• vezuel

Okultné symboly, podvedomé otroctvo a ako sa nestať potravou pre démonov

Okultné symboly, ktoré prenikajú do nášho sveta a znečisťujú naše duše odomykajú vrodeného duchovného potenciálu, ktorý bol uzamknutý. Odomykajú ho však spúšťačom - zločincom a elite.


Tento potenciál je dostupný pre nás všetkých bez použitia čiernej mágie alebo krvavých obetí. Ospalé masy neuznávajú a ignorujú obrovské používanie týchto symbolov v populárnej kultúre. Je to fantastická demonštrácia úmyselnej nevedomosti a praktickej aplikácie masovej hypnózy.


Vezmite si napríklad hudobný priemysel, ktorý je skutočne šampiónom okultnej symboliky a satanského divadla v ťažkej váhe. Pridajte aj Hollywood a módny priemysel, a ak ste ochotní nazývať veci pravými menami, všetko je to jedna veľká prehliadka okultných rádoby protagonistov, ktorí skúmajú hlúpe spôsoby, ako si zakryť jedno oko.
Zábavný priemysel rád používa iluminátov a okultný symbolizmus na predaj a iluminátske popové hviezdy – sprisahanie vo vašej tvári, ktoré nezmizne. Symboly sú súčasťou vášho života. Boli starostlivo vložené do verejnej psychiky a prenikli hlboko do vášho podvedomia. A podvedomie požiera tieto veci, zatiaľ čo vedomá myseľ hrá a nevidí zlo, nepočuje zlo.


Podvedomie je iné ako vedomá, analytická, racionálna myseľ. Vedomá časť mysle interpretuje jazyk a slová, zatiaľ čo podvedomie nachádza význam v obrazoch a symboloch. Je to vaša fascinujúca časť, ktorá nedokáže rozlíšiť rozdiel medzi skutočným životom, tým, čo vidí na veľkej obrazovke, alebo tým, čo vykúzli vaša predstavivosť.


Ale symboly sú tu, aby zostali, a robia presne to, čo robiť majú, teda vytvárajú falošnú predstavu, že Čarodejník z krajiny Oz je niečo oveľa väčšie a oveľa neporaziteľnejšie.

Symboly sú tu na to, aby vám dali niečo, čoho sa máte báť, bez toho, aby vám výslovne hovorili, čoho sa máte báť.


Sú tu na to, aby vtlačili do vášho života nízku úroveň úzkosti, aby sa vaša frekvencia znížila na najnižšie možné vibrácie strachu, úzkosti a obáv. Sú všadeprítomné, aby vám dali plíživý pocit, že nebezpečenstvo je tiež všadeprítomné, že kríza je prirodzený poriadok.


Slúžia na zavedenie hierarchie v našom svete bez toho, aby vám priamo povedali, že ste na dne, že nie ste členom „Veľkého klubu“.

Keď je vaše telo chronicky presiaknuté napätím pán verzus sluha, stávate sa akýmsi potravou pre démonov.


"V duchovných sférach sú bytosti, pre ktoré úzkosť a strach vychádzajúci z ľudských bytostí ponúkajú vítané jedlo. Keď ľudia nemajú úzkosť a strach, potom tieto stvorenia hladujú. Ľudia, ktorí ešte neboli dostatočne presvedčení o tomto tvrdení, mohli pochopiť, že je myslené iba relatívne. Ale pre tých, ktorí poznajú tento fenomén, je to realita. Ak z ľudí vyžaruje strach a úzkosť a prepukne u nich panika, potom tieto stvorenia nachádzajú vítanú výživu a stávajú sa čoraz silnejšími. Tieto bytosti sú nepriateľské voči ľudstvu." Rudolf Steiner


Všetko, čo sa živí negatívnymi pocitmi, úzkosťou, strachom a poverami, zúfalstvom alebo pochybnosťami, sú v skutočnosti nepriateľské sily v nadzmyslových svetoch, ktoré kruto útočia na ľudské bytosti, kým sú kŕmené. Preto je predovšetkým potrebné začať tým, že človek, ktorý vstúpi do duchovného sveta, prekoná strach, pocity bezmocnosti, zúfalstva a úzkosti. Ale presne tieto pocity patria k súčasnej kultúre a materializmu, pretože odcudzuje ľudí duchovnému svetu a je obzvlášť vhodný na to, aby v ľuďoch vyvolal beznádej a strach z neznámeho, čím proti nim vyvoláva vyššie spomínané nepriateľské sily.


Sila hypnózy spočíva v zapustení pilierov viery do podvedomia o tom, čo je skutočné a čo nie.

Ak si myslíte, že milión jednookých fotiek celebrít nemá zmysel, budete sa správať, ako keby to bolo normálne, že všetci agenti zábavného priemyslu na prvých priečkach robia všetky svoje fotenia na titulných stranách časopisov s hlúposťami, ako sú lízanky zakrývajúce jedno oko. Všetko to oprášite len ako náhodu a štýl, pretože zmysel vášho života je brutálne utlačený v suteréne pyramídy moci."Veľká časť úsilia o sebaovládanie začína emocionálnym majstrovstvom. To znamená, že pracujete na rovnomernom emocionálnom kýle počas každého dňa? Ak nie, necháte sa uniesť negatívnymi emocionálnymi vzormi, ktoré do vás naprogramuje kultúra zamorená symbolickými znakmi chorej mocenskej štruktúry, a budete trpieť ako potrava démonov. Zistíte, že ste zakrpatení chronickým preťažením, rutinne skĺznete späť do svojich obľúbených sebasabotážnych vzorcov v slepej snahe poskytnúť svojmu jemnému telu určitý pocit úľavy od chaosu fungovania na najnižších možných frekvenciách ľudského vedomia." Rudolf Steiner


Môžete to urobiť lepšie a začína to rozpoznaním a tým aj šírením vplyvu symbolov a sebazničujúcich správ, ktoré infikujú popkultúru. Prekódujte svoj vnútorný hlas a začnite svoju cestu oslobodenia sa od sabotáže.


Vezuel 💜

💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/

👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org


👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl


💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

184 views1 comment

Recent Posts

See All