• vezuel

Nezapájajte sa do cesty iných


"Kto ovláda myseľ, ovláda dušu"

Rudolf Steiner

Nikdy sa nezapájajte do utrpenia niekoho iného bez dovolenia. Každý si nesie svoje bremená a každý má svoje vlastné cesty.


Nečakajte, že budete môcť pomôcť každému, pomôcť je možné len tým, ktorí sú pripravení a pokorní prijať pomoc, ktorá vychádza z vášho srdca.


Trpiaci človek vidí svet cez svoju bolesť a môže byť hluchý, slepý a sebecký. Ak bez vyzvania zasiahneme do utrpenia niekoho iného, ​​karmický vír vás vtiahne do cudzej hry, a uberie vašu životnú silu.


Potom vidíme tvár nevďačnosti, ako aj negatívnej energie, ktorá nám nie je vlastná. Pamätajte, že ľudia sú schopní nakaziť svojim utrpením iných.


Iba vtedy, keď budeme liečiť sami seba, budeme mať silu a múdrosť potrebnú na to, aby sme pomohli druhým bez toho, aby sme boli vysávaní.

Nakoniec, keď sa vyliečime, táto potreba nás opustí. Stáva sa túžbou...službou ľudstvu.

Preto sme tu mnohí. V tomto čase zmeny. Zmeníme seba, zmeníme svet.


"Byť slobodný znamená byť schopný myslieť svoje vlastné myšlienky - nielen myšlienky tela alebo spoločnosti, ale myšlienky generované naším najhlbším, najoriginálnejším, najpodstatnejším a duchovným ja, svojou individualitou."


Tak prestaňte kľačať. Prestaňte sa sťažovať, prestaňte vyhovovať mase a vstaňte. Prežili sme až doteraz. Sme bojovníci, z ktorých každý má svoje poslanie. Tieto časy si budeme pamätať a naše úsilie sa bude odrážať v celej galaxii. Naša odvaha a naša statočnosť už zmenili priebeh dejín, keď bojujeme v tejto bitke.


Pozdvihni teda svoj meč s ohňom v ruke a láskou v srdci. A pamätajte, aká veľká česť je byť nažive, pri vedomí a kráčať po svojej skutočnej ceste v tomto čase veľkého prebudenia.
Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA