• Arch. Michal

Odpajanie sa z Matrixu - vlastné skúsenosti, časť 2.


Ahojte. Keďže som zaznamenal pozitívne odozvy na moje články zamerané na odpájanie sa od Systému, ponúkam ďalšie pokračovanie. Takže pre zhrnutie: vyslanim zámeru ku Zdroju (Stvoriteľovi) som si vlastným pozitívnym myslením pritiahol postupne pôžičku, auto až po zmeny v zamestnaní.

Takže zamestnanie je momentálne vo forme "na voľnej nohe". Ako som spomínal, našiel si ma môj známy a ponúkol mi spoluprácu za lepší príjem aký som dovtedy mal. Podotýkam, že práce je veľmi veľa, môžeme si vyberať. Avšak stanovili sme si pravidlá, že dva dni v týždni sa budeme venovať práci pre seba, či už opravám/prerábkam/dokončovaniu svojho bývania a, samozrejme, nebudeme robiť ako otroci do noci.

Takže všetko toto je podľa mojich predstáv, taká ozaj práca na voľnej nohe, aj keď po všetkom tom, čo som ako bojovník pomohol vykonať pre ľudí a zem, som chcel a aj stále chcem pomáhať ľuďom. Keďže musím zatiaľ v tomto Matrixe z niečoho žiť, tak to musím prispôsobovať hre so systémom, a preto som sa aspoň písaním rozhodol pomôcť.

Veľa z toho, čo píšem, sú vlastné pozitívne skúsenosti. Mám ešte nejaké, ktoré mi tiež vyšli, ale po radách bojovníkov som aj ja zmenil formuláciu zámeru. Nahradil som svoj zámer "ja chcem" - aj keď mi prišla pozitívna odpoveď aj pri chcení - slovami "ja žiadam".

Vzhľadom na situáciu, že som ostal z jedného dňa na druhý bez práce, som si konečne popri venovaniu sa rodine našiel čas aj na seba, a presne to som potreboval. A ako to býva, nič sa v živote nedeje náhodne, takže pre mňa prišiel aj čas na prečítanie kníh, ktoré mám rozčítane alebo tých, ktoré som dostal pod stromček. Prišla na rad kniha "Metóda Wima Hofa", úžasná kniha, odporúčam. Samozrejme v knihe sú 3 dôležité body: dýchanie, otužovanie a mysleľ. Kniha mi priam otvorila ďalšie okno poznania samého seba. Knihu som prečítal za necelé 3 dni, a odvtedy praktizujem poznatky z nej a, poviem vám, je to úžasné. Na základe toho som sa rozhodol, že v zime sa kúpem vonku vo vode a sľúbil som spolubojovníkovi, že pôjdeme spolu. Teším sa na každý jeden deň: čo mi prinesie do cesty, lebo je to úplne úžasné vytvárať si vlastnú realitu. O zážitky na mojej ceste sa s Vami rád podelím. Prajem Vám, nech Vám vaše zámery vychádzaju podľa Vašich predstáv a nech si tvoríte krásnu šťastnú realitu.


Arch. Michal 💗


177 views0 comments

Recent Posts

See All