• Prvý Divoch

New Age, organizované náboženstvo, okultizmus a prebúdzanie ľudí nie je jedno a to isté?

Updated: Jun 15


Od Prvého Divocha z AD


Po mojej dlhej snahe o vysvetlenie hnutia vedomých ľudí neprebudenému katolíkovi som uňho rýchlo zapadol medzi satanistov. Trochu ma to trápilo, pretože som bol po väčšinu života katolík. Našťastie som dlho v tejto pomyselnej kategórii nepobudol. Vďaka vzájomnej snahe o otvorené mysle sme dospeli k počiatočnému bodu: „Vážne si nerozumieme. Používame dva úplne odlišné jazyky.“ Použitie nálepiek bolo predčasné (ak teda mali nálepky pre ľudí vôbec niekedy nejaký zmysel, pretože vytvárajú iba nejednotu, respektíve dualitu a vojny).


Hoci bojujeme proti satanistom, ktorí už dávno infiltrovali organizované náboženstvá – politiku a bankovníctvo nevynechajúc, zdravotníctvo, televíziu, a v nej správy, filmy, a hudbu tiež nevynechajúc –, je to smiešne, že neprebudeným sa javíme práve ako satanisti či fašisti (nežnejší názov s rovnakým obsahom). Je to však, paradoxne, úplne normálny jav.


Ako človek, ktorý mal to šťastie prečítať si Bibliu od A po Z sa v nej pomerne dobre orientujem. Mám ju veľmi rád, hoci som si po prebudení uvedomil, že niektoré miesta bezpochyby prešli tvrdou cenzúrou či pozmenením pôvodného významu. Čo iné môže človek čakať, ak sa mu konečne podarí zbaviť vynucovanej „slepej poslušnosti“ a vonkoncom detskej naivity vo veľkosti galaxie Andromeda?


V Novom zákone je viacero náznakov, no nielen náznakov, ale aj hrubých výkričníkov, že presne takto reagujú spiace/nevedomé/mŕtve zástupy na prebudeného/vedomého/živého človeka. Farizeji – čo bol v tej dobe elitný kňažský klérus, zdá sa, že aj riadne prekvalifikovaný –, pridlho neváhali. Skrátka označili Ježiša za indivíduum v moci zlých duchov, de facto za posadnutého. To bol, ako mnohí z nás tušia, „tak trochu“ elitný výstrel z dela do úplne opačného smeru. Nenarážam teraz na Ježišovo božstvo, to nech si každý v makovičke uprace sám, ako a v čo verí.


Z pohľadu prebudených ľudí však Ježiš bol, prinajmenšom, veľmi prebudený človek. Dokonca celý kresťanský krst (ako smrť starého človeka a zrod nového človeka) je pokusom o prechod z ríše mŕtvych zástupov do ríše živých/prebudených. Ako vidíme, náročnosť tohto prechodu nie je až taká nízka, aby sme sa radikálne zmenili počas 5-minútového rituálu. Ako 7-mesačné deti už vôbec nie. Je to milé požehnanie, možno pol litra benzínu navyše, malé nakopnutie človeka vpred, ale ono prebudenie, ktoré je dnes na pochopenie súčasného diania a reality také dôležité, sa asi s kojencami a svätenou vodou v rukách urobiť nedá.


Rovnako nás to môže vtiahnuť do Matrixu, ako aj vytrhnúť z neho: nestačí chodiť do kostola, keď sa nechceme stať lepšími ľuďmi. Súčasna podoba katolíckej cirkvi pri podrobnejšom skúmaní jasne vykazuje infiltráciu na jej najvyšších miestach: pápežsky stolec si sám pre seba ospravedlnil ohľadom vakcín pestovanie vírusov na mŕtvych deťoch ako „morálne prijateľné zlo“, čím si podpílil konár sám pod sebou; katolícka cirkev ide ruka v ruke s genocídnou agendou WEF a WHO...


Rozhodne vnútri tejto cirkvi (prinajmenšom) smrdia obludné satanistické živly. Ja viem, je to smutné, je to smutné najmä pre kresťanov... nuž, a pre vnímavejších katolíkov je to extrémne smutné.