie a... potenciálne bude premýšľať nad samovraždou, čo nie je také vzácne, ako by si si myslel. Ak patríš do kategórie zdravých jedincov bez podobných myšlienok, považuj sa za epicky blaženú bytosť.


Vráťme sa však k našim slizkým agentom z Matrixu. Zapredali svoje duše za milučké alebo nie-až-tak-milučké magické triky. Izolovali sa tak od energie Zdroja mnohými spôsobmi. Práve preto sa správajú ako paraziti – sú závislí od energie čistých duší okolo nich, presne ako upíri (Nestoja náhodou oni za príbehmi o upíroch? Nuž, naozaj pijú krv, aby boli silnejší a mladší, presne ako upíri, čo im aj veľmi dobre funguje, takže... Áno.), alebo sa energeticky priživujú na silnom strachu spiaceho stáda ľudí – presne ako démoni. Fajn, veď s nimi pracujú, takže sa nimi aj stávajú. Žiaden stres.


Nikdy som nepovedal, že čierna mágia nefunguje. Je to len ďalšia cesta, ale s následkami, ktoré sú také hrozné v neviditeľnom aj vo viditeľnom svete, že bytosti, ktoré ju praktizujú, sú ešte hlúpejšie ako je to len v ľudských silách. Je to neľudské, aby som podčiarkol prvú vec. Stretneš sa na tejto ceste s mnohými neľudskými bytosťami, aby som zdôraznil tú druhú.


Nie je to zamýšľaná cesta; v skutočnosti ide o tú najzvrátenejšiu cestu, ktorá existuje. Ja som kresťan, ktorý zutekal z organizovaného náboženstva, len čo sa skutočne nadýchol a prebudil. V týchto dňoch sú všetky organizované náboženstvá infiltrované tak dokonale ako Disneyland. Vatikán, London City a Washington DC sú už po stáročia hlavnými sídlami temných. Myslíš si, že si tam postavili svoje ohavné monumenty pre nič za nič? Je to ich územie.


Existuje mnoho zakázaných rituálov, vskutku tisícky, počas ktorých sa môžu nakŕmiť energiou, ktorú potrebujú, aby pokračovali ďalej v svojej nie-až-tak-svätej misii.


Satanisti nenávidia kresťanov, skutočne, využívajú (aj vo filmoch, v seriáloch a v knihách) každú príležitosť, aby sa im vysmiali. Ale neboja sa ich. Boja sa iba toho, čo by sa stalo, keby sa kresťania konečne zobudili a zhlboka sa nadýchli. Ako ja. Je to smutné, no spiaci kresťania sú len jedným z ďalších stád čakajúcich na jatky. Pre temných je také ľahké im klamať cez médiá, oslabovať ich cez médiá a bezzubý právny systém, vrážať do nich jedy a zabíjať ich Rockefellerovou farmáciou, pretože stále spia. Dokonca aj dnes. Mnohí kresťania sú takí hrdí na to, že sú kresťanmi, že stratili všetko okrem tejto pýchy. Sú slepí ako hocikto iný, kto spí vnútri vlastnej hlavy.


Napriek tomu, mohol by si povedať, že kresťania majú malý náskok – neviditeľná ríša anjelov a démonov je im viac zrejmá ako neveriacim. Vtipné, pretože ak si ľudská bytosť, si skrátka veriaci. Jediné, čo si vyberáš, je len druh viery, do ktorej chtiac-nechtiac vstúpiš.


Prepáčte, ľudkovia! Kresťania mali a mohli zničiť satanistov a vyhrať globálnu duchovnú vojnu už veľmi dávno, ale nechceli ani nemohli. Tak veľmi milujú svoje kresťanské nálepky (ktorých je fakt veľa), že nemajú dostatok času na čokoľvek iné. Tiež treba vziať do úvahy, že pápeži boli a sú len frontmeni tejto šarády, skrývajúc tak reálnu moc v London City, vo Vatican City a vo Washingtone DC. Vidíš? Oni zbožňujú svoje malé mestečká vnútri väčších miest, kde môžu získať trocha diskrétneho 666-odstupu od bezcenných konzumentov (nás).


