• Arch. Michal

Odpajanie sa z Matrixu - vlastné skúsenosti, úvaha.Ahojte, dnes Vám chcem napísať aj druhú stránku odpájania. Je síce pekné, že ja sa svojím spôsobom odpájam od systému, ale aj naďalej v ňom musím ako-tak fungovať. Ono, každý by si povedal aké je to super, že sa odpájam od starého Matrixu. Lenže, ako hovorím, stále v ňom musím fungovať, keďže - ako už mnohí tušíte - nie som sám. (Ak by som bol, bolo by to možno jednoduchšie.) To znamená, že moja drahá polovička je stále súčasťou systému a vidím na nej únavu, no "zatiaľ" jej nedokážem pomôcť.


A to isté, samozrejme, s deťmi, tiež sú zatiaľ súčasťou systému čo sa týka zariadení, ktoré navštevujú, a teda ešte budú navštevovať. Priznám sa, najradšej by som bol, keby sa systém sám zrútil, ale dobre všetci vieme že to ešte nejaký čas potrvá. Čo však badám na deťoch, a čo sa hovorí: že sa od určitej doby rodia bez karmy, tak musím potvrdiť, že to tak je. Zároveň však viem, že sú tu preto, aby nás veľa naučili a, poviem vám, "je to pravda", u mňa je to hlavne "trpezlivosť".


Takže, ako píšem, a sami vidíte: nieje to až tak jednoduché. Svojím spôsobom sa však dá postupne - čiastočne odpajat od starého systému, pripravovať sa na niečo nové s krásnym pocitom, že to ide a že sa človek cíti tak inak "lepšie". A tieto pocity sú to najdôležitejšie pri ďalšom vývoji, a utvrdzuju nás v tom aké máme my, ľudské bytosti, neobmedzené schopnosti.


Avšak vždy si treba pamätať, že najdôležitejšia a najmocnejšia v celom vesmíre je nepodmienečná láska. Keďže sme ako ľudia zabudli na "Lásku".

Len taká vlastná úvaha na zamyslenie a pre tých, ktorí ste sa rozhodli ísť cestou odpájania sa, aby ste vydržali.


Arch Michal