• Arch. Michal

Odpájanie sa od Matrixu - vlastné skúsenosti, časť rady.Dúfam, že môj prvý článok zaujal, rozmýšľal som ako naň nadviazať, o čom vám napísať, keď som sa tak rozhodol. Odpoveď mi zase prišla, keďže som sa rozhodol a vyslal žiadosť ku Zdroju, že chcem ľudí informovať, radiť im a pomáhať z vlastných skúseností. ako to funguje.


Už minule som spomínal, že mi do cesty prišli dve úžasné bytosti, no a, samozrejme, som s nimi v pravidelnom kontakte. Pravidelne preberáme aktuálne dianie vo všetkých sférach a pri poslednom rozhovore mi prišla odpoveď na tému ohľadom článku. Dnes Vám chcem skôr prakticky poradiť ako na to.


Dôležité je, pokiaľ vysielate svoj zámer ku Zdroju (Stvoriteľovi), aby bol jednoduchý, zreteľný a jasný. Nesmie obsahovať slovíčko 'nie', pretože vesmír nepozná 'nie' a môže to spraviť presný opak. Treba svoj zámer podľa možnosti vysielať pred spánkom, keď telo postupne prechádza do hladiny alfa. Ja si to navyše opakujem niekoľko krát po sebe. Avšak nemusí to tak byť, môžete svoj zámer vysielať hocikedy, ale mali by ste si tým byť stopercentne istý. Ja najčastejšie používam frázu "ja žiadam" a už svoj naformulovany zámer. Tak isto sa môžete Zdroja aj opýtať, čo potrebujete a odpoveď dostanete.


Nemusí byť len formou sna, ja som napríklad odpoveď dostal pri telefonáte s mojou duchovnou polovičkou. Forma, akou to prišlo, aj mňa zarazila, lebo pri telefóne mi oči zablúdili do knižnice a konkrétne na jednu knihu, ktorá sa volala "Nebudem ti hovoriť prečo, ale nikdy to nevzdávaj". Celým telom mi prebehli zimomriavky a hneď som vedel, že je to moja odpoveď. Môže to trvať 21 dní, myslím odpoveď na otázku, a može byť v rôznej forme a uisťujem Vás: pochopíte, keď príde.


Pri položení otázky treba tiež požiadať a treba dať presnú formuláciu a dôležité je: musí byť v prítomnom čase. Dúfam že, moje rady pomôžu, myslím však, že ešte stále Vám mám čo napísať. Tak, ak vás nenudím, znovu sa ozvem.


Arch Michal

245 views1 comment

Recent Posts

See All