• vezuel

Noste biele oblečenie


Keď si vyberáme, aké oblečenie si oblečieme, a jeho farby, naša voľba často vychádza z našej momentálnej nálady, úrovne energie a sebavyjadrenia. Každá farba má svoje vlastné spektrum vlnových dĺžok a svoj vlastný rozsah frekvencií, z ktorých každá má svoj vlastný duchovný význam. Farby dávam do súvisu s ich zodpovedajúcimi čakrami:


Červená - prvá čakra - existencia, uzemnenie, bezpečnosť, stabilita


Oranžová - druhá čakra - kreativita, sexualita, túžba


Žltá - tretia čakra - sila, sebahodnota, energia, potešenie


Zelená - štvrtá čakra - milovať, dovoliť, odovzdať sa


Ružová - emocionálne telo štvrtej čakry - odpustenie, vzťahy, spojenie


Modrá - piata čakra - sebavyjadrenie, komunikácia, reč


Fialová – šiesta čakra – uvedomenie, poznanie, pochopenie


Biela - siedma čakra - vedomie, viera, božské spojenie, prenáša a odráža všetky farby svetla


Čierna – nespája sa s čakrou – ochrana, absencia svetla, pohlcuje všetku energiu


Môžete si vybrať farbu podľa toho, ako sa cítite, alebo môžete pomôcť zvýšiť svoje vibrácie výberom farby, na ktorej musíte pracovať. Možno máte dnes nízku sebaúctu, takže by ste mohli nosiť žltú, aby ste podporili svoju tretiu čakru. Možno máte naozaj dôležité stretnutie a potrebujete jasnú komunikáciu, preto si oblečte žltú. Ak je vaše srdce zlomené, môžete nosiť ružovú, aby ste podporili svoju emocionálnu srdcovú čakru.
Môžeme sa vedome rozhodnúť nosiť farbu čakry alebo vibrácie, ktorú chceme podporiť.


Biela je špeciálna farba, pretože to nie je len jedna farba, ale celé spektrum farieb v jednej! Pomyslite na dúhu, ktorá ak je celá rozložená, výsledkom by bolo biele svetlo! Keď nosíte svetlo, všetko svetlo z vášho energetického systému sa odráža a zosilňuje, čím sa zvyšuje jeho expanzia. To môže byť dôvod, prečo väčšina meditačných kurzov pre začiatočníkov vyžaduje, aby účastníci nosili bielu farbu, pretože im to dodáva energiu od začiatku.


Keď budete pokročilí v meditácii a expanzii svojho energetického poľa, nosenie bielej farby pomáha, ale proporčne oveľa menej nápadné. Väčšina budhistických mníchov nosí oranžovú farbu ako symbol vzdania sa svojich svetských túžob, zatiaľ čo tibetskí mnísi nosia hnedú farbu, ktorá predstavuje rovnováhu.


Stručne povedané, ak niektorá z vašich čakier potrebuje oživenie alebo by ste chceli podporiť svoje návyky a emócie, noste farbu, ktorá súvisí s tým, na čom pracujete. Ak ste začiatočník s meditáciou a chceli by ste pomôcť s prepojením, nosenie bielej môže výrazne pomôcť vášmu energetickému systému a rozšíriť vaše vedomie. Skúste to nabudúce, keď budete meditovať! Všimli ste si rozdiel?


Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻 stiahnite si aplikácia UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

336 views0 comments

Recent Posts

See All