• vezuel

Okultné symboly, podvedomé otroctvo a ako sa nestať potravou pre démonov

Okultné symboly, ktoré prenikajú do nášho sveta a znečisťujú naše duše odomykajú vrodeného duchovného potenciálu, ktorý bol uzamknutý. Odomykajú ho však spúšťačom - zločincom a elite.


Tento potenciál je dostupný pre nás všetkých bez použitia čiernej mágie alebo krvavých obetí. Ospalé masy neuznávajú a ignorujú obrovské používanie týchto symbolov v populárnej kultúre. Je to fantastická demonštrácia úmyselnej nevedomosti a praktickej aplikácie masovej hypnózy.


Vezmite si napríklad hudobný priemysel, ktorý je skutočne šampiónom okultnej symboliky a satanského divadla v ťažkej váhe. Pridajte aj Hollywood a módny priemysel, a ak ste ochotní nazývať veci pravými menami, všetko je to jedna veľká prehliadka okultných rádoby protagonistov, ktorí skúmajú hlúpe spôsoby, ako si zakryť jedno oko.
Zábavný priemysel rád používa iluminátov a okultný symbolizmus na predaj a iluminátske popové hviezdy – sprisahanie vo vašej tvári, ktoré nezmizne. Symboly sú súčasťou vášho života. Boli starostlivo vložené do verejnej psychiky a prenikli hlboko do vášho podvedomia. A podvedomie požiera tieto veci, zatiaľ čo vedomá myseľ hrá a nevidí zlo, nepočuje zlo.


Podvedomie je iné ako vedomá, analytická, racionálna myseľ. Vedomá časť mysle interpretuje jazyk a slová, zatiaľ čo podvedomie nachádza význam v obrazoch a symboloch. Je to vaša fascinujúca časť, ktorá nedokáže rozlíšiť rozdiel medzi skutočným životom, tým, čo vidí na veľkej obrazovke, alebo tým, čo vykúzli vaša predstavivosť.


Ale symboly sú tu, aby zostali, a robia presne to, čo robiť majú, teda vytvárajú falošnú predstavu, že Čarodejník z krajiny Oz je niečo oveľa väčšie a oveľa neporaziteľnejšie.

Symboly sú tu na to, aby vám dali niečo, čoho sa máte báť, bez toho, aby vám výslovne hovorili, čoho sa máte báť.


Sú tu na to, aby vtlačili do vášho života nízku úroveň úzkosti, aby sa vaša frekvencia znížila na najnižšie možné vibrácie strachu, úzkosti a obáv. Sú všadeprítomné, aby vám dali plíživý pocit, že nebezpečenstvo je tiež všadeprítomné, že kríza je prirodzený poriadok.


Slúžia na zavedenie hierarchie v našom svete bez toho, aby vám priamo povedali, že ste na dne, že nie ste členom „Veľkého klubu“.