• Prvý Divoch

Neskrátená verzia blogu Adamov dych ako kľúč od našej duše

Updated: Jun 6


Od Prvého Divocha z AD


Tento blog mi krátil spánok. Pri prepisovaní do angličtiny sa mi z jednoduchého prekladu čudesne zmenil na... v podstate manifest Akadémie Divochov. Teraz ho vraciam do slovenskej podoby v neskrátenom znení. Prosím čitateľa o trpezlivosť, lebo je dlhší. Myslím však, že je o to pútavejší, zábavnejší, ale aj temnejší... práve pre boj s temnotou. Nezostáva však v nej, práve naopak. Je jedným z mocných kľúčov na postupné odstraňovanie temnoty v našom živote.


Aby sme sa však, ty a ja, mohli dostať z tmavej miestnosti von, musíme si najskôr pripustiť, že sa v nej nachádzame.

 

Príbeh Adama a Evy sa pri zornom uhle trénera Divocha z Akadémie Divochov začína dychom. Nie je náhoda, že oživenie Adama je spojené s dýchaním. Málokto si však uvedomuje úplnú spojitosť medzi dýchaním a skutočným prebúdzaním sa muža i ženy zo spánku do reality.


Uvedomme si, že satanisti vládnu iba nad spiacim stádom. Vo chvíli, keď sa chopíme šance na hlboký nádych Adama, intuitívne kopneme ich čierne zadky späť do pekla, kde aj patria. Hoci satanisti nespia, sú len čiastočne prebudení. Sú polovičato vedomí, dalo by sa povedať, pretože pri úplnom prebudení by nikdy nepotrebovali zabíjať, trestať a zotročovať iných. Ak by v hlavách skutočne mali mozgy, nikdy by neobetovali ich najsilnejšiu časť (dušu) nikomu. Prečo? Je to v úplnom rozpore so sedliackym rozumom. Áno, existuje pekný rad ďalších dôvodov, prečo to nerobiť.


Vskutku nemá zmysel ich nenávidieť, treba ich však jednoznačne zastaviť. Každý má možnosť voľby; ide o posvätné neviditeľné právo dané Vesmírom/Zdrojom: „Divoko prispôsobiteľnú slobodu voľby dostanete...“ ako by nám isto objasnil aj majster Yoda z Hviezdnych vojen.


Padlí anjeli, čarodejníci a čarodejnice, Adamovia a Evy s rádioaktívnym prachom na ich tvárach, naši hrdí a vzrušení zamestnávatelia a zamestnanci (napríklad Google, Apple, Microsoft, Facebook, Amazon, YouTube, Disney, Hollywood, Netflix, Rockefellerov inštitút, WHO, OSN, CDC, FDA, NATO, BlackRock, filmový a hudobný priemysel; mŕtvy metal nevynechajúc) chápu zákony neviditeľného sveta oveľa viac ako spiace stáda ovečiek, čo im dáva mnohé výhody... ale ich vnímanie živého Vesmíru je perverzne prekrútené.


Aby sa udržali v sedle a odomkýnali moc čiernej mágie, zakaždým je to oko za oko. Príde mi vtipné, ako s tým dnešná farmácia v podstate rezonuje. Pilulky, ktoré si vezmeš (pravdepodobne ne-) pomôžu tvojej chorej pečeni, zato však poškodia iné orgány svojou toxicitou. Oko za veľa očí, kamoško. V tom tkvie tá čierno-čierna dohoda.


Napríklad, posvieť si na „lieky“ na spanie. S každou pilulkou, ktorú prehltneš, sa tvoja kvalita spánku znižuje, až kým neprídeš o všetky benefity spánku. Takto si vážne poškodzuješ tvoj mozog – synteticky sa ti zasekne v štádiu falošného spánku. Časom sa všetko zhoršuje, synteticky, až kým sa nestaneš závislým. Potom doslova nedokážeš zaspať bez pilulky na spanie a pravdedpobne spáchaš samovraždu. Tlesk, tlesk, Rockfellerova farmácia, si brilantná!