• Arch. Michal

Odpájanie sa od Matrixu, duchovný posun


Ahojte, dlho som sa neozval, nič nenapísal. Po prvé: nebolo o čom písať, nič také sa neudialo a svojím spôsobom som ostal zaseknuty niekde medzi matrixom a novou realitou.


Priznám sa, že sa udiali isté nepríjemné veci, ktoré nie je podstatné riešiť. Podstatné je, že sa so mnou zahralo moje Ego. Neskôr príde vysvetlenie prečo. Takže tá situácia má svojím spôsobom odpútala od všetkého, čo som doposiaľ dosiahol. Vlastne som ostal stáť na mieste a čakal na jedno pre mňa dôležité stretnutie (regres).


Keďže som po skúsenostiach začal počúvať svoje vyššie ja vedel som že to musím/chcem absolvovať pre svoj duchovný posun a odstránenie svojho bloku z minulých životov. Stretnutie dopadlo vynikajúco, našli sme blok a odstránili ho, s tým, že ostatné súvislosti sa mi postupne vyplavia na povrch. A o tom je vlastne tento článok. Samozrejme, že súvislosti povychádzali napovrch. Presne som vedel kde sa to stalo, čo sa stalo, ale potreboval som pochopiť prečo... Tak som si našiel články a začal čítať a hľadať vysvetlenie. Lenže podstatné sa udialo pocas posledného týždňa.


Ako vždy opakujem, nič sa nedeje náhodne a vždy presne v ten správny čas. Tak to prišlo aj teraz. Stretol som sa so sestrou. Vždy riešime svoje duchovné poznatky s posuny na vyššiu úroveň, tak som s ňou začal rozoberať môj blok a pochopenie prečo. Medzitým som už vedel, že to ako to v minulom živote dopadlo, bola jediná možnosť, ale trápilo ma, prečo to tak muselo byť a cítil som kvôli tomu krivdu/nespravodlivosť. Takto som to prezentoval sestre a tá mi hneď dala odpoveď, že to má súvislosť so zraneniami duše, a že každý človek si ich pri inkarnácii nesie so sebou. A vtedy som to všetko pochopil. Tu je presne tá súvislosť so situáciou, kde sa so mnou zahralo Ego: bolo to zranenie duše, ktoré som si priniesol. Zdieľala so mnou svoje poznatky o týchto 5 zraneniach duše, ale upozornila ma, že mám riešiť iba 1 zrazenie 1 deň až týždeň, lebo sa to začne odkrývat a začnú sa ukazovať situácie, tak aby to moja duša zvládala.


A čo potom nastalo, bola fakt sila! Samozrejme, hneď prišli situácie spojené s konkrétnym zranením, ale keďže som ich vedel rozpoznať, tak som bol pripravený a podľa toho sa k tomu aj postavil. Poviem vám, doslova som poskočil na svojej duchovnej ceste. Potom prišla situácia, ktorá ma dostala a ktorú som si vlastne sám naprogramoval.


Poďme k situácii. Keďže som stále nezamestnaný a, samozrejme, úrad má svoje pokyny, tak ma zavolali na pohovor, ktorý ak odmietnete, vyradia vás z evidencie. Keďže som vedel o akú pozíciu sa jednalo a vedel som, že v danej oblasti nemám skúsenosti, tak ma nezoberú a mám zatiaľ pokoj. Lenže, ako to býva, negativita vyslala signál a potom mi napadlo, že sa môže nastať situácia, že mi jednoducho povedia "my vás zaškolíme". To mi už nepasovalo (nechcel som tú pozíciu). Tak som pokračoval vo svojich predstavach. Personalista pozeral môj životopis a povedal mi, že mám celkom zaujímavý životopis a ponúkajú aj iné pozície. Taká bola moja predstava a presne takto sa to odohralo. Dohodli sme sa, že mi zavolajú a odišiel som. Asi deň nato mi to docvaklo, že som si to takto naprogramoval. A keďže sa veci začali diať strašne rýchlo, strašne rýchlo začínam chápať suvislosti a veci. Prišla aj myšlienka napísať Vám to a podeliť sa o svoje ďalšie poznatky.


Arch Michal

295 views0 comments