Ale v Novom zákone sa to predsa jasne píše, nie? Lucifer je kniežaťom tohto sveta! Chief commander! Sú títo kresťania hluchí? Sú títo kresťania mŕtvi? Sú títo kresťania slepí? Áno, áno a áno. Je mi jasné, aké smutné to celé je. Slepota je služobníčkou Pýchy.


Väčšina kresťanov robí presne 0.1 percenta zo 100 percent ich zamýšľaného cieľa. Tlesk, tlesk! V tomto zvrátenom svete aj to vyzerá ako veľa dobrej práce. Ako vždy, je to individuálne. Žiadna hanba im, všetka hanba mne. Nekonečný kruh obviňovania je úplne zbytočný. Chýba mu akcia zástupov živých. Tento blog je o ČINOCH a DÝCHANÍ, nie o kontemplovaní globálnej stupidity. O týchto veciach som písal len preto, aby sme ty a ja mali jasno, kde je náš východzí bod, bod zlomu našej individuálnej zodpovednosti.


Ako ľudia sme multidimenzionálne pucle, každý zvlášť aj spolu, takže každý jeden z nás nesie dôležitý kúsok skladačky na doplnenie celého obrazu. Hovor nahlas svoje pocity a myšlienky každý deň, je to veľmi zdravé, ale nevynechaj pritom účasť svojho sedliackeho rozumu. To je môj pohľad, ktorý mi silno rezonuje s dušou. Takto to celé vnímam ja, hoci som nevynašiel Pravdu. Niektoré pohľady máme, ty a ja, spoločné, iné sú individuálne. To je úplne v poriadku. Mali by sme sa sústrediť na tie kúsky z puzzle, ktoré nás zjednocujú, alebo spolu padneme... Dúfam, že to nie je náš prípad. Práve naopak.


Rozpútavame lov na každú perverznú bytosť na tejto planéte. Tentoraz ich čaká taká tvrdá prehra, že už nedosiahnu nijaké víťazstvo. Iba priepasť. Aspoň na tisíc rokov, čo mi úplne vyhovuje. :D Už je mi vážne zle z tej chorej upírej nadvlády, tebe nie? Dobre si pamätám tréning historického šermu, takže so mnou nemusíš zostať iba pri metaforách. Milujem dobrý súboj.


Adrenalín ti zle nerobí, vieš? Najmä keď pochopíš našu globálnu situáciu práve teraz, budeš ho mať vcelku dosť vo svojich žilách.


Skús pochopiť, že práve teraz, v mene nie-až-tak-legálnych štátov po celom svete jestvujú organizácie, ktoré sú dotované plazmi ako Bill Gates alebo George Soros, ktoré odsekávajú údy malým chlapcom a doživotne znetvorujú dievčatá, len aby mohli zmeniť ich pohlavie, pretože sa v tej chvíli na to „cítia“. Naozaj neviem, ako viac satanistické to ešte môže byť.


Ak si rodič, človek, alebo jedno aj druhé, vkladaj príspevky, píš komentáre, toč videá, plať reklamy, hovor o tom, krič o týchto nechutnostiach na ulici. Urob všetko, čo je v tvojej moci TERAZ, lebo po TERAZ eventuálne neexistuje budúcnosť pre ľudstvo. Urob všetko, o čo ťa žiada tvoje srdce ruka v ruke so sedliackym rozumom. Použi svoje talenty a schopnosti, aby si bojoval ten najtvrdší zápas svojho života, pretože... je to tu. Najväčšia vojna sa spustila, aby zabila a zmrzačila každého muža, ženu a dieťa. Celý Isengard aj Mordor sú prázdne, drahý hobbit!


Milujem knižnú aj filmovú trilógiu Pán prsteňov, no ak porovnám Saurona so zámermi Deep state, Sauron mi príde ako zlatučký malý anjeliček vedľa týchto hybridných plazov. Možno by dokonca bojoval s ľuďmi proti väčšiemu zlu (žartujem). Je to však vysoko nad chápanie akýchkoľvek fiktívnych zloduchov v celej histórií filmov aj kníh. Len si to priznaj! Sú to slušní chlapci, ak ich porovnáš so súčasnou politickou a korporačnou špičkou.


