• vezuel

Obliekam sa do frekvencií


Včera som dostala zaujímavý kompliment od ženy, ktorá si už dlho všíma moje oblečenie.

Znel takto "Vaše oblečenie aj napriek tomu, že vyzerá jednoducho vôbec také nie je. Oblečenie z látok, ktoré nosíte bežne v obchodoch, kde nakupujem nevidno.


Usmiala som sa a odpovedala som iba jedinou jednoduchou vetou " vedomí ľudia sa vedia obliekať do - frekvencií". Nie som si istá, či pochopila odpoveď, ale táto dáma ma inšpirovala natoľko, aby z toho vznikol krátky článoček. Čím viac informácií máte, tým lepšie sa viete orientovať.


Každá tkanina udáva frekvenciu, ktorú možno merať v mHz (megaHertZ). Ľudské telo má charakteristickú frekvenciu 100 a organická bavlna je na tom rovnako – 100. Štúdia lekárky Heidi Yellen ukázala, že ak je číslo nižšie ako 100, telo to zaťažuje. Biobavlna má testovanú hodnotu 110 mHz


Chorý, takmer mŕtvy človek má frekvenciu asi 15, a to je miesto, kde sa registruje polyester, umelý hodváb a hodváb. Neorganická bavlna zaznamenáva charakteristickú frekvenciu okolo 70. Ak má však tkanina vyššiu frekvenciu, dodáva telu energiu. Tu prichádza na rad bielizeň ako super látka. Jej frekvencia je 5000 - vlna.


Vlna je 5000, ale pozor pri miešaní s ľanom, ktorý má tiež hodnotu 5000 pretože sa frekvencie navzájom rušia a klesajú na nulu. Dokonca aj nosenie vlneného svetra na ľanovom odeve v štúdii spôsobilo kolabs elektrického poľa. Dôvodom môže byť to, že energetické pole vlny prúdi zľava doprava, zatiaľ čo pole ľanu prúdi opačným smerom, sprava doľava.


Ľanové plátno, ako je navrhnuté v Knihách Mojžišových, pôsobí ako anténa pre energiu. Zistili, že keď sa čisté ľanové plátno priložilo na ranu alebo lokálnu bolesť, značne to urýchlilo proces hojenia. tiež používal látku z ľanových semien ako sofistikovanú anténu pre svoj osciloskop. Toto je nástroj, ktorý používa na určenie energie ľanu.
Americký vynálezca Dr. Royal Raymond Rife strávil tri desaťročia štúdiom špecifických vibračných ‚zabíjacích‘ frekvencií stoviek mikroorganizmov. Už v roku 1920 Rife teoretizoval, že choroboplodné mikroorganizmy vibrujú špecifickými oscilačnými rýchlosťami a že ak by boli lepšie pochopené, mohli by byť bezpečne eliminované opačnou rýchlosťou vibrácií.


Teraz rozumiete, prečo ste sa vždy cítili fantasticky v ručne pletených svetrov od starých mám ... Rozumiete, prečo si "elity" radi priplatia za prírodný materiál a "plebsu" podstrčia "rýchlu módu" a polyester ? Aj oblečenie vás môže posilniť alebo pomaly zabíjať ... rozmýšľajte, či potrebujete v šatníku kvalitu so správnou frekvenciou alebo módnu kvantitu na úkor svojho zdravia a manipulácie.


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA