• Arch. Michal

Odpajanie sa z Matrixu - vlastné skúsenosti


Rozhodol som sa napísať tento článok na základe svojich pozitívnych skúsenosti a pokiaľ sa to bude pozitívna odozva môžem postupne pokračovať. Pridávať ďalšie vlastné skúsenosti rady návody.


Takže všetko to začalo cez tzv. Coronu a ako všetci hlavne strachom o deti a prečo v tejto dobe som sa rozhodol ich mať a veľa ďalších otázok. Napriek tomu som začal hľadať na internete odpovede na svoje otázky. Dostal som sa do bodu keď sa ku mne dostal dokument "Pád kabaly". Boli to takmer tri hodiny neuveriteľných svinstiev ale hlavne pri časti kde spomínali Trumpa a technológiu Looking Glass som sa náhle zbavil strachu. Začal som cez rôzne stránky sledovať Trumpa, to mi do cesty priviedlo dve úžasné bytosti, ktoré mi začali dávať ďalšie informácie, ale hlavne že sa blíži "zlatý vek". A potom to dostalo u mňa rychly krok. Našiel som stránky, videá od Vezuel a vlastne tak som sa dostal k svetelným bojovníkom, kde sme spravili hodne práce pre ľudí a našu Zem.


No ale teraz prejdem konkrétne k mojim osobným skusenostiam s postupným sa odpajanim od systému. Keďže mi ako bytosti máme jedinečné, neuveriteľné možnosti a schopnosti som sa začal riadiť radami ďalších bojovníkov. Začal som si vytvárať vlastnú realitu - svet. Keďže som mal isté problémy, či už s autom alebo prácou (ktorá ma svojim spôsobom prestala baviť) som si povedal idem to skúsiť. Takže som si požiadal o pôžičku aj keď to stále vyzerá že som závislý na Matrixe, ale popritom som si aj bol vedomý, že tento systém padne tak prečo nie.


Samozrejme že som vyslal zámer ku zdroju pokiaľ mi to má prísť tak nech je schválená. Takže peniaze boli a keďže som to riešil kvôli autu tak som čakal na auto. Lenže nie a nie zohnať niečo čo by vyhovovalo požiadavkam, tak som vyslal opäť zámer ku Zdroju nech mi pošle do cesty auto pre mňa. A stalo sa, volal som s kamošom čo mi zháňal auto, že nech mi teda pozrie aj iný typ. Prišla správa od neho "volaj". Hneď mi hovoril že bol u neho kamarát, rozprávali sa a že má na predaj auto také aké chcem a v top stave. Ešte v ten deň mi ho priviezol. Takže auto sa ku mne dostalo.
Niekto by povedal "pekný príbeh", lenže ono to má pokračovanie.


Začal som ku Zdroju vysielať ďalšie požiadavky. Ďalšou bola zmena práce. A toto je tiež dosť zaujímavý príbeh. Keďže firma v ktorej som pracoval má/mala problémy, šéf prepúšťal, prišiel aj za mnou s bla, bla omáčkami. Povedal som mu tak buď odídem s odstupnym alebo nie. Takže keď píšem že som nezamestnaný tak to dopadlo podľa mojich predstáv. Lenže týmto to nekončí. Prihlásil som sa na úrad práce. Všetko dobre dopadlo schválili mi podporu z Matrix systému, a vyplatili mi odstupné.


Príbeh pokračuje ďalej tým že si ma našiel jeden známy, ktorý spolupracuje s hlavným konateľom bývalej firmy, ale má aj vlastné kšefty, či chcem byť jeho spolupracovník, ponúkol koľko si môžem mesačne zarobiť, priznám sa je to tak 3 krát viac ako doteraz. Povedal som si že vyskúšam, nemám čo stratiť.


Pointa je že sa môžem časom prihlásiť ako dobrovoľne nezamestnaný zaplatím si zdravotnú a som svojim spôsobom odpojený od Matrixu. Navyše mám čas na seba, venovať sa duchovnej podstate. Toto sú najpodstatnejšie a najdôležitejšie pre mňa kroky k odpojeniu sa od systému. Avšak mám aj ďalšie príbehy, ktoré tiež s vyslanim zámeru ku Zdroju sa naplnili, ale o tom neskôr.


Arch Michal

240 views0 comments

Recent Posts

See All