Počas dovoleniek... skutočne lovia nahé dievčatá a chlapcov v lesoch pre zábavu, presne ako v seriáli Hra o tróny. Potom ich znásilňujú, vraždia, pijú ich krv a jedia ich mäso. Si spokojný s poslušnosťou voči týmto plazom? Mal by si počúvať Klausa Schwaba, Borisa Johnsona, Justina Trudeaua, Emmanuela Macrona alebo Joea Bidena? Myslíš si, že tieto skrz-naskrz infiltrované systémy sú schopné nejakého dobra? Ide o tých najodpornejších pedofilov a kanibalov na Zemi, takže sa, kamoško, prosím ťa, rýchlo zobuď!


Vskutku nemá zmysel ich nenávidieť, treba ich však jednoznačne zastaviť. Sú to dozorci/esesáci (George Soros) či deti dozorcov v koncentračných táboroch, ľudia už narodení do hierarchie čiernej cikrvi. Ich rodičia a starí rodičia financovali prvú aj druhú svetovú vojnu (obe strany). Nacizmus ako národnú frašku preniesli do globálneho nacistického spiknutia proti bezcenným konzumentom po celom svete. Ameriku aj Európu nenávidia obzvlášť zápalisto, pretože v nich žije primnoho ľudí s vlastnými mozgami. Ázijské národy sú oveľa poslušnejšie, takže majú o jednu hviezdičku v genocídnej tabuľke navyše. Usilujú sa však o redukciu 90 % ľudstva, presne ako to stojí na čudesných kameňoch v americkom meste Georgia. Keďže vlastnia väčšinu zdravotníctva vrátane dozorných/kontrolných orgánov (podľa vzoru Rockefellera), majú to v praxi slušne našliapnuté.


Ak systém nefunguje, žiadne množstvo pomoci ho nemôže zmeniť. Potrebujeme začať odznovu, vystavať kmene a komunity, celkom nezávislé, no navzájom prepojené. Možno mestské štáty ako v starovekom Grécku. Absolútna decentralizácia s aplikovanými kozmickými zákonmi, ktorými sa už riadia vyspelé civilizácie naprieč Vesmírom. Niečo, čo je na opačnom konci komunizmu a nacizmu. Socializmus a nacizmus budú stále veľké pasce na našej ceste. Možno keby neboli dotované plazmi, nikdy by ani nevznikli. Alebo by sme sa nimi nechali strhnúť aj tak. To netuším.


Naozaj ide o niečo oveľa horšie ako o vojnu na Ukrajine. Muži iba zabíjajú iných mužov. No pod Hippokratovou prísahou údajne vysoko vzdelaní lekári v bielych plášťoch a maskách mrzačia naše deti! Orwellov doublespeak (dvojitá reč) bol implementovaný tak brilantne, že pri kombinácii s Rockefellerovým vzdelávaním títo slepci nedokážu nájsť rozdiel medzi vraždou a záchranou života. Medzi mučením a „liečením“. Tak veľa ich agiend dosiahlo plný potenciál v roku 2020, že je mi z toho zle.


Pravdaže, to je len nežný začiatok, ak zostaneme v tichosti sedieť v pohodlných kreslách a počúvať, presne ako študenti v školách. Prečo si myslíš, že tak milujú tento typ vzdelávania? Pretože je to továreň na výrobu vymytých mozgov bez duše – čo tak veľmi potrebujú.


Pred dávnymi časmi existovali skupinky študentov, ktorí sa prechádzali so svojimi majstrami. Cestovanie, vzdelávanie, rôzne jazkyky, testovanie sily charakteru a komplexnej odolnosti – všetko jednou ranou. To osobne vnímam ako jedinú reálnu školu.


Možno si odhryzni trochu z horkej čokolády, aby si sa cítil lepšie. Hrôzostrašná časť blogu končí tu. Cha! Odporúčam ti, aby si si znovu pozrel celú ságu Twilight. Potom si povedz, či chceš slúžiť týmto upírom ešte ďalších tisíc rokov. Áno, radšej ich roztrhať na kusy so silou vedomej mysle.


