• vezuel

Odhaľovanie Antarktídy: tajný vesmírny program, podzemné základne, plazy, severské štáty


Pred 2. svetovou vojnou podporovala Adolfa Hitlera Nemecká robotnícka strana (z ktorej sa neskôr stala nacistická strana). Nemeckú robotnícku stranu čoskoro podporila spoločnosť Thule, keď si uvedomili, akým prínosom je Adolf Hitler.


Spoločnosť Thule verila v tajomnú silu nazývanú Vril, silu, ktorú môžu využiť jednotlivci. Ich cieľom bolo získať moc ppritredníctvom tejto sily. S pomocou jasnovidky menom Maria Orsic, ktorá telepaticky komunikovala s Vnútornými pozemšťanmi, získali informácie a plány na stavbu lietajúcich tanierov.


Počas 2. svetovej vojny, keď si Nemci uvedomili, že prehrávajú, spoločnosť Thule presunula všetku svoju ľudskú silu, vedomosti a technológie do Antarktídy a rozdelila na dve samostatné skupiny. Spoločnosť Thule spolupracovala s plazmi zo Zeme a Maria Orsic pracovala s Nordikmi z vnútornej zeme.


Antarktída má približne rovnakú rozlohu ako USA a Mexiko dohromady. Má 3 veľké pohoria a približne 138 sopiek. Obe skupiny teda mali dostatok priestoru na rozšírenie. Skupina spoločnosti Thule chcela moc a keď sa presťahovali do Antarktídy, vzali so sebou veľa otrokov.


USA vedeli o Nemcoch v Antarktíde a snažili sa s nimi dohodnúť. V roku 1946 kontradmirál Richard Byrd odišiel do Antarktídy, aby zničil nemecké základne. Toto sa nazývalo Operácia High Jump, 4 700 vojenských, 6 vrtuľníkov, 6 lietajúcich člnov Martin PBM, 2 hydroplány, 15 ďalších lietadiel, 13 námorných zásobovacích lodí a 1 lietadlová loď sprevádzala kontradmirála Byrda.


Krycí príbeh operácie High Jump bol údajne jedným z vedeckých výskumov v tejto oblasti. V skutočnosti to bola vojenská sila proti tajnému nepriateľovi. Misia mala trvať 6 mesiacov, trvala len 8 týždňov. Technológia nemeckých tajných vesmírnych programov bola príliš pokročilá na to, aby ju prekonal admirál Byrd a jeho armáda.


Mnohé z UFO pôvodne videných lietať okolo boli UFO z nemeckého tajného vesmírneho programu. V roku 1952 sa nad Bielym domom objavilo UFO. V tom čase sa považovali za mimozemšťanov z inej planéty, ale v skutočnosti to boli Nemci, ktorí predvádzali svojich.


Vo februári 1954 mal Eisenhower tajné stretnutie na základni Edwards s Mariou Orsic a ľudsky vyzerajúcimi Nordikmi. Pokúsili sa odradiť Eisenhowera, aby pokračoval s jadrovými zbraňami a varovali pred Nemcami, ktorí spolupracovali s Reptiliánmi.


Skupina Maria Orsic chcela mier a nové technológie, aby boli prospešné pre celé ľudstvo. Nakoniec Mária chcela, aby sa ľudstvo stalo súčasťou galaktickej komunity. Eisenhower ich ponuku odmietol.


Vo februári 1955 mal Eisenhower ďalšie tajné stretnutie tentoraz s nemeckou a reptiliánskou skupinou na leteckej základni Holloman. Predpokladá sa, že s touto skupinou bola dosiahnutá dohoda.
po podpísaní zmluvy sa začal americký tajný vesmírny program. Americká SSP a nemecký tajný vesmírny program sa pokúsili navzájom infiltrovať do skupín. Nemecká SSP nakoniec zvíťazila. Čoskoro prevzali americké finančné systémy, vojenský priemyselný komplex a vládu USA.


Bolo dohodnuté, že celosvetové korporácie budú vyrábať zariadenia pre nemecký tajný vesmírny program. Mnoho amerických a nemeckých priemyselníkov patrilo k tajnej skupine, ktorá nemala žiadnu národnú príslušnosť. Táto skupina je dnes známa ako elita, kabala alebo ilumináti.


Rozšírenie nemeckého tajného vesmírneho programu


V súčasnosti je pod ľadom Antarktídy veľa miest v obrovských jaskyn