Spiaci človek pritom vôbec nemusí byť niekto, kto leží na posteli so zavretými očami. Ak sa na spánok človeka pozeráme z pohľadu rozvoja sily jeho komplexu telo/myseľ/duša, spiaci človek je aj naoko zobudená bytosť, ktorá je uväznená vo vlastnej mysli. Často pri tom netuší, že je uväznená, čo výrazne okresáva príležitosti, aby sa z tohto neviditeľného väzenia naozaj dostala von.


Ako to však súvisí s dychom? Jedna z podôb väzenia mysle či stavu mysle, v ktorom sa ešte i dnes nachádzajú miliardy ľudí, je zaseknutie ducha/mysle/ega v minulosti a budúcnosti. Totiž, ako ľudia máme obrovskú moc, stvoriteľskú moc povedzme, no pánmi minulosti a budúcnosti v žiadnom prípade nie sme – z pohľadu prítomného okamihu. Ten tiká, tik-tak, práve teraz.


Je to smutné, ale väčšina ľudstva len pozoruje vlastnú prítomnosť. Sme diváci v kine, ktorí snívajú, čo by urobili so svojím životom, keby vstali z kresiel. Lenže... nikdy naozaj nevstaneme, iba o tom rozmýšľame. Čo keby sme počúvli hlas svojho srdca... Čo keby sme začali robiť to, čo milujeme a milovať to, čo robíme? Čo keby...V tomto poľutovaniahodnom stave sú naozaj celé zástupy spiacich. Aj dnes.


Fíha, je tu zopár ľudí, ktorí dokázali vstať. Dokonca v minulosti. Zvyčajne spravujú svoj vlastný biznis. Sú relatívne zdraví, šťastní, ale aj arogantní, pretože boli/sú príliš úprimní sami k sebe, ale aj k druhým. Hľadajú Pravdu bez ohľadu na jej cenu. Netvrdia však, že ju našli, v tom sa skrýva veľká pasca ega/mysle. Ich zistenia počas cesty im však vnášajú vietor do plachiet, iba ich utvrdzujú v ich cieli – pomôcť človeku, aby vstal z kresla ako oni.


Ich vplyv je veľký, doslova menia životy ľudí okolo seba. Mojimi vzormi sú Ján Hus, Tomáš Baťa, Tomáš G. Masaryk alebo Milan R. Štefánik. Tou smutnou časťou príbehu je fakt, že sú takí slávni v mnohých krajinách len preto, že väčšina ľudí nie je ako oni. Mohla by byť, ale zotrváva v strachu, zatiaľ čo žije svoje nevedomé životy, alebo sa len oddáva lenivosti. Kto to, do pekla, vie rozoznať? Iba nebesia.


Je to tiež jeden z hlavných dôvodov, prečo sme sa stali notoricky zaseknutou civilizáciou. Pri jednom kroku dopredu urobíme tri kroky dozadu. Máme kvalitnejšie fotky a výkonnejšie mobily, ale to je všetko. Naše mysle sú takmer dokonale zotročené, ak nie úplne-úplne.


Miesto prirodzenej moci tigrov tak zažívame umelú bezMOCnosť vystrašených oviec. Miesto hlavnej role v našom živote sme sa uspokojili s vedľajšou postavou na gauči, ktorá plytko dýcha a chradne, prípadne chradne a priberá... prípade chradne, plytko dýcha, priberá a chorľavie.


Preto je taká dôležitá škola prítomnosti, ktorej sa odpradávna venujú duchovní majstri po celom svete. Ani náhodou nejde o jednoduchú vec – toto umenie sa dosahuje náročným ovládaním sa, ide o intenzívne úsilie. Ide o úmyselné utekanie z neviditeľného väzenia, ktoré je o to horšie, že je neviditeľné.


Dych je odpradávna tým najjednoduchším nástrojom na prebúdzanie mysle. Znie to neuveriteľne? Prečo je dnes taká populárna práve metóda exota menom Wim Hof? Zvyšovaním frekvencií Zeme i mnohými inými zázračnými okolnosťami sa mnohí z nás chtiac-nechtiac prebúdzajú... Je to vcelku zábavné, pretože ak sa raz zobudíš, už niet cesty späť. V dobrom aj v zlom sa „zasekneš“ v tomto bláznivom multiverze vedomých tigrov.


Takže, postupne sa prebúdzaš z mŕtveho sna svojej mysle. Všetky filmy so zombiami ti to ukazujú rovno pod nosom, ale až doteraz si mal oči bez zraku a uši bez sluchu. Aká skvelá parafráza z Biblie! Tí, ktorí sú aspoň čiastočne vedomí alebo plne vedomí inštinktívne, intuitívne siahajú po vedomých dychových cvičeniach. Bezmyšlienkovito siahnu po tom najjednoduchšom a najlacnejšom nástroji v ich životoch. Konečne začnú zhlboka dýchať.


Našťastie, funguje to aj naopak. Pri vedomej práci s dychom sa môžeme dopracovať aj k postupnému prebúdzaniu našej mysle zo sna minulosti i sna budúcnosti. V komplexe telo/myseľ/duša je všetko krásne prepojené, takže pozitívna práca s telom sa okamžite premieta aj na úrovni mysle i duše. Znie to vážne epicky, všakže?


Intenzívne a vedomé dýchanie z plných pľúc má mnoho benefitov. Za ten najdôležitejší však považujem práve sprítomňovanie sa. Stávame sa tak pánmi prítomnosti, vraciame sa ako ľudia k svojej stvoriteľskej moci, nám zverenej. Odmietame byť pasívnymi divákmi a konečne začíname žiť.


Tento život sa však odohráva v bezprostrednej prítomnosti: TERAZ konáme, TERAZ berieme na seba zodpovednosť, TERAZ využívame kreativitu, TERAZ vymýšľame, TERAZ vyrábame, TERAZ pomáhame ľuďom v našom okolí. Milujeme seba i druhých TERAZ.


Aj prostredníctvom práce s naším dychom sa stávame prebudenými ľuďmi, už viac nehráme rolu zombie (ako z Jacksonovho videa Thriller) alebo vystrašenej ovce. Narodili sme sa, aby sme sa stali tigrami, kamoško! Aká je výhoda pri dosahovaní nášho plného potenciálu?


Zvýšenie imunity, dĺžky života, sily, radosti, vďačnosti, zoznam je nekonečný. Je iba na tebe a na mne, drahý čitateľ, aby sme si svoj DYCH prisvojili.


Nech je pre nás nástrojom na skutočnú zmenu myslenia. Naozaj sa ním s troškou našej snahy môže stať praobyčajný dych. Heuréka! Menej myslenia = viac dýchania. Práca s ním nám dokáže odomknúť celkom nový pohľad na živý Vesmír, v ktorom žijeme. Čakal si nekonečný manuál Ako sa stať tigrom? Je to rovnako jednoduché, ako aj veľmi ťažké. Predstav si vysoko intenzívny workout a budeš na správnej stope.


Tu je tvoj prekrásny, hoci o trochu kratší manuál...


Opis základnej techniky dychu: Prudko sa nadýchni nosom až do bránice (do brucha) a potom prudko vydýchni nosom alebo nosom aj ústami. Opakuj aspoň tridsaťkrát v sede, ležmo alebo v stoji, podľa toho, ako ti to vyhovuje.


Ak to budeš robiť každý deň (ide skutočne iba o pár minút tvojho času, dokonca to môže byť súčasťou modlitby či meditácie), dokážeš si týmto jednoduchým cvikom prinavrátiť komplexné zdravie. Vždy sa skús naplno sústrediť iba na rozťahovanie a sťahovanie pľúc. Na svoj dych. Prínosy návratu k správnemu dýchaniu bránicou sú fantastické, priam zázračné.


Skús sa teda vrhnúť rovno na to – veľký prínos získaš už aj pri troch cvičeniach za týžden. Hovorím o kľúči od tvojho zdravia, ktorý môže zmeniť v tvojom živote VŠETKO.


Pekne ťa prosím, skúsi si znovu pozrieť film s Willom Smithom I Am Legend a skutočne venuj pozornosť tomu, ako tie zombie dýchajú. Veľmi, veľmi rýchlo, ale plytko, vidíš? V žiadnom prípade nedokážu zapnúť hlboké dýchanie! Prečo? To je dych Adama a Evy, ktorý je hlbokým nádychom Života/Zdroja.


Teraz pozorne sleduj, ako dýchajú ľudia v tvojom okolí. Veľmi, veľmi rýchlo, ale plytko, nie? Kamoško, veď oni dýchajú presne ako zombie z filmu I Am Legend. Ak získaš prebudené oči a uši, uvidíš túto súvislosť ako celkom jasnú... V tomto Vesmíre nie sú náhody, človeče. Aspoň žiadne, o ktorých viem. :P


V ideálnom prípade si budeš schopný nájsť vlastnú metódu hlbokého vedomého dýchania. Vyzývam ťa, aby si hneď nebežal za nejakým dýchacím majstrom ako Wim Hof. Je skvelý? Áno. Fungujú jeho metódy? Áno, ale predovšetkých pre jeho komplex telo/myseľ/duša.


Ty bohužiaľ/našťastie nie si Wim Hof, ver mi. Vždy môžeš využiť jeho metódy, ale najskôr skús cvičiť s dychom intuitívne. Tvoj komplex presne vie, ktorú metódu potrebuje. Musíš ju v sebe len archeologicky vykopať. Staň sa svojím vlastným majstrom a potom sa môžeš veľmi obohatiť od iných majstrov. Naopak to, kamoško, nefunguje.


Ak odmietneš počúvať svoj vlastný hlas srdca, intuície a sedliackeho rozumu, neexistuje taká sila vo Vesmíre, ktorá by to urobila za teba. Je len otázkou času, kedy odmietneš dýchať presne ako Wim Hof. Prečo? Je to predsa jeho metóda, nie tvoja. Adaptuj ju, zostaň flexibilný. Buď kreatívny, počúvaj svoje telo. Počúvaj sám seba a možno začuješ i Vesmír.


Po niekoľkých dňoch alebo týždňoch tejto praxe s vedomým dýchaním začneš dýchať hlbšie a pomalšie nielen počas cvičenia, ale keď budeš kráčať po ulici. Keď budeš počúvať svojho priateľa. Keď budeš myslieť na sex. Vždy.


Neuveriteľná sila tvojho dychu spočíva na dlani tvojich pľúc. (Pozmenený citát od Doktora Oktávia z filmov o Spidermanovi.)


Použi ju, privlastni si ju a posuň na ďalší level! Aby si prežil na tejto planéte, iné ti ani nezostáva. Musíš byť divoch. A ako každý divoch, dokonca i Divoch z Akadémie Divochov, sa potrebuješ zhlboka nadýchnuť.


Či sa ti to páči alebo nie, nacistická organizácia Hydra z Marvel-multiverza je REÁLNA a my s touto chobotnicou (WEF) musíme bojovať, kým ešte máme čím dýchať.


Prosím, začni pozerať sci-filmy ako dokumenty a dokumenty ako bohapusté lži. Medzi spiacim svetom a svetom prebudených ľudí je taká veľká priepasť ako medzi peklom a nebom.


Zostávaj pri divokej sile!


PS: Naschvál som používal prebudených tigrov miesto levov, pretože satanistické korporácie ako Metro Goldwyn Mayer zneužívajú tieto zvieratá vo svojich logách. Prezentujú samy seba ako revúce levy. Nuž, Biblia nás varuje o revúcich levoch ako démonoch. Aká to zlatučká symbolika, zvlášť pri hudobnom videu Roar od majiteľa Katy Perry. Jasné, že zneužívajú aj tigrov, aby nám vymyli mozgy, nech si myslíme, že oni sú naši ochrancovia. Aké to milučké predátorstvo!


Tento odvážny blog sem priletel z horúcej dielne Akadémie Divochov, ale psst.

 

Ak chceš, prihlás sa na odber AD na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCr6FL3v6ajA1RHDhxRn3YlA


Ak chceš, sleduj ma na VK alebo Telegrame:

https://vk.com/id668253820

https://t.me/AkademiaDivochovSk


Ak chceš, stiahni si môj prvý EBOOK o komplexnom zdraví zdarma:

https://mailchi.mp/68ac5c7ae28e/untitled-page89 views0 comments

Recent Posts